georganiseerd door Monumental Productions BV
vrijdag 7 april 2006
22:00 - 07:00
Westergasfabriek, Gashouder
Amsterdam
Muziekstijlen
electro, minimal, schranz, techhouse, techno
Prijs
Voorverkoop: € 35,-
Line-up
22:00 - 23:45: 2000 and One
23:45 - 01:00: Joris Voorn favoriet
01:00 - 02:45: Adam Beyer
02:45 - 04:15: Cari Lekebusch favoriet
04:15 - 05:45: Misstress Barbara
05:45 - 07:00: Marco Remus
Uitverkocht!
En dat lukt ze elke keer de afgelopen 10 edities van Awakenings. Alles is uitverkocht, altijd en immer lijkt het er op of Awakenings vernieuwend, verassend en niet te evenaren is.
En voor velen is dat ook zo.
2 Maanden geleden gingen maten van me ook al naar Awakie in de Gashouder, ik kon helaas niet mee. Has ik achteraf gezien uiteraard wel moeten doen, maar om verschillende redenen kon dat niet.
Tijd voor een herkansing. Ik was al eerder geweest in de Gastempel, en elke keer was het super. Deze keer zouden we met een mannetje of 5 gaan, op de vrijdag omdat ons dat de lekkerste line-up leek.
Dus ik haal een maand geleden kaarten voor de vrijdag. Kort vervolg, zij besluiten opeens een aantal weken terug dat ze alleen op de zaterdag kunnen, en ik heb dus 2 kaarten voor de vrijdag.
Whatsoever, dan maar met ze 2en. De eerste keer enkel en alleen met me meisje.
Vanuit Zutphen een aardige trip, en hoewel de NS ons natuurlijk wel die kant op helpt, staan we niet om 10 uur maar om 11 uur aan de deur van de tempel.
Naar mijn idee ook maar beter ook want op het moment dat we binnenkomen staan er nog geen 600 mensen in de toko. Het eerste wat we doen is richting de tribune, waar we rustig even op temperatuur komen.
2000 and one was inmiddels bezig met een heerlijk setje wat duidelijk bedoeld was om in te komen. Hoewel hij lekkere tracks draaide was er weinig beweging op de vloer, begrijpelijk uiteraard.
We besloten even rond te lopen, maar omdat er nog steeds weinig te beleven was zaten we een half uurtje later weer op onze vertrouwde stek op de tribune.
Ik had me persoonlijk verheugd op een lekker setje van Joris Voorn, hij heeft me nog nooit teleurgesteld, en menig setje hoort in mijn opinie tot 'legendarisch'. Setjes waar ik persoonlijk een goeie herrinering aan heb. Maar deze zal daar absoluut niet tussen komen. Hij kon me deze keer niet raken, ik herkende zijn tracks, maar ze kwamen voor geen meter over. De vloer bleef rustig. Dit was best een tegenvaller, omdat Joris voor mij toch wel een klein beetje een held is.
Adam Beyer. Ik heb respect voor de mensen die hier goed los op kunnen gaan, maar hij was vanavond niet mijn dj. Spijtig opzich, want ik had er meer van verwacht. Hoewel dit ook al tegenviel, vermaakte ik me nog steeds super.
Op het moment dat hij zijn hoogtepunten had moeten vertonen aan het publiek zat ik in de chill out, dus het zou kunnen zijn dat ik essentiéle onderdelen van zijn set heb gemist om er kundig over te kunnen oordelen.
Cari Lekebusch was top, hoewel ik de dansvloer nog steeds met moeite kon vinden, en de tribune nog steeds een fijne plek om te vertoeven was, vond ik dit setje errug lekker. Op de een of andere manier kon ik niet compleet goed inkomen deze avond. Wat ik eigenlijk best jammer vind. Had me er lang op verheugd, goed voorbereid, met me meisje. Misschien wat later dan.
TOT WE DAAR VERDOMME TOCH EEN LASERSHOW OM DE OREN KREGEN. MWHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Wat een visueel geweld kregen we daar op de hoornvliezen gekwakt. Op deze manier kan je dus wel inkomen. Ik zat pal achter die figuren (hulde)
die met laptops die zooi allemaal aansturen, en wat een fantastisch gezicht. Binnen 10 seconden moest ik even mijn telefoon pakken voor de camera, en op moment dat ik weer omkeek, zag ik dat minstens de helft van de tribune inclusief die figuren datzelfde hadden gedaan. Want eerlijk is eerlijk, het was de moeite echt waard ja.
Dit maakte een hoop goed, dit was een stukje extra wat je niet had mogen dromen van te voren. Het was met een woord overdonderend, lang leve de multi-color lasers. Wat een geweld!
op dat moment kwam ook het feest in een stroomversnelling, alles ging een stukje vlotter en voor ik het wist was onze een na laatste act alweer. Mistress Barbara: zucht. Dat was dikke poep, op dit tijdstip ook al enigszins in hogere sferen, dus vanaf dit moment kon niets meer stuk.
Wat een lekker setje gaf barbara ons, wat heb ik meesterlijk genoten van haar oorstrelende klanken in combinatie met die trommelvliesbrekende donder.
Toch viel me nog een ding op, we zaten (inmiddels vergezeld van anderen) op de tribune (alweer)
en voor de zoveelste keer viel het me op dat het publiek er nog steeds weinig zin in leek te hebben. Ik zag weinig mensen echt compleet uit hun naad gaan, ik zag weinig handen in de lucht, ik zag weinig beweging. Het zal aan mij hebben gelegen want op moment dat ik zelf weer op de vloer stond, kon ik de beentjes onmogelijk langer dan een seconde op de vloer houden. Wat ging dit in sneltreinvaart verder zeg.
Het publiek bleef zelfs braaf toen de oorverdovende TGV van de techno de complete ton tegen de vlakte probeerde te krijgen. Op moment dat de mc (ik herriner me nog op te hebben gemerkt dat ik het geniaal vond dat er een mc om een uurtje of 3 pas begon, toen iedereen lekker waus was. Of dit ook zo was weet ik eigenlijk niet)
Marco Remus aankondigde leek het er op dat menigeen alvast probeerde de kippevel van het lichaam af te schoffelen. Want anders kan je hier toch even niet op dansen?
Ieder heeft zijn eigen methode om op schranz of iets dergelijks te dansen, maar feitelijk gezien lijkt het gewoon ordinair geschoffel.
GEWELDIGE afsluiter ja! Marco Remus maakte het lauwe tempo van de avond eigenlijk wel weer helemaal goed, een uur en een kwartier lang probeerde hij ons te vermaken, met succes. Want binnen de kortste keren was het over, kwam er een *figuur* met reggea aanzetten. WOW. SChrik!
Naja, op die manier krijg je de zaal na die TGV wel leeg ja.
Het was alweer over, het was DONE, we kunnen niet meer verder. Alsof het sprookje uit was keek iedereen om zich heen, beseffende dat ze zodalijk uit de veilige donkere hal weer richting die ellendige helderheid van de dag moesten.
NEeh, ik mag niet klagen. Ik heb me verdacht goed vermaakt, ik ben tevreden.
Toch zijn de minpunten van dit feest:
- opbouw is . mjah, apart, niet mijn opbouw
- geluid was soms echt . minder
- het publiek was lafjes
- totaal niet vernieuwend
Maar de pluspunten:
- Westergas blijft geweldig
- Lasershow was legendarisch
- De mensen zelf blijven echt geweldig, ik heb met veel mensen gepraat, over niks, maar voor mij een teken dat het erg vet was
- leuke mensen onmoet
- muziek was fijn
- Westergas zal ook geweldig blijven
- Vernieuwing is bij zo'n concept ook niet nodig
Mensen, ik heb me super vermaakt, ik vond het geweldig met mijn meisje te zijn geweest. Verassend leuk om met ze 2en te gaan.
Bedankt voor de sfeer!
Ruben ofwel Snaakmans





















