23 November 2002
Final Line-up (wijziging door afzegging van Dano)
Area1, Hardstyle:
21:00 - 22:00 H de B
22:00 - 00:00 Haze & Abyss
00:00 - 01:30 Luna
01:30 - 04:15 DJ Bolo & Jeff London
04:15 - 05:00 Back2back: Kenny & Shiver vs Dj Syndrome
Area 2, Techno:
21:00 – 23:00 Januz & Saibot
23:00 – 01:00 Sjeez
01:00 – 04:00 Kenny & Shiver
SOLD OUT!
Jaja je leest het goed afgelopen zaterdag was 2-Dance presents: Hard Attack, hé-le-maal uitverkocht! Maar dat is ook niet zo gek met zo'n line-up in een omgeving waar zoveel party-gangers wonen. Helaas moest hierdoor ook een groot aantal mensen de toegang geweigerd worden omdat er geen toegangskaarten meer waren. Buiten was de sky rose goed te zien, en trok de aandacht van veel voorbijgangers, maar niet alleen de sky rose, want de harde bass en kicks waren buiten ook al goed te horen!
Eénmaal binnengekomen was het nieuwe 10.000 Watt geluidssysteem zeker goed te horen! Het klonk al aardig hard, en het volume stond nog lang niet voluit, dat beloofde dus veel goeds!
H de B was bezig met zijn laatste platen en sloot in zijn laatste vijf minuten draaitijd af met platen die nog harder waren dan de hardstyle-nummers die hij ervoor draaide!
Het was alweer tijd voor de volgende dj, niet één maar twee dj's en Haze & Abyss was de naam! De laatste keer dat ik hun had gehoord was nog op Qlimax waar ze een extra lange set hadden gedraaid en die was echt super, vandaar dat ik deze twee dj's voor geen goud wilde missen! Degenen die nog niet binnen waren, toen Haze & Abyss draaiden, hebben zeker iets gemist, wat een gruwelijke set was dat weer zeg, ook al was het nog maar vroeg op de avond, HarD ging het er al zeker aantoe! Iedereen moest nog even inkomen omdat het nog best wel vroeg was maar op een gegeven moment ging zeker iedereen uit zn dak! Hell yeahH!
Ondertussen was mede Q-Dance DJ Luna ook al aanwezig, best wel een tijd voordat hij moest draaien zelfs, hij had dus mooi de tijd om de sfeer te proeven. En die zat er goed in, één van de vaste concepten van 2-Dance, daarnaast natuurlijk goede harde muziek! Inmiddels was de Time-Out al helemaal vol met mensen.
Het was klokslag twaalf uur middernacht. tijd voor de verrassing en Luna. Iedereen wachtte af wat er ging gebeuren en daar was hij dan, SuperHardstyleDJ LuuunaaaAAAA! Na een wrede aankondiging van MC Jurgen
Een voorproefje van de vette laserss, de rest z.s.m. te zien in de fotosectie natuurlijk! De beste natuurlijk bewaard voor het laatst, dus nog even wachten daarvoor
Hard Attack leek wel de avond van de duo dj-teams, DJ Bolo & Jeff London waren nu bezig in de main-zaal, waar de lasers nog steeds vrolijk doorgingen! Ondertussen waren Kenny & Shiver al bezig in de techno zaal om hun kunsten te vertonen, dus snel daarheen gegaan. De set begon niet al te hard, maar dat was wel anders naarmate het later werd! DJ Bolo & Jeff London waren ook goed bezig in de mainzaal, en iedereen was weer aan het stampen!
Veel bekende nummers waren te horen, tempo ging ook omhoog maar dat kon niet het Tempo bijhouden van de andere zaal want wow dat ging er echt hard aantoe, en vooral het laatste half uur was gewoon keihard MaximaaL! Na een extra lange set was het afgelopen en iedereen ging richting mainzaal.
Daar waar Dano zou hebben moeten draaien, maar die heeft op het laatste moment afgezegd, een teleurstelling dus voor degenen die voor Dano kwamen. DJ Bolo & Jeff London draaiden hierdoor een stuk langer dan ze waren ingepland, en hierna werd een industrial back2back set gedraaid door dj-team Kenny & Shiver vs. DJ Syndrome die snel naar huis was gegaan om zn platen te halen zodat er kon worden ingevallen voor Dano. Deze set was gewoon Hard met een hoofdletter H, en degene die er waren hebben er zeker van genoten dat was wel te zien! Het drietal bezorgde met hun back3back
Ik kan het niet beter omschrijven dan dat afgelopen 2-Dance een enorme Hard Attack was en ik heb er nog steeds last van!
More pics coming asap in the fotosection!






















