Partyflock
 

Verslag van Zalinaz, 4 maart 2006

door , gepubliceerd op
Zalinaz
FeestZalinaz · Zalinaz resident night
Datumzaterdag 4 maart 2006
LocatieZalinaz
Zalinaz! Jaja. denkt dan iedereen. OKe het is wel een tent waar je niet elke week heen moet, maar goed! Maar luister! Gister ben ik geweest met een groep vrienden. Het was helemaal niet druk, zoals eigenlijk elke week sinds oud en nieuw! Ik denk dat er gister 70 man binnen stond. Niet druk dus. Er was me verteld op partyflock dat er van 1 tot 4 alleen maar hardstyle, jump enzo gedraaid zou worden. Dus ik had echt zo iets van, nou als ze dat doen dan komt het helemaal goed. En ja hoor! om 1 uur begon het. het was echt wreed. En je zag gewoon dat iedereen helemaal gek werd. er werd gebeld en het werd eigenlijk tot 2 uur alleen maar drukker! dus je ziet wel dat het zