Partyflock
 

Verslag van Nature One, 5 augustus 2006

anoniem gepubliceerd op
En mijn derde imitatie is.

Dit was voor mij de eerste keer Nature One, en ook zeker niet de laatste! Wat is dat een wereld apart zeg, zowel de camping als het festival zelf. Samen met mijn vriendin, Framboos, zijn we met de “Neetjur Wan” groep meegeweest en hebben daar alles behalve spijt van gehad :D . Leuke mensen, leuke sfeer en meestal ook goede muziek zou een goede beschrijving zijn van Neetjur Wan ( En natuurlijk de “derde imitatie; De Pauw. ”).

Woensdag vertrokken we richting Kastellaun met zo’n 60 man en waren zo rond 18.00 uur op het camping terrein. De eerste avond was nog vrij rustig, een aantal biertje gevat en wat van de BBQ gegeten. Verder hadden we nog geen muziek aanstaan, toen de security al kwam klagen over het podium en de geluidsinstallatie.

[img cacheid=0000002300068397fef64e0a20000020c3]http://pic16.picturetrail.com/VOL663/4075325/12003995/175330165.jpg[/img]

Allemaal een beetje gezeik om niks, maar dat liep verder goed af. De hele avond was het een beetje kennis maken met de mensen en slap ouwehoeren. Om 12 uur zijn we gaan slapen, en doordat er verder nog maar weinig muziek aanstond ging dat buitengewoon goed. Toch wel zo’n 8uur slaap gehad en dus helemaal klaar voor de Camping Party.

Rond half 12 opende Day-Mar het “Neetjur Wan” campingfeest, met wat rauwe hardcore en nog wat -core’s waar ik de naam niet van weet :9.
Hele dag flink aan de zuip geweest, en een beetje zitten relaxen voor het podium. Over de hele dag toch wel een paar keer zat geweest. Ook nog een keer de camping over gelopen, waar het toen nog niet zo heel erg druk was. De hele dag werd er bij ons een hoop verschillende muziek gedraaid en ik kon me overal wel mee vermaken.

De Neetjur Wan campingparty
[img cacheid=000000230006839ac02a3b6f20000020c3]http://pic16.picturetrail.com/VOL663/4075325/12003995/175330171.jpg[/img]

‘S avonds begon de Camping Party echt en werd het ook aardig druk rond het Neetjur Wan podium. Veel leuke mensen leren kennen deze avond en had echt niet verwacht dat het zo vet zou zijn. Natuurlijk was het showtje van “”Prins Carnaval” en “De Goedheiligman” het hoogtepuntje van de avond B). Verder erg gezellig en lekker gedanst op heel erg veel verschillende stijlen :P.

Haha :devil:
[img cacheid=000000230003baabc39667ba20000020c3]http://pic16.picturetrail.com/VOL663/4075325/12003995/175330164.jpg[/img]

Rond 4 uur nog een tijdje bij RuD@z in zijn auto zitten chillen :9 en uiteindelijk zijn we rond 6uur, goed in de olie, naar ons tentje gekropen. Toen nog 10 minuten lang de Hans Teeuwen met zijn derder imitatie “De Pauw” aanhoren B). Na ongeveer zo’n 2uurtjes slaap werd ik weer heerlijk wakker gemaakt door volgens Endonyx, die half veld 13 aan het vermaken was met zijn setje :9. Toen ook gelijk maar niet meer naar bedje gegaan, want dat had toch weinig nut.

‘S middags zijn we even wezen zwemmen in Kastellaun en hebben we de camping nog een keer over gelopen waar het steeds drukker begon te worden. Verder heb ik de hele dag een beetje biertjes gedronken en genoten van de muziek. S’middags draaiden 2 Junxion nog bij ons op het podium en dat was een lekker setje.

Van Hooijdonk was er ook!
[img cacheid=00000023000683a080e0097f20000020c3]http://pic16.picturetrail.com/VOL663/4075325/12003995/175330193.jpg[/img]

Nadat we wat gebarbeknoeid hadden ging Endonyx nog even opwarmen voor die nacht, want hij moest later nog scratchen bij Noisekick. Niet echt mijn muziek, maar heb me zeker wel vermaakt.

Festival Dag 1

Toen naar het festival, toen we eenmaal bij het terrein waren regende dat het goot, en gingen dan ook gelijk schuilen in het eerste de beste kleding tentje. Daar werden we na een paar minuutjes ook uitgeschopt en besloten dan maar dat we beter gelijk door konden rennen naar de Century Circus. Daar was het ook wel redelijk druk, maar toen we eenmaal een stukje verder binnen waren was het zeer goed te doen. De sfeer zat er gelijk al goed in en we hebben daar het laatste stukje Marco Bailey meegekregen. Alle duitsers waren al helemaal loos aan het gaan, maar volgens mij deden ze dat bij ieder bekend nummertje dat gedraaid werd.

Daarna kwam Richard Bartz, wel lekker gedraaid maar niet echt speciaal ofzo. Tijdens Hell even naar de RedBull Stage gegaan, welke op een bunker zat. Alles was natgeregend en het was echt prachtig om te zien hoe een aantal mensen onderuit gingen op die trap :devil:

Het uitzicht vanaf de Redbull Stage
[img cacheid=00000023000683a7f99c06ca20000020c3]http://pic16.picturetrail.com/VOL663/4075325/12003995/175330184.jpg[/img]

Toen weer naar Johannes Heil op de Century Circus, waar het mij echt opviel dat je overal genoeg de ruimte had om te dansen en normaal te kunnen bewegen. Ik ben echt heel slecht in nummers benoemen daarom kan ik je ook maar weinig vertellen over de sets. Maar de hele avond overal wel echt lekkere techno gehoord. Dave Clarke die erna kwam voerde het tempo lekker op :9 .

Na Clarke naar Sven Wittekind gegaan, waar we lekker uit onze plaat zijn gegaan op heerlijk beukende schranz :yes:. Een hoop Nederlanders daar en het sfeertje was echt top!

Toen even langs de Thunderdome geweest waar Endonyx aan het scratchen was bij Noisekick, maar dat was echt niet te doen :D, niet echt mijn muziek.

Na deze herrie zijn we maar naar de Century Circus gegaan waar nog een aantal Neetjur Wan gasten rondliepen, en zijn daar blijven dansen tot het eind. Felix Kröcher draaide ook nog even “Get on up” en alle duitsers keken ons raar aan omdat we de hele tijd een beetje uit de plaat aan het gaan waren :P . Na het festival zijn we maar gelijk gaan slapen, want ik was toch aardig kapot.

Zaterdags weer 2 uurtjes geslapen, want het was gewoon geen doen met al die herrie om je heen. Maar verder was ik ook niet echt moe ofzo, ik denk dat het gewoon een kwestie van instelling is. Zaterdag heb ik de hele dag een beetje in het gras gelegen, een beetje ouwehoeren en lekker van de muziek genoten en was het niet onze muziek, dan was het wel die van onze achter of naaste buren:D . Verder eigenlijk de hele dag niks anders gedaan als uitrusten voor de volgende avond. En natuurlijk zo’n 100 keer per dag “De Pauw” aanhoren :D, wat heb ik daar om gelachen. Al de duitsers die langs kwamen lopen stond maar een beetje raar te kijken toen dat geluidje weer door een of ander nummer heen werd gedraaid.

Lekker chillen :)
[img cacheid=00000023000683aba26a251a20000020c3]http://pic16.picturetrail.com/VOL663/4075325/12003995/175332100.jpg[/img]

Op een gegeven moment hoorden we het luchtalarm weer afgaan en zagen een hoop mensen staan lachen. Toen we daar naartoe liepen zagen we een kerel helemaal naar de klote op een luchtbed liggen en hij werd niet wakker van het alarm dat nog geen meter van hem afstond.

Die gast
[img cacheid=00000023000683ad1dce0a0320000020c3]http://pic16.picturetrail.com/VOL663/4075325/12003995/175332084.jpg[/img]

Festival dag 2

Rond 10 uur gingen we weer richting het festival terrein. Toen we daar aankwamen zijn we maar gelijk naar de Century Circus gegaan, maar het was een stuk drukker dan de dag ervoor. Toen Sven Väth kwam leek het of er alleen maar mensen naar binnen kwamen en er niemand uitging. Ik heb er echt een hekel aan als het zo druk is, ik moet wel m’n danspasjes kunnen doen :9 . Maar Väth vond ik verder niet boeiend, hij draaide een aantal hitjes die ik de afgelopen dagen al veel vaker had gehoord. Natuurlijk krijg je bij de wazige duitsers de sfeer er dan gelijk wel in, maar dat vond ik iets te makkelijk :) . We zijn toen na een kwartiertje ook maar gelijk weggegaan, naar de Abstract bunker, waar al stevige techno gedraaid werd. Dat beviel me een stuk beter, ook dat je er lekker de ruimte had.

Toen naar Anthony Rother op de Open Air gegaan, waar hij zijn ding weer deed. Alleen had ik het idee dat hij niet echt lekker uit zijn plaat mocht gaan, want hij bouwde zijn nummers iets te rustig op. Toch wel erg leuk weer om hem te zien draaien :D Toen begon het vuurwerk, ook erg vet enzo.
Na het vuurwerk weer even langs de Abstract en daarna door naar Chris Liebing, waar het weer veel en veels te druk was. Daarom zijn we ook maar meteen weer terug naar de Abstract gegaan.

Century Cirucus
[img cacheid=00000023000683b0baea680f20000020c3]http://pic16.picturetrail.com/VOL663/4075325/12003995/175330173.jpg[/img]

Later zijn we naar de Tresor bunker gegaan, dat vond ik echt de vetste bunker :Tresor: . Heerlijk wat een rauwe techno, maar toch was het ook weer niet te lomp ofzo. Helaas weet ik niet wie hier draaide, omdat er een of andere “special guest” op dat moment draaide. Er heerste een vet underground sfeertje en lekker de ruimte. Later ook nog bij Rush geweest en het viel me op dat het op sommige plekken helemaal niet zo druk was. Maar ik had het wel even gehad op dat moment, want mijn benen werden aardig zwaar:( . Toen zijn we ook nog even naar de camping gelopen waar het lekker rustig was. Daar even chill gezeten, waarna we weer de energie hadden om het eind mee te maken.

Toen we weer terug op het festival waren, zijn we vrijwel alleen maar in de Century Circus geweest, waar nog best een aantal Neetjur Wan gangers rondliepen. Van 7 tot 10 was het aan een stuk door schranzen en keek ook mijn ogen uit toen ik sommige duitsers aan een stuk door die snelle pasjes van ze zag doen:9. Rond half 9 had ik het echt even gehad en heb toen even een uurtje rustig staan kijken en een beetje rondgelopen. Het laatste half uurtje weer lekker helemaal loos gegaan bij Arkus P. en Robert Natus, waar al mijn energie er uit ging:yes:.

Om 10 uur maar gelijk naar de camping gelopen en daar alles rustig afgebroken. Lekker in het gras gelegen en toen naar huis met de bus. In de bus nog flink gelachen toen de mensen die aan het slapen waren aan stoelen werden vastgetaped en ingekleurd werden met watervaste stift. Verder heb ik helaas niets gewonnen in de bus met de bingo, maar ik had gewoon niet de goede kaarten.

Verder een bedankje voor de organisatoren (en de rest van de groep natuurlijk!;)) van Neetjur Wan , want het was allemaal echt zeer goed geregeld! Hou maar 2 plekjes bezet voor volgend jaar :9

Owja de bende B)
[img cacheid=00000023000683b21e7256d620000020c3]http://pic16.picturetrail.com/VOL663/4075325/12003995/175332091.jpg[/img]

Wat Filmpjes om het compleet te maken :), het is dat wel niet de beste kwaliteit maar daar gaat het ook niet om :9

Van Hooijdonk

Willem die de Lambada danst bij onze achterburen B)

Luchtalarm :)

Arkus P vs Robert Natus

Sint vs Prins

Sint vs Prins deel 2

Vuurwerk

25 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
Dus B)
Waarschuw beheerder
ja, das war aber sehr super toll spitze!!
Waarschuw beheerder
Heey Sjors, erg leuk verslag zeg! (y) En bedankt voor het bedankje natuurlijk. :P

Ik heb ut ook errug naar m'n zin gehad. Was voor mij m'n derde editie N1 en heel misschien wel de leukste! :D

Mzzl,
Robin
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van WaKkA, and now he's gone op maandag 7 augustus 2006 om 23:40:
Prachtig! Ik zou het zelf niet beter kunnen beschrijven! En die foto van mezelf en Tom, ik kan nieteens herinneren dat die gemaakt is whehehe, kansloos gewoon!


Haha echt prachtig hoe alle duitsers jullie stonden aan te gapen :D


Uitspraak van BBQ Koning :-D op dinsdag 8 augustus 2006 om 00:47:
Heey Sjors, erg leuk verslag zeg! En bedankt voor het bedankje natuurlijk.


echt goed geregeld hoor :yes:
 
Artiest {SHOWLIST artist 39001, 16609}
Waarschuw beheerder
leuk verslag :D
Waarschuw beheerder
Haha van Hooijdonk hebben we nog een aantal filmpjes van..:P
Wat een kerel! Echt een gekkehuis, net wanneer je dacht dat je alles gezien had..8)
(Y)
Werkzaam bij JP dance events
Artiest {SHOWLIST artist 40343, 66932}
Waarschuw beheerder
donateur
Sjors, een mooi verslag (y)

En wat heb ik me zaterdag kapot gelachen op de camping! (andere dagen ook wel, maar zaterdag was de topper) Toen MC Bingo aan de microfoon ging.. hahaha wat een flauwekul! Niveau nul.. :D :D Heerlijk!

Uitspraak van WaKkA, and now he's gone op maandag 7 augustus 2006 om 23:40:
En die foto van mezelf en Tom, ik kan nieteens herinneren dat die gemaakt is whehehe, kansloos gewoon!


Hier nog zo een.. :$
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thom-ass [Neetjur Wan 2002 - 2010] op dinsdag 8 augustus 2006 om 21:48:
(of mag je hier niet liegen?)


Het halve verslag is bijmekaar gelogen, denk je nou echt dat ik dat allemaal heb meegemaakt in die paar dagen:/? Of lieg ik nu ook?
Waarschuw beheerder
Sjors gozer......hoe heb je dit in hemelsnaam allemaal onthouden :D

Erg puik verslagje hoor. Ik heb tijdens het lezen minstens een stuk of 10 ooooowjah momenten gehad en ben nu dus weer een stuk beter geinformeerd over wat er zich dit weekend allemaal heeft afgespeeld!

En het was trouwens erg gezellig met jullie en dat gaan we volgend jaar gewoon nog eens goed overdoen :)
Waarschuw beheerder
Nature One rules supreme, en Neetjur Wan natuurlijk ook :yes: Jammer dat ik we t pas zaterdagochtend gevonden hadden.

Iemand trouwens enig idee wie die kale DJ was die mij met blikken bier aan t bekogelen was die ochtend?;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Toomie op dinsdag 8 augustus 2006 om 22:28:
En het was trouwens erg gezellig met jullie en dat gaan we volgend jaar gewoon nog eens goed overdoen


(L) ja!!!
 
Waarschuw beheerder
Gezellig naar de duitse gabbers kijken vanuit de auto:D
 
Waarschuw beheerder
Kheb het op film staan thom- ass stond er gewoon bier bij te drinken :S maar dat stond hij dan oowk overal bij te doen :P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 9 augustus 2006 om 09:29:
Kheb het op film staan


Haha ik ook maar mijn camera loopt me te fucken :[ tering ding


Uitspraak van verwijderd op dinsdag 8 augustus 2006 om 23:20:
Gezellig naar de duitse gabbers kijken vanuit de auto


Een naar je maatje die weer tot leven was gekomen en de hele tijd aan t rond springen was ;P
 
Waarschuw beheerder
hahah:D die kwam gewoon uit zn tent om op 1 plaatje te hakkuh :P
Werkzaam bij BHN events
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 9 augustus 2006 om 09:29:
thom- ass stond er gewoon bier bij te drinken maar dat stond hij dan oowk overal bij te doen


haha ik heb m idd ook nog geen 1 x zonder bier gezien ;P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Skellah op dinsdag 8 augustus 2006 om 23:15:
Iemand trouwens enig idee wie die kale DJ was die mij met blikken bier aan t bekogelen was die ochtend?


Dat was Leep (https://partyflock.nl/user/1185.html)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Markiez op woensdag 9 augustus 2006 om 15:46:
haha ik heb m idd ook nog geen 1 x zonder bier gezien


alleen toen ie zondag van het festival met ons naar de camping liep, maar toen had ie volgens mij al in het voren gezopen;P