Ik heb een Philips multicolour led strip in mijn keuken gehangen ipv de kleine TL lamp.
Was 35 euro bij de mediamarkt ,en heeft de mogelijkheid om meerdere strips aan elkaar te koppelen zodat je ze kan schakelen met een controller.
Helaas heb ik nog nergens losse strips kunnen vinden en vind het jammer om 4 complete sets te kopen en vervolgens de controller en adapter weg te gooien.
4 strips zou een mooi effect geven en het zou genoeg licht geven om het hele aanrecht goed te verlichten.
De kleuren die je kan instellen zijn paars,rood,groen,blauw,indigo,geel en wit en een instelling dat hij heel langzaam van kleur veranderd wat een vrij trippy effect geeft
Een strip verbruikt 1W en geeft voor die ene watt wel leuk licht , nadeel is dat het inderdaad koud oogt , kouder dan de TL ,welke kleur je ook in stelt
bij sommige kleuren komt het eten er apart uit te zien als ik alleen die lamp aan heb ,vergelijkbaar effect als met blacklight maar dan anders.
Wel handig om te controleren of je je borden wel goed hebt afgewassen
