Partyflock
 

Verslag van Create, 18 maart 2006

door , gepubliceerd op
Get ready - get creative - get to the PowerZone

Het is toch een soort kindje dat geboren wordt. Zó lang ben je bezig geweest met de voorbereidingen van het feest (ik dan nog aan de zijlijn, maar Misja, Sied, Jannes en Tim vanuit het strijdperk zelf) en dan gaan de deuren eindelijk open, het zaallicht uit en de feestlampen aan, de muziek start en de vloer loopt langzaam vol. het debuut van Create is daar. Create, the Spring edition, 18 maart 2006 in de PowerZone in Amsterdam. :cheer:

CREATE staat voor CREAtive Trance Event en in dit vernieuwende concept krijgen de bezoekers de kans zelf delen van het feest samen te stellen. Door creatief te zijn dus. Met alleen dansen kom je niet weg op Create. daar neemt de organisatie geen genoegen mee! :no: :D
Vanaf Create 2 kun je de dresscode (kleur) van het feest gaan bepalen en bij het derde event krijg je zelfs een stem in de line-up! Get creative, en creëer je eigen favoriete feest. De stemmen worden verzameld via de website www.create-events.nl waar je alle info kunt vinden en een complete fotogallery kunt bekijken. Maar genoeg inleidende beschietingen nu, get on the floor! :yes:

De binnenkomst, alles soepel geregeld. Correcte portiers, garderobe in orde, meteen maar even muntjes aanschaffen (€ 2,50 per stuk, goed voor bier, fris, water, wijn. Breezer, Smirnoff en Red Bull doen er twee). Bekijken van het schitterende aquarium is gratis :). Net als de toiletten trouwens. Als er iets nieuws te beleven valt trek je wat moois aan, moet de PowerZone gedacht hebben, want de club is aangekleed met witte doeken waarop lichtprojecties plaatsvinden. Ook de vele kaarsjes dragen bij aan een sfeervolle decoratie. Get in the mood, nou dat lukt prima, we zijn er helemaal klaar voor :woep:

Jazper ook, als allereerste DJ op een Create event ooit! En deze eerste Creator legt een heerlijke progressive set neer die langzaam in tempo toeneemt. Jazper snapt hoe je een Trance feest opent. En kijk hem eens genieten bij de reacties van het publiek op zijn eigen DJ Jazper Remix van LNQ - Tired. Heerlijk. Grappig te melden: Jazper is de helft van het kakelverse artiestenduo Traction Control. En de andere helft mag vannacht dit feest afsluiten ;)

Next Creator: Airwave. Oftewel Laurant Véronnez, niets anders dan een legende in de Trance scene vanwege zijn talloze schitterende producties op Bonzai en Banshee. Helaas moet ik hier een flinke (en gelukkig enige) dissonant van de avond noemen: Terwijl Jazper nog staat te draaien probeert Airwave een espresso-apparaat aan te sluiten. Althans zo klinkt het, want een snoeihard GGGGGGGGGHH dendert uit de speakers. Tot 4X toe! Erg jammer, vooral voor Jazper moet ik zeggen. Later blijkt het apparaat een keyboard te zijn waarop Airwave zijn melodieën live begeleidt. Het resulteert in een mooie zweefset, maar een soundcheck had wel zo aardig geweest. :S

De decks worden overgenomen door dé coming man van dit moment, Phynn. Pas 21 jaar jong, maar wát een volwassen set slingert hij eruit. Aan zijn mixstijl valt niets af te dingen, helemaal niets. Platenkeus is geweldig, met uiteraard veel tracks van Black Hole, de stal die hem wist in te lijven. Mijn persoonlijk hoogtepunt: First State (First State), waarbij ik achter de DJ booth sta en de zaal los zie gaan in die heerlijke break met dat snerpende techno-geluid \O/. Mixmag riep Phynn onlangs uit tot Future Hero. Ik zeg dat de toekomst vannacht begonnen is. :respect:

Dan is het de beurt aan de man waar velen speciaal voor gekomen zijn. En niet onlogisch, want zo vaak valt NU NRG niet in Nederland te bewonderen! Nu moet ik eerlijk zijn en zeggen dat we de helft van dit Italiaanse tweetal uit de Vandit stal van Paul van Dyk in de line-up hebben. maar Giuseppe Ottaviani speelt voor tien vanavond! Mijn God, wat gaat deze man tekeer. Omringd door keyboards en computers spéélt hij geen live set, nee, hij jáágt er een over onze gelukzalige hoofden heen! De ene knaller na de andere passeert: zijn eigen Linking People, Second Sun van Playground, Casino van NU NRG, de bloedstollende remix die hij en zijn maatje Andrea Ribeca maakten van U2's Where the streets have no name. het raast aan één stuk door. Waanzinnnig. NU energie? Dit is energie voor jaren! :bounce:

Misja Helsloot kan na deze tornado maar één ding doen. Het dak terugleggen. om het er nog een keer af te blazen! En dát doet de gastheer van deze avond, grote man achter de schermen van Create en reeds besproken andere helft van Traction Control. Hij opent zijn set met een speciaal gemaakt intro dat overgaat in de Fred Baker remix van Mystery - Out of the past. En dan weet je waar je aan toe bent, we gaan LOS! Kenny Hayze - Daybreaker (mega los), Simon Patterson - F16 (über los). Maar het is niet alleen stampen, Misja zou Misja niet zijn als hij ons ook niet heerlijk liet zweven. En ook zijn oorstrelende trancemelodieën krijgen we te horen, met tracks als Emoticon van Ryan G (Factoria remix) en het gewaagde Txetxe's Memory van PG2 dat een prachtig jazzy/lounge-achtig pianostuk bevat. En bij die plaat van the Cranberries aan het eind space ik er zo vandoor dat ik moet oppassen die F16 van daarnet niet te raken. :9

Om 05:00 uur is Create - Spring afgelopen. En hebben we een value-for-money event achter de rug dat smaakt naar meer. Dat schreeuwt om meer! Werkelijk iedereen is enthousiast en heeft genoten. Dit concept staat als een huis. Laat de aanbouw maar komen! :D En ik maak graag even een bruggetje naar de volgende Create ;)

Create Bridges. 20 mei 2006. Get ready for the next level. Get back to the PowerZone.

MARCEL VERSPEEK

31 opmerkingen

Waarschuw beheerder
donateur
:o als ik het zo lees dan moet ik 20 mei wel langskomen :D nice report (y)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Dat schreeuwt om meer


:yes:

VEEEEEEEEL meer :bounce:

:cheer:
Waarschuw beheerder
kijk eens aan, weer een report van schwingg en wederom met veel passie en vol sfeer geschreven...ziet er naar uit dat het een supers feestje moest zijn geweest, ik ga zekers te weten nog wel eens een create feest meemaken :D
Waarschuw beheerder
Het was een superavond TRANCE is back in A'dam
Je verslag is top heel goed geschreven!!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Geweldig, wat een schrijver is die man!!

Super verslag Marcel, petje af.

En grote hoed af voor de organisatie!

Ik heb net zo genoten als jij, en de 20e zit in m'n koppie :yes:
 
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1762, 1736}
Artiest Just-D
Waarschuw beheerder
Schwinggggggg!!!!!!! Jij had reporter moeten worden! Wat een vet verslag zeg! Jij weet echt hoe je in een verslag mensen jaloers moet maken dat ze niet geweest zijn!

Next time ZEKER aanwezig!!


Uitspraak van Fransisco op woensdag 22 maart 2006 om 21:10:
TRANCE is back in A'dam


:respect:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 22 maart 2006 om 21:27:
Jij had reporter moeten worden! Wat een vet verslag zeg


eens :yes:

good job! :D
Waarschuw beheerder
Nou Marcel...

Je hebt het weer mooi neer weten te zetten, en ik WEET nu zeker wat ik gemist heb...

Maar de 20ste mei...COUNT ME IN

Cheers my friend!!!
:hug:
laatste aanpassing
Artiest Jazper
Waarschuw beheerder
Ik heb idd genoten achter mijn draaitafels toen ik mijn remix draaide! En die koffie die airwave zette was nogeneens lkkr voor niks dat kabaal hahaha
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wouw wat een super geweldig report!!!! (y) Ik waan me weer echt terug op het VETTE feest :yes: want één ding, heb zelden zo'n kwaliteit van muziek gehoord...en dat de hele/avond nacht door :cheer: :cheer:
Het was voor mij dan ook onmogelijk om stil te staan....."spring" :bounce: :bounce: is het lettelijk geworden....met een BIG trip to heaven!!
Mijn grote complimenten aan de organisatie én artiesten :respect: zij onderscheiden zich en zetten met Create een subliem concept neer!!!

20 MEI staat weer met VETTE letters in mijn agenda....ZIN IN
:cheer: :cheer: :bounce: :bounce:
Waarschuw beheerder
Cool report Schwingg!!! gaaf beschreven op de zweefmomenten na!! die mogen weggelaten worden van mij.. niet in je report hoor maar in de muziek ;-)
Waarschuw beheerder
Super mooi verlag ben weer ff terug.

Terwijl Jazper nog staat te draaien probeert Airwave een espresso-apparaat aan te sluiten. Althans zo klinkt het, want een snoeihard GGGGGGGGGHH dendert uit de speakers. Tot 4X toe! Erg jammer, vooral voor Jazper moet ik zeggen. Later blijkt het apparaat een keyboard te zijn waarop Airwave zijn melodieën live begeleidt. Het resulteert in een mooie zweefset, maar een soundcheck had wel zo aardig geweest.

