Partyflock
 

Verslag van Hard Bass, 7 oktober 2006

door , gepubliceerd op
Hard Bass
FeestHard Bass · Space Mission
Datumzaterdag 7 oktober 2006
LocatieBrabanthallen Site
Hardbass, mijn 2e B2S feest na Decibel Outdoor in mijn party carriere. Ik wist dan ook totaal niet wat ik moest verwachten. Ook de brabant hallen waren voor mij onbekend terrein. Dus ik moet eerlijk zijn dat de kriebels die ik altijd heb voordat ik ga feesten nog ver te zoeken waren.

Na een dag lang werken was de tijd aangebroken. Opfrissen klaarmaken en gaan met die banaan. Ik had voor dit feest een shirtje ontworpen die ook door wat vrienden gedragen zou worden. We waren echt enthousiast erover :)

Om 10 uur waren we bij elkaar en ging we op weg naar hardbass. Gelukkig wist 1 persoon de weg in Den Bosch en we kwamen via de andere kant aan zodat we niet in die lange rij stonden buiten de poorten voor de ingang. Het was al duidelijk aan de lopende mensen massa, dat we een heel stuk zouden moeten lopen. Nou auto pakeren en richting de ingang. Fouilleren en al die dingen bij de ingang ging met een rap tempo. Kluisje gehuurd, spullen erin en klaar. Tijd om te stampuh!

1 maal binnen kreeg ik echt het qlimax belgie gevoel. Een grote hardstyle zaal met in het midden een vip deck en achterin het eten. En daarachter weer de jumpstylezaal en rave. Eerst maar even inkomen met de jump. En daar draaide coone. Erg lekkere jump en een zeer goeie binnenkomer. In de set hoorde je duidelijk al een brand alarm gaan. Wat eigenlijk best lang duurde voordat die uit was. Na een kleine 3 kwatier was het tijd om richting pavo en DHHD te gaan. Van pavo heb ik niet heel veel meegekregen. Maar de set van DHHD en luna waren top. Heerlijk lopen stampen. Ik merkte wel dat soms de bass ver te zoeken was. Op 1 of andere manier kregen ze dat niet goed voorelkaar. Het was dan ook erg wisselvallig helaas. Je zag echt zo'n onbekend persoontje van de techniek soms langskomen om die knop weer open te draaien.
Daarna was het de tijd voor ruthless. Een kameraad is toch meer een jumper dus ik liet (helaas) beholder en balistic schieten. Waar ik achteraf misschien wat spijt van heb gehad. OOk ruthless draaide wat lekkere platen. Het geluid bij de jump daarentegen klonk toch zoals het hoort.
Gelukkig de laatste minuten van B&B meegekregen. En toen kwam mijn nummer "boy's interface" heerlijk :bounce:

De rest van de avond ben ik eigenlijk alleen maar in de hardstyle geweest. Zany draaide gewoon heerlijk. Dat nieuwe nummer van pounding senses is echt een klapper :cheer:
Zatox draaide gewoon zijn welbekende nummers wat zeker ook goed te doen was. Deepack vond ik erg goed. Jammer van de lange breaks maar zeker lekkere remixen van here's johnny en x2x. Helaas moest 1,2, stampen weer voorbij komen. Dat nummer komt me eerlijk gezegd aardig de strot uit, maar ach. De mensen gaan erop los ;)

Daniele Mondello had ik lang niet meer gehoord maar draaide apart maar erg lekker. :bounce:
En als afsluiter alpha twins. De bass was toen het lekkerst, jammer dat het op laatst pas was. Een matig setje maar wel met wat stevige knallers.

Al met al een geslaagd feest.

De score:
Muziek = 7
Dj's + setjes = 8
Aankleding = 6,5 (q-dance is daar toch beter in)
Mooie vrouwen gehalte = 9
Eten 7,5 (1 hamburger op)
Wc's = 8 (werden constant schoongehouden, op die geplaatste wc's na)

Op naar qlimax en qrimetime :bounce:

P.S.

Bedankt allemaal voor de leuke reacties op onze shirts :) :cheer:
Foto's van ons zijn altijd welkom :)

15 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
(Y) Topverslag..!!

Ennuh deze Hardbass was voor ons ook zeker weer een knalfeessie :bounce:

Kuss Elize XxX
Waarschuw beheerder
goed verslag en shirt is zeker vet!!!
maar q-dance heeft ook een groter budjet dan b2s dus daarom is de aankleding wat minder maar ik vond t niet tegenvallen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van OXYD op zondag 8 oktober 2006 om 16:44:
aankleding


qua aankleding was zkr niet bijzonder, maar de lasershows waren wel vet cool
Waarschuw beheerder
ik vond de aankleding ook goed genoeg... gaat toch uit eindelijk om de muziek vind ik dan.

shirtje zijn idd goed bedacht maat!

op naar de volgende knallerrsss
Artiest {SHOWLIST artist 40738, 60156}
Waarschuw beheerder
donateur
feestje was relx :) vanuit early rave bar perspectief ;) net verslag!! op naar qlimax!!
Waarschuw beheerder
goe verslag hoor en je toiletten ding :P die geplaatste oeii die waren goor :P
 
Waarschuw beheerder
Vet shirt :)
Waarschuw beheerder
vond het zeker wel een leuk feest,gezellige mensen !!!! Jammer van het geluid af en toe , maar goed mag de pret niet drukken,zag ze nl om 00.00 uur al met een dbmeter staan binnen...vind alleen dat er voor 40 euro meer aangekleed mag worden!!!
Waarschuw beheerder
ik heb jullie ook zien lopen met jullie shirts...hahaha vond het wel grappig...
 
Waarschuw beheerder
Was een geslaagd feessie zekers en een compliment voor je verslag hierover
Waarschuw beheerder
Mhuahaha dat shirt! kicke!

was weer lekker gedraait inderdaad! en leuk dat je er nog een aardig verslagje op na houd:woepwoep:
Mijn duim heb je gekrege(Y):cheer:
(K)(K)(K)

laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Deepack vond ik erg goed. Jammer van de lange breaks maar zeker lekkere remixen van here's johnny en x2x. Helaas moest 1,2, stampen weer voorbij komen. Dat nummer komt me eerlijk gezegd aardig de strot uit, maar ach.


Ik vond Deepack zwaar tegenvallen. Zaten lekkere stukken tussen maar die lange breaks waren echt ruk! Dat stampen langs zou komen was helaas ook wel te verwachten, als hij langs komt zing ik wel mee maar eigenlijk is deze plaat te vaak langsgekomen in hun setjes.

Wc's = 8 (werden constant schoongehouden, op die geplaatste wc's na)


Ik zou bijna een 9 geven. Die gasten waren gewoon continu aan het schoonmaken en nog gratis ook! Ik heb het dan idd. niet over de extra geplaatste plee's.



Jullie stonden trouwens naast ons in de main :) Had het shirt al op PF gezien en moest er wel weer om lachen.
Waarschuw beheerder
he man lachen verslag.. idd deepack nie zo goed.. maar de rest wel..heb me goed vermaakt.. en was 1 van diegene met shirt.. boy topactie..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Staaffie op maandag 9 oktober 2006 om 23:47:
he man lachen verslag.. idd deepack nie zo goed.. maar de rest wel..heb me goed vermaakt.. en was 1 van diegene met shirt.. boy topactie..


Bij qlimax doen we ze gewoon weer aan :P

Zeker met dat breezah loopvolk daar :P