Partyflock
 

Explosive Car Tuning 10

door , gepubliceerd op , waardering: 80/100
Explosive Car Tuning 10
ArtiestMarcky
Genre: hardstyle, jump
hardstyle
Op 11 en 12 februari werd in de RAI het Explosive Car Tuning Event gehouden. De avond ervoor werd in de Hollywood Music Hall in Rotterdam het tiende deel van de Explosive Car Tuning cd-serie gereleased. Opnieuw kundig in elkaar gemixt door onze zuiderbuur DJ Marcky.

De cd's zijn traditioneel opgebouwd uit jump en hardstyle en dat is bij dit deel niet anders. De hardstyletracks zijn redelijk bekend, maar er staan ook vrij veel onbekende jumpers op.


CD1

De cd opent met de nieuwste productie van DJ Marcky zelf, 'I love pussy'. Ik ben er niet echt kapot van, omdat het de zoveelste Felix Project look-a-like is. Het nummer heeft dezelfde structuur en de vocal is bijna identiek aan de vocals die Felix Project gebruikt. Echter, het is een formule die absoluut aanslaat bij het grote publiek, dus wat dat betreft begrijp ik de keuze wel. Het tweede en derde nummer zijn van een rustiger allure; 'Oh sh.t!' en 'Devotion'. Niet echt mainstream, maar meer bestemd voor de fijnproevers/Q-ic fans onder de jumpfans. Met 'Acid Dolls' is het vervolgens definitief gedaan met de rust. Door zijn rauwe klanken en lompe bass, kan ik de sound het beste omschrijven als 'industrial jump'. Het doet me sterk denken aan de stijl van Lobotomy Inc. en Greg C.

Het valt op dat op de cd tot nu een podium is voor veel goede platen en ook 'Infected' van Coone doet niet onder bij zijn voorgangers. Het is het theme van het geslaagde Belgische feest Reverze, en een heerlijke Belgische jumpplaat! Wat betreft DJ Coone: Hij verdient nog een eervolle vermelding. Namelijk voor zijn productie onder de alias 'Mr. Pink'. Het nummer heet ook 'Mr. Pink' en ik denk dat er weinig platen zijn die zinlozere lyrics hebben dan deze track. Een kleine bloemlezing: het gaat over een paar mannen, die ieder een kleur moeten zijn. Eén van de heren moet Mr. Pink zijn, maar dat wil hij niet, want roze is voor mietjes. Mr. White zegt dat hij zich niet aan moet stellen, maar die heeft makkelijk praten, want hij heeft een stoere naam. Het nummer werkt gegarandeerd op je lachspieren en daarnaast is de muzikale begeleiding ook om van te smullen (denk aan de sound van 'Punani').

De hardstyle waarmee de eerste cd afsluit, zal de meeste hardstylefans wel plezieren. Keiharde hardstyle uit handen van populaire plaatjes-makers. De enige die mij (onverwacht) wat tegenviel is 'New Rave' van Trilok & Chiren & Trilok & Chiren. Het is mij te lomp en te lawaaiig, hoewel velen dat ongetwijfeld zullen tegenspreken

CD2

Hoewel de vocals van de Kings of Porn wel weer erg doen denken aan die van Felix Project (ik geloof dat de heren wel eens samenwerken, dus misschien heeft het daar mee te maken), is het toch een geslaagde productie. Simpelweg omdat het instrumentale gedeelte fijn in elkaar zit. 'Sweetheart’ van T-Systems is weer een wat vager, harder nummer, dat lekker wegspringt. Deze lijn wordt vanaf hier de rest van de cd doorgetrokken, met o.a. een nummer van Binum gemixt door Greg C. Dat behoeft geen nadere uitleg lijkt mij.

