Ik had het niet zo op publiciteit, soms benaderen mensen je anders als ze weten dat je een bekende DJ bent, daar had ik moeite mee, neem me maar zoals ik ben en anders niet. Nu heb ik daar minder moeite mee, het is een onderdeel van artiest zijn. Toch hoop ik dat mensen meer tijd besteden in het luisteren naar mijn muziek i.p.v. mij op de foto te zetten haha.
precies

ik maak graag filmpjes en die gooi ik dan weer op me tube, maar voor de rest tja lekker feesten toch?
maarja, dat is nou net een van reden dat ik niet wil produceren (ok is beetje bullshit, laten we op geen motivatie houden) , maar al die aandacht etc als je bekent word, ben je opeens om te kwijlen
al zal je in clubs draaien bouw je natuurlijk ook een status op, maar niet zoals producer die zijn nummers bouwt en daar zijn naam mee maakt.
die aandacht hoef ik niet,ik blijf wel lekker dj die op i-net radio draait en evt in toekomst in clubs

vind ik wel goed genoeg
waar hebben we het ook over
mooie interview mister prophet
normaal ben ik niet zoon interview lezer, maar hier wou ik wel ff de tijd voor nemen =)