Narrowminded op Sensation?
8 juli 2006 in de ArenA. Het feest waar velen toch weer naar uitkeken. Hoofdact op Sensation Black was Rob Gee in samenwerking met Slipknot.
Rob Gee kennen we ongetwijfeld nog van ‘XTC you got what I need’, een grote hit.
Deze avond wist de DJ het publiek echter niet op te zwepen met zijn Hardrock set. Een echte beat was door de gitaren en het drumstel niet te horen, waardoor veel party-people al snel aan een fluitconcert begonnen, versterkt door opgestoken middelvingers en zitten op de dansvloer.
Eén persoon kon de ‘herrie’ niet aanhoren en klom het podium op om er wat aan te doen. Blijkbaar waren Rob Gee en aanhang opgefokt door de negatieve reacties want al snel werd er flink op de podiumbeklimmer ingebeukt. De jongen schijnt
met een schedelfractuur te zijn opgenomen in het AMC. Die heeft zijn sensatie gehad. Nu wijzen velen met de vinger naar Rob Gee. Wat mij betreft mag die wijsvinger naar de organisatie gericht worden. Begrijp me niet verkeerd, ik ben af en toe best wel in voor iets nieuws, maar uiteindelijk betaal ik waarvoor ik ook kom: hardstyle en hardcore. Zo wordt het feest immers wel gepromote. Dat er een
elektrisch gitaartje door een dikke beat te horen is zullen velen wel kunnen verkroppen, maar wat hier uit de geluidsinstallatie kwam hoorde meer thuis op het Rock Werchter festival.
Ik probeer de hersenloze actie van de podiumbeklimmer niet goed te praten, nee ook daar heb ik weinig respect voor; een half uurtje zitten tijdens de set van Rob Gee was duidelijk genoeg geweest.
Dat zo’n kerel het podium al enigszins kan bereiken zou al niet moeten kunnen.
Dat hij er vervolgens opklimt en een duw/tik geeft ook niet, maar dat de artiesten vervolgens op hem intrappen (zeg gerust mishandelen) en het achteraf ‘goedpraten’ door een ex-bandlid die in het verleden op het podium is neergeschoten, is wel heel schandalig. Voor mij hebben Rob Gee en consorten weer een heel nieuwe betekenis aan het woord ‘stampen’ gegeven.
En de partygangers die deelnamen aan het fluitconcert? Die worden bestempeld als narrowminded people. Sinds wanneer ben je narrowminded als je 60 euro betaalt voor iets wat aangekondigd wordt als feest waar de hardere stijlen uit de scène gedraaid worden? Men komt voor Black en wil dan ook Black. Daar hoort dus een passend thema & decor bij (iets dat misschien niet vorige week op White prijkte Duncan?) en de muziek die er thuis hoort!
Verslag van Sensation, 8 juli 2006
door Mare *
, gepubliceerd op
| Feest | Sensation · Black |
| Datum | zaterdag 8 juli 2006 |
| Locatie | Johan Cruijff ArenA ![]() |
15 opmerkingen
ID&T stond vroegah voor kwaliteit, Ik vindt inderdaad dat de organisatie flink gefaalt heeft in dit debacel. Tuurlijk mot die gast niet t'podium op en tuurlijk mot Rob Gee gewoon weggaan van de stage, maar waar was de security? Godzijdank klommen er niet nog meer t'podium op want dan was t'echt uit de klauwen gelopen! En ook weer de ned. Pers smult hiervan BAH!
Gelijk weer negatieve berichten, of dat alle feessies zo gaan of zo. Iedereen aan de Drugs en iedereen aggressief op hardcore feessies.....bedankt ID&T!
Gelijk weer negatieve berichten, of dat alle feessies zo gaan of zo. Iedereen aan de Drugs en iedereen aggressief op hardcore feessies.....bedankt ID&T!
Gelijk weer negatieve berichten, of dat alle feessies zo gaan of zo. Iedereen aan de Drugs en iedereen aggressief op hardcore feessies.....bedankt ID&T!
Psies!
Ik denk eerlijk gezegd dat er meer overlast is van voetbalhooligans dan van ons als partygangers.
Toch begrijp ik één ding nog steeds niet: Waarom gebruiken ze een feest als Sensation voor 'experimentele doeleinden'?
waarom niet.....
van de 9 uur dat het feest duurt een half uurtje experimenteren moet kunnen.
maar ja....zegt genoeg over het volk wat er op af kwam.
als het aan mij had gelegen had heel de zaal klappen uit moeten delen aan die kutband wat heb je daar nou te zoeken als hardrockband rot gewoon op
Hmm..beetje jammer dat er dan weer zo gedacht wordt. Ze hadden zichzelf gewoon stijlvol van het podium mogen verwijderen wat mij betreft
Uitspraak van Zwaardski op woensdag 12 juli 2006 om 07:47:
Toch begrijp ik één ding nog steeds niet: Waarom gebruiken ze een feest als Sensation voor 'experimentele doeleinden'?
waarom niet.....
van de 9 uur dat het feest duurt een half uurtje experimenteren moet kunnen.
maar ja....zegt genoeg over het volk wat er op af kwam.
Wéér eentje met vooroordelen... als je m'n verslag goed hebt gelezen, lees je ook dat wij onze bankrekening plunderen voor een Zwarte Sensatie zoals die aangekondigd is. Niks narrowminded or what so ever.. gewoon waar krijgen voor je geld. Is niks mis mee. Experimenteren doen ze maar óf heel subtiel, óf op een of andere gare freestyle-stage op de kleinere feestjes. It's Black I want
en jij beslist wat black inhoud?
Neen, dat beslist de organisatie die het vervolgens in zijn propaganda verkondigt.
Een half uurtje rock in de oren van hardstyle-liefhebbers is een half uurtje te lang Mr. Joost mag het weten.. je hoeft geen begrip te tonen voor onze situatie, maar ben jij er uberhaupt wel geweest? Ik zie van niet, misschien dat je anders oordeelt als je het had gehoord. Rock is prima als dance de boventoon voert, maar hier had Mr. Gitaar het voor het zeggen. En dan zegt het inderdaad genoeg, dat willen we niet. Ook geen half uur.
Ik was er niet, maar had het zelf ook niet leuk gevonden. Heb het filmpje gezien. Denk uiteindelijk dat vooral ID&T veel fout heeft gedaan: 1. Rockband (ook al is het Rob Gee) 2. Verkeerd moment op de avond (2.00 uur, begint net goed los te gaan) 3. Te lang (10 minuutjes en mensen hadden er nog wel overheen kunnen komen) 4. Slechte (geen) security bij podium. Begrijp de reacties wel, want eerlijk is eerlijk: je zit daar als hardstyle-liefhebber gewoon niet op te wachten, anders ga je wel naar Pinkpop ofzo.










![-=[*TeRRa||TeKK*]=-](/images/user/270155_2287306.gif)

![.-:] COL-B-2 [:-.](/images/user/231881_3117256.jpg)