Eindelijk kom ik dan gelukkig ook nog een plaatje van Lobotomy Inc. tegen. De eerste keer dat ik 'm hoorde was ik er niet van onder de indruk (ik vond de plaat te druk), maar nadat ik hem nog een paar keer opzette kon ik hem toch wel erg waarderen. Een super plaat om wat later op de avond op een feest te horen. De laatste jumptrack van de cd is ‘Morsecode’ van Hollow. Nooit van gehoord, maar wat een vreselijk lekker nummer! Een heerlijk strakke bass met een simpel deuntje.

Zoals op de eerste cd ook het geval was, is de hardstyle waarmee wordt afgesloten weer vrij hard. Hier zien we ook het populaire ‘Make noize’ terug. Vooral Zany en de Dutch Masters (a.k.a. Showtek) laten zich echter hier van hun sterkste kant horen met twee geweldige hardstyle producties. Hoewel de tweede schijf wat onder doet voor de eerste cd, staan er nog heel wat fijne tracks op!

Conclusie

Een gevarieerde cd, waar toch de hardere jump en de hardere hardstyle wat overheerst. Er staat minder Belgische 'pling-pling jump' op dan op de voorgaande delen, maar ik denk niet dat veel kopers daar heel erg rouwig om zijn. Ook al is dit al het tiende deel, mij verveelt de serie nog absoluut niet. De combinatie van jump en hardstyle werkt goed voor mij en ik denk dat dat voor veel mensen geldt. Geniet ervan!

Score: 80/100

Kim

Tracklists

CD1
  1. DJ Marcky - I love pussy (DJ Pat B remix)
  2. Daghory - Sh.t!
  3. Q&G - Devotion
  4. Snartz - Snartz
  5. DJ Yargo vs Medxion - Acid dolls
  6. DJ Coone - Infected
  7. Lethal MG - Powerblaster
  8. DJ Adolphe - Boulette (Lobotomy Inc. remix)
  9. Rhesus + - Logarithm
  10. Mr. Pink - Mr. Pink
  11. Blademasterz - Masterblade
  12. Trilok & Chiren - New rave
  13. Donkey Rollers - Followers
  14. DJ Duro - Cocaine motherfucker (Oldskool remix)
  15. Showtek - Puta madre
CD2
  1. Fog System - Frenesy
  2. DJ Pat B presents Copycat inc. - All over me (Xaia remix)
  3. Kings of Porn - Brand new track
  4. Fenixx - Africanation
  5. DJ Jos - Anatomie black
  6. T-Systems - Sweetheart
  7. Binum - Chapter 1 (DJ Greg C 2006 remix)
  8. DJ Marcky - Obscene (Totalition remix)
  9. Lobotomy inc. - French forces
  10. Hollow - Morsecode
  11. Master Ddiz - Public enemy (Dizmaster mix)
  12. DJ Zany - Deep inside
  13. Dutch Masters - 2 The dance (DJ Duro remix)
  14. Duco vs Tha Bazz Pimpz - Make noize
  15. The Pitcher - Banging

Stemresultaat: goed

geweldig3321%
zeer goed3321%
goed5434%
ok11%
voldoende1811%
onvoldoende32%
slecht53%
zeer slecht11%
waardeloos96%

133 opmerkingen

Waarschuw beheerder
donateur
nee sorry maar cd 10 is minder dan 9 ik heb ze allemaal en daarvan is 9 echt het beste samen met 7
 
Waarschuw beheerder
Blijft goed ;)
Waarschuw beheerder
zware tegevaller, staan maar 4 leuke liedjes op
Waarschuw beheerder
best een vet cd'tje :) heb hem net een paar dagen
Waarschuw beheerder
CD2
01. Fog System - Frenesy


Vet irritant kut nummer

rest van de cd is wel ok (Y)

Maar ik blijf de 1e cartuning cd's het beste vinden. 1 cd en kort achter elkaar gemixte nummers!!
 
Waarschuw beheerder
JUMPSTYLE 4 LIFE
Artiest {SHOWLIST artist 34666, 45607}
Waarschuw beheerder
Powerblaster van Lethal Mg ook lekker hoor,

en Hollow, komt goed jonge
Waarschuw beheerder
Te Brute CD'S :D
Artiest {SHOWLIST artist 42823, 35167}
Waarschuw beheerder
Binum - Chapter 1 (DJ Greg C 2006 remix)

heerlijk
Waarschuw beheerder
hij is zeker wel goed heb alle delen nu 1 tot en met 10 op naar deel 11 dan maar he maare vooral in de auto is die kei bruut en dan kei hard he

vanne deze cd vind ik nummer 14 wel goed van cd 1
 
Waarschuw beheerder
hmm ken de meeste delen wel van explosive car tuning! jump/hardstyle is mijn ding ook wel maar vind het niet echt bijzondere cd's!

tracklist is matig!!

explosive car tuning cds staan bekend om de KORTE & HARDE JUMPSTYLE nummers.

De laatste paar car tuning cds gaan beetje richting de hardstyle.

cds kunnen zeker niet tippen aan :

Hardbass chapter 7 CD2 mixed by Deepack vs Charly Lownoise

dat is pas een SUPER cd:D:D:D
Waarschuw beheerder
weet de resent iets van films af????

Mr. Pink - Mr. Pink gaat het om... De zinnen die je hoort in het nummer zijn de master film Reservoir dogs en hij loopt het aftekraken van een stelletje mensen waarvan er 1 NIET mr. pink wil zijn...

Als je een beetje stoer wilt lopen met een nummer afkraken ga eerst na welke film het is en dan gaan zeiken. Maybee begrijpt de persoon die het artikel schrijft wat de bedoeling van Mr. Pink enzo is :)...
 
Waarschuw beheerder
Wel Lekkerss, But Number 9 Is The Fucking Best!!! :0)
 
Waarschuw beheerder
De lyrics komen idd uit de film reservoir dogs!!
Wazige film trouwens!!
Maar lekker cdtje!!!
 
Waarschuw beheerder
heerlijk cdtje, om van te geniete!
 
Waarschuw beheerder
beetje matig... niet echt explosive.. jammer
Waarschuw beheerder
weer eentje bij voor de collectie. echt geniete !!
 
Waarschuw beheerder
die cd's van explosive cartuning worden egt steeds saaier,
6 en 7 waren nog wel relaxt,
8 ging ook nog wel, maar 9 en 10 zijn egt zwaar slecht, veel te blije zooi erop
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
het is best een goed cdtje voral voor op kazerne even de comandant gek maken:P maar is nie echt mijn smaak maar goeiom naar te luistern :D
Waarschuw beheerder
Wanneer kom 11 uit??
 
Waarschuw beheerder
Zeker 11!!:P wanneer!!
 
Waarschuw beheerder
Gisteren in de auto naar bekerfinale in klundert gehoord, heerlijk cd'tje voor in de auto vin ik
Waarschuw beheerder
Nog keertje.
Wanneer komp 11 uit?
kan niet wachten :P
Waarschuw beheerder
Ik heb 11 al..
Waarschuw beheerder
Om heel eerlijk te zijn vink ut echt ruk aan! :S
Zitten hooguit 2 goeie nummers bij...
Nee...deze zul je mij nooit horen luisteren!
Maar jah...smaken verschillen! ;)
Waarschuw beheerder
Kheb tog echt betere cd's van xplosive cartuning gehoord
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ;)Lalaa op donderdag 20 juli 2006 om 21:10:
Om heel eerlijk te zijn vink ut echt ruk aan!
Zitten hooguit 2 goeie nummers bij...
Nee...deze zul je mij nooit horen luisteren!
Maar jah...smaken verschillen!


KOMAAN MAN SCHIJT AAN DE REST TOG ZIELGE KUT JUMPERS GADVERDAMME !!!!!!!:@:@:@