Klopt:Hier ging Jazper heel volwassen mee om en dat voor zo`n jonge DJ !!!!!!!!!Top
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Pulitzer-prijs materiaal man! ;-)
Top verslag en het ziet er naar uit dat ik me voor de volgende Create ook maar inschrijf.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Feest en report......SUPER GEWELDIG !!!!
 
Werkzaam bij Create events
Artiest {SHOWLIST artist 140061, 478}
Waarschuw beheerder
donateur
Feest erg ok
report wat minder, maar dat went!!!
 
Waarschuw beheerder
Feest erg ok
report wat minder, maar dat went!!!

Jammer dit...... Ik vind het goed hoor, geeft perfect weer wat er aan de hand was. En nu iedereen meevragen naar de 20e mei !! Hoorde al iets over de line-up, maar dat wordt m wel...
Waarschuw beheerder
marc-l ,wat een prachtverslag weer. Wat ze hierboven zegge , je moet eg reporter worden!
Ik doe het je niet na.....

(F) voor jou!!!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Flying Bird op donderdag 23 maart 2006 om 19:23:
Feest en report......SUPER GEWELDIG !!!!


Daar kan ik het alleen maar helemaal mee eens zijn :yes: Wat goed geschreven en ook zo real!! (y)
Was erbij gelukkig want had dit SUPER VETTE feest niet willen missen!!
Joehoe op naar 20 mei....
want dan ben ik er weer bij :cheer: :cheer:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb het report nog eens gelezen gezien de lovende reactie, nou sorry.....
ik vind er nix aan. Vond het volgende report toch beter
 
Waarschuw beheerder
Tja Schwingg, wat zal ik eens zeggen, de meeste hebben alles al gezegt!

JE BENT EEN TOPPER VAN EEN SCHRIJVER EN INDERDAAD JE HAD REPORTER MOETEN WORDEN!!!´

Na al onze berichtjes, kijk ik er naar uit om je
5 april eindelijk te ontmoeten en gaan we lekker knallen op één van jou favourite DJ en onze aller grootste favourite DJ "DAZZLE"!!!!!!!!!

Tot snel kanjer!

xxx
Si
Artiest SOK
Waarschuw beheerder
Marcel geweldig feestje weer zo te horen. En als jij het schrijft dan is het ook zo. Wat heerlijk dat er toch trance bestaat he. Maarre die cranberries plaat was toch zeker niet shattered he? Dan ga ik huilen want die is zo uber heerlijk.
Waarschuw beheerder
Hey gozur!

Geen woord teveel geschreven!! :D \o/

CU next time!!

Kus, Moow
 
Waarschuw beheerder
\o/ snap niet waar die gozer die pennen weer elke keer haalt.....
Waarschuw beheerder
donateur
Blij dat het Shattered niet was :/


Eh, Patrick, mijn grootste trance vriend, lees alsjeblieft die PB van mij NIET. Niet doen hè. NIET doen dus!! :no:


Shattered... TUURLIJK niet man!

wie draait die nou
kom op zeg

:S



Mensen... jullie maken me so fucking proud!
Maar een feest als dit was NIETS geweest zonder jullie

dat je DAT ook ff weet :woep:
Waarschuw beheerder
donateur
Het was een genot om op dit feest aanwezig te zijn.
Hing een heerlijk sfeertje en de muziek was geweldig!

Als we mogen stemmen voor de line up, krijgt Ottaviani mijn stem!

Super report, kan ook niet anders :-)
Mooi om zoveel mensen te zien met een zelfde beleving van de muziek.

Lieve en leuke nieuwe mensen leren kennen.
Waarschuw beheerder
het was een toffe party:D
leuk publiek ook :)
en een vette line up !!!!!
greetz :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
2 MOOW:
Geen woord teveel geschreven?????
elke woord dat er staat is te veel!!!

zeker de woorden van Marcel.... dood moe word ik van die gozert.... :)

Ik blijf erbij, zijn volgende verslag is beter!!!
Nu moet hij zelf nog beter worden!!!
Waarschuw beheerder
Wat een prachtig verslag ! Ik was er dan wel niet bij maar na het lezen van dit report heb ik toch een beetje het idee dat ik erbij was.

20 mei ben ik er zeker bij !! He, wat leuk dat we zelf ook een beetje inspraak krijgen in het thema en de line-up. Leuk, weer eens wat anders
Waarschuw beheerder
Inderdaad een heel mooi verslag!Heb toch wel iets heel moois gemist,als ik dit zo lees :cry:
Maar ja...je kan niet overal bij zijn he!

(k) + :kusje2: voor Marcel!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van schwingg op zaterdag 25 maart 2006 om 16:07:
Mensen... jullie maken me so fucking proud!
Maar een feest als dit was NIETS geweest zonder jullie


Daar mag je ook zeker trots op zijn :yes:...en zonder jou was het feest en report niets geweest :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
de mensen hiervoor zeggen al meer dan dat ik kan toevoegen (y) not been there, although it feets like it