Partyflock
 

Decibel 2008 - The Live Registration

anoniem gepubliceerd op , waardering: 85/100
Decibel 2008 - The Live Registration
FeestDecibel
Zelf was ik niet aanwezig op de zevende editie van B2S' paradepaardje, je kunt nu eenmaal niet alles hebben. Aan de reacties van de bezoekers te lezen had ik mezelf voor de kop moeten slaan, want Decibel 2008 was geweldig. Met maar liefst 11 area’s pakte B2S uit, waardoor er een overvloed aan verschillende stijlen aanwezig was (van hardstyle tot techno en van jump tot hardcore). Net zoals voorgaande jaren brengen de dames en heren van B2S na het feest hiervan ook een registratie op de markt. De dvd van vorig jaar heeft aardig gesmaakt, laten we eens kijken of ze dat dit jaar op zijn minst dunnetjes overdoen.

Stiekem was ik best blij dat ik de dvd van Decibel 2008 mocht reviewen, dan kon ik in ieder geval toch meepraten als men het had over 'hoe geweldig Decibel 2008 wel niet was'. Ik nestelde me zodoende in mijn luie stoel, gooide het volume van mij surround setje open en propte het dvd’tje erin.

De dvd is onderverdeeld in twee delen, de registratie zelf en de extra's. Logischerwijs begon ik met de registratie. Deze is onderverdeeld in de vier grootste area's; Mainstage, Hard Bass (hardstyle), Back2School (early rave) en Hardcore 4 Life (hardcore). Natuurlijk is het jammer dat de andere area's hierin niet belicht worden maar dit is een keuze die men heeft moeten maken, wat je B2S dus niet echt kunt kwalijk nemen - helemaal niet als de dvd prima ineen steekt. De beelden (we zien o.a. Project One, Neophyte, Paul Elstak en Yves) die je in de sets hoort worden ondersteund door geluid dat daadwerkelijk van de bijbehorende set afkomstig is. Dit is een ongelooflijk pluspunt want dit zorgt ervoor dat je echt het gevoel krijgt aanwezig te zijn en het feest te herbeleven. Goed gedaan! Laten we het even over de beelden hebben, die verdienen toch echt een speciale vermelding. Bij sommige beelden (bijvoorbeeld bij de set van D-Block & S-te-Fan) kreeg ik spontaan kippenvel. B2S switcht perfect tussen de dj en het publiek, waardoor je echt een mooi plaatje van het feest krijgt, ideaal voor degenen (zoals ik) die niet op Decibel waren. We kunnen dus wel stellen dat B2S goed werk geleverd heeft met deze registratie. De beelden zijn schitterend, het geluid is loepzuiver en er is genoeg vrouwelijk schoon - voor de liefhebbers - te bewonderen.

Als we kijken naar de extra’s moet gezegd worden dat deze (net zoals vorig jaar) toch wat mager uitvallen. Het is toch weer de standaard stuff; area specials, een photo gallery, een 'making of', trailer en een kleine impressie van B2S @ Fast Forward Dance Parade. Het meest de moeite waard zijn de area specials. Hierin worden de area's belicht die niet op de registratie te zien waren. Uiteraard worden ze niet zo uitgebreid vertoond als op de registratie zelf maar je krijgt toch een aardig sfeerbeeld te zien. Ook de interviews met de artiesten van de desbetreffende area's zijn leuk om te bekijken; altijd leuk om te weten hoe hun het feest beleven.

Zelfs ik, die niet op het feest aanwezig was, heb me prima vermaakt met deze dvd. We kunnen dus gerust stellen dat zowel mensen die wel als niet op Decibel aanwezig waren hiervan zullen genieten. Op naar Decibel 2009!

Score: 85/100


www.mid-town.nl

Stemresultaat: zeer goed

geweldig8748%
zeer goed7038%
goed1810%
ok32%
voldoende42%
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos11%

84 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
Super dvd idd, kippevel bij Paul Elstak :woeptidoe:
Waarschuw beheerder
sorry dat ik het zeg, maar een matig verslagje zeg...

dvd's die uitkomen zijn voor de mensen die er geweest zijn zodat ze het gevoel terug kunnen halen. Ik ga ook geen dvd's kijken van feesten waar ik zelf niet ben geweest. Daarom kan ik ook begrijpen als je zegt dat je het matig vind!

ik zelf vind het een super dvd, van mij hoeft er alleen maar muziek op te staan! heerlijk dat ze het niet op 1 dvd hebben gepropt en zoveel mogelijk dj's van een dag te laten zien.!! heel groot overzicht waar meedere dj's zijn langs zijn gekomen die ik heb gezien!!
vooral het optreden van charly en menthal theo :D
Werkzaam bij Roefke Maniaxx
Artiest X-Fade
Waarschuw beheerder
Toffe dvd van een zeer ZEER geslaagd feest :bounce: ! had gelijk weer zin om te gaan haha :9
Waarschuw beheerder
gooide het volume van mij surround setje open


Klinkt ook lekker met muziek :/
Waarschuw beheerder
Ik vind hem briljant
ik vol in beeld meerdere malen bij Noize Suppressor :D
 
Waarschuw beheerder
Mooi dvdtje (y)
Waarschuw beheerder
zeker een lekker dvdtje :D
ook die area special zijn vet :D
 
Waarschuw beheerder
vette dvd
kippenvel toen ik sommige stukken weer zag
Waarschuw beheerder
trouwens zo ziet de FFWD er wel leuk uit, lijkt alsof het allemaal erg sfeervol is met allemaal vriendelijk mensen, maar minder blijkt waar!
Waarschuw beheerder
geweldige dvd!'
Op naar Decibel 2009!


Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van actief op zaterdag 6 december 2008 om 12:08:
kippenvel toen ik sommige stukken weer zag


Uitspraak van dvk op zaterdag 6 december 2008 om 12:48:
geweldige dvd!


:yes:
Waarschuw beheerder
Geweldige dvd.

Mezelf 2x terug gezien op de main.
Als ik deze dvd kijk heb ik meteen weer het decibel gevoel.

Op naar Decibel 2009 inderdaad
Waarschuw beheerder
donateur
ja geweldige dvd

Op naar Decibel 2009
Waarschuw beheerder
Mooie dvd ,
alleen jammer van het korte stukje over de Refuse area.
Dit was naar mijn mening toch de tofste tent van de dag.
 
Werkzaam bij Pservice
Artiest {SHOWLIST artist 54629, 78775}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Pigmans op zaterdag 6 december 2008 om 10:26:
je zegt dat je het matig vind!


volgens mij heb jij niet goed gelezen;)
Waarschuw beheerder
donateur
altijd leuk om te weten hoe hun het feest beleven.


hun moet hullie zijn!
 
Waarschuw beheerder
Goede DvD
nu al aantal keer gekeke:D
Waarschuw beheerder
Echt geweldig :D Oldskool(L)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Krijg nog steeds kippevel als ik m kijk, vooral bij Paultje :D
Waarschuw beheerder
zeker een goed dvdtje!

mooi ook dat het geluid gewoon klopt :yes:
Artiest {SHOWLIST artist 68437, 59028, 53364, 60556}
Waarschuw beheerder
Vin de dvd echt wel vet! Maar opzich hadden de stukjes van de andere area's nog wel iets langer gemogen. Zo als die van de hardtechno/schranz area, want zie daar helemaal niets van het gedeelte van amok:(




Uitspraak van GabberPinda4Life op zaterdag 6 december 2008 om 18:00:
Geen industrial en terror zaal op de dvd


Bij de extra's wel! Met een heel kort intervieuwtje van radium en hellfish volgens mij.
 
Waarschuw beheerder
Geweldige DVD .. meteen weer zin in volgend jaar!! :D
Waarschuw beheerder
geweldige gekozen stukjes van de artiesten, goeie nummers hoor je voorbij komen...beste live regestration tot nou toe (Y)
 
Waarschuw beheerder
echt dikke dvd. op sommige stukjes toch weer even mijn ogen dicht.wel stom natuurlijk met beelden haha.een paar bekende gezien.en zeker de afsluiter met paul elstak heerlijk. i will have that power.... kippenvel!!!!! dit wordt zeker traditie voor mij.elk jaar echt...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
laat ik dit zeggen over decibel 2008!! het was echt super geregelt (wc, toegang, klusjes, parkeerplaats) dat ik volgende jaar zeker terug kom.... B2S, super geregelt....................!!
Waarschuw beheerder
heb de dvd niet af kunne kijken de buren kwamen klagen :P:(
Waarschuw beheerder
Waar kan je die dvd halen :O Wil m ook!! Heb die van Defqon ook, dus deze moet ik ook hebben ;)
Beide feesten waren meer dan top (Y):yes:

Kan iemand mij dit laten weten via een berichtje ofzo? Hou nooit dit soort topics bij :S Kan het nooit weer vinden :lol:
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 30215, 35162}
Waarschuw beheerder
fijn dvdtje :D:D alleen jammer dat ze niet de 3 hoofd areas apart hebben gefilmd de hele dag lang haha ;)
Waarschuw beheerder
Ow nevermind:D Ik heb al gevonden waar je die dvd kan kopen;) Alleen is het mij btje duur nog.. Eerst nog ff rond snuffelen of ik het ergens anders goedkoper kan kopen ;) Hoop dat ik m snel heb, kan niet wachten om te luisteren/zien! :D
Waarschuw beheerder
donateur
Aan de reacties van de bezoekers te lezen had ik mezelf voor de kop moeten slaan, want Decibel 2008 was geweldig

duuh dat kan toch ook niet anders B) decibel knalt altijd!!!
leuke dvd hoor heerlijk wijven en tieten gehalte weer(Y) :lol:

Uitspraak van Infamity op zaterdag 6 december 2008 om 20:28:
zie mezelf hehe op de dvd


altijd leuk toch:Dleuk voor later zeg je kijk kinders dat was papa/mama:lol:

je moet m gewoon van internet trekken;)
 
Artiest Arvee
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 6 december 2008 om 10:21:
Super dvd idd, kippevel bij Paul Elstak :woeptidoe:


idd :woop:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van 1896 United op zaterdag 6 december 2008 om 14:26:
alleen jammer van het korte stukje over de Refuse area.
Dit was naar mijn mening toch de tofste tent van de dag.


Die area was juist erg karig ingericht en nogal verstopt. Geen wonder dat men dat amper durft te laten zien op de dvd.

Maar het was wel erg gezellig daar aan het water.
Waarschuw beheerder
beste feest registratie dvd die ik ooit gezien heb (Y) klasse
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Infamity op zaterdag 6 december 2008 om 20:28:
zie mezelf hehe op de dvd


en hoe :p zeker goeje dvd B) :d
volgend jaar zeker weer (Y) B)
Waarschuw beheerder
Heerljk dvdtje.. Vind het alleen jammer dat ze nou niet is een keer wat extra's bij de dvd doen inplaats van een dvd met een kartonne uitklapbare kaft eromheen

volgend jaar weer :P
Waarschuw beheerder
Super DVD'tje!:K Kreeg echt flink heimwee toen ik het weer zag! En met het terugzien van de DVD, merkte ik ook toch wel nog het een en ander gemist te hebben..:O de mainstage knalde ook flink goed:D

Zelf 3x @ DVD.. Wel leuke herinnering :)

Can't wait 'till next year!!
Waarschuw beheerder
jammer dat ze de afsluiting niet langer in beeld hebben gebracht... verder een top dvdtje
 
Waarschuw beheerder
Bij een geweldig feest hoort een geweldige DVD!!:D En dat heeft b2s dan ook meer dan waargemaakt:p Mooi spul
 
Waarschuw beheerder
Goeie DVD. Weet iemand welk nummer Pavo draait op deze dvd?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 7 december 2008 om 20:45:
Weet iemand welk nummer Pavo draait op deze dvd?


Rephex & ABW - Nuclear (Rephex's Radioactive Mix) :respect:

Track is sinds afgelopen vrijdag te halen o.a. bij Freaky!
Waarschuw beheerder
geweldige dvd:D
super feest:D

vind de score wat tegenvallend eerlijk gezegd, had wel wat hoger gemogen
dvd mankeert niks aan:)
Uitspraak van verwijderd op zondag 7 december 2008 om 20:45:
Weet iemand welk nummer Pavo draait op deze dvd?


dat zou ik ook wel eens willen weten, lekker nummer in ieder geval:)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
DECIBEL DECIBEL DECIBELL master feestjee:respect:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Zeer Goeie DVD OP Naar Decibel 2009 :D:D:D
 
Waarschuw beheerder
Yeaaah niceeee :D
Artiest {SHOWLIST artist 39342, 62074}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Vage Nico op zaterdag 6 december 2008 om 22:29:
maar het was wel erg gezellig daar aan het water.


Dat zeker!

Volgend jaar hopelijk iets grotere tent! :)
Waarschuw beheerder
Mooie dvd idd :)
 
Waarschuw beheerder
Fukking nice Jonge :D (A) Vreselijk goed(H)
 
Waarschuw beheerder
kut dvd, spijt dat ik hem gekocht heb.
staat teveel early troep op:rot:
Waarschuw beheerder
geweldig mooi!
laatste 25 minuten volume knopje open gedraaid en kippevel!:D
buren belde zelfs op of het wat zachter kon:P

volgend jaar wil ik dit toch echt zelf meemaken!:O:D
Waarschuw beheerder
Gave dvd! Volgend jaar zeker weer
Waarschuw beheerder
Vind de dvd wel goed maar vergeleken met bv de defqon dvd vind ik het geluid zeer slecht klinken.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van t@mmyboy op zaterdag 6 december 2008 om 19:52:
laat ik dit zeggen over decibel 2008!! het was echt super geregelt (wc


ik vond de wc's anders knap kut, welke mongool zet die in een grote tent neer met die hitte?
was echt niet te doen :\
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dani* op dinsdag 9 december 2008 om 21:52:
Vind de dvd wel goed maar vergeleken met bv de defqon dvd vind ik het geluid zeer slecht klinken.


heb ik anders totaal geen last van.....
Helemaal geweldig dat de beelden die je ziet bij de muziek ook echt erbij horen.

Uitspraak van langemike op zondag 7 december 2008 om 03:26:
beste feest registratie dvd die ik ooit gezien heb klasse


Helemaal mee eens mike ;)
 
Waarschuw beheerder
weet iemand misschien hoe dat nummer heet in die set van charly lownoise en menthal theo? na your smile?

feest was echt vet :D dvd is ook vet op naar volgende editie :D
Waarschuw beheerder
registatie zelf zit top in mekaar(Y)
heb alleen de extra's nog niet gezien...stelt dat wat voor eigenlijk?
de stukjes uit de darkcore4life enzo???
 
Waarschuw beheerder
Mé-ga om het weer terug te zien:D

:respect: voor de organisatie
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Klappertje op donderdag 11 december 2008 om 12:09:
de stukjes uit de darkcore4life enzo???


ja ok mar das mar heel kort

set van paul elstak was egt doll:D kreeg gwn kippevel toen k t wer trugzag:D
Waarschuw beheerder
Wat een DVD....
Heb hem net gezien was helemaal uitzinnig.
ging achter msn zitten werd gelijk weer met bijde benen op de grond gezet door
al die chaggerijnige mensen... Mensen ik verlang naar de zomer.
Waarschuw beheerder
jammer dat de overige tente bij extra staan rest toppie
Waarschuw beheerder
zeker vette dvd:d beleefd het feest weer opnieuw:d
Waarschuw beheerder
goeie dvd... vooral de stukjes van theo en charly,,,
oh ja en dat laatste van paul :respect: krijg je toch weer dat heerlijke gevoel van he.....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 10 december 2008 om 21:31:
weet iemand misschien hoe dat nummer heet in die set van charly lownoise en menthal theo? na your smile?


Wonderfull days (hard remix)
Waarschuw beheerder
Wat een DVD!!! :respect:
Waarschuw beheerder
Lekker dvd'tje. Kan ook haast niet anders met dat feest. Mooiste feest voor mij tot nu toe. Volgend jaar staat Decibel bovenaan me lijst. Ik had niet verwacht dat Defqon ooit van de eerste plaats zou verdwijnen :)
Waarschuw beheerder
donateur
Staat Noize Suppressor ook op die DVD of alleen Neophyte uit de H4L area?
 
Waarschuw beheerder
leuke dvd.. mooie beelde:D
jammer dat niet alle area's der op staan:(
Waarschuw beheerder
Enorm vette DVD, heb mandy die al die verslagen schrijft wel 40x voorbij zien komen :roflol:
Waarschuw beheerder
Een vette dvd van een gruwelijk Feest :D
Op naar Decibel 2009! :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van 2Fast4Trance :9 op zaterdag 13 december 2008 om 17:38:
Staat Noize Suppressor ook op die DVD of alleen Neophyte uit de H4L area?


beiden. Noize Suppressor & Neophyte Record Allstars. alleen zie je ze maar ongeveer 10 minuten ieder
Waarschuw beheerder
stukje van nosferatu en promo O:)
wat was dat klappen zeg:kwijl:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ga m snel kopen!
Waarschuw beheerder
heeeeerlijke dvd!;)
Waarschuw beheerder
Dat einde! HEEEERLIJK!
Waarschuw beheerder
heerlijke DVD, mooie weergave van een super feestje (y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Klappertje op dinsdag 16 december 2008 om 13:19:
stukje van nosferatu en promo O:)
wat was dat klappen zeg:kwijl:


weet jij of iemand anders hoe dat nummer heet dat nosferatu draaide op de dvd???
Waarschuw beheerder
die dvd is overal uitverkocht hier bij de freerecord shops....

weet iemand waar je de dvd nog meer kan kopen???
Waarschuw beheerder
Bij Midtown: http://www.midtownshop.nl/en/product/5983/

Gave DVD trouwens jammer dat niet alles erop staat, had van mij een dubbel dvd mogen zijn!
Waarschuw beheerder
heerlijke muziek op de dvd :bounce:
Waarschuw beheerder
donateur
iedere keer weer kippevel als k die muziek hoor:kwijl:
alleen jammer dat i come correct er niet op staat..
geweldig zoals paul die draaide!
maar staat gelukkig wel op de cd:d
Waarschuw beheerder
hoe heet dat nummer van neophyte allstars???
 
Waarschuw beheerder
echt geweldige dvd echt al 50 keer gezien, alst niet meer is :bounce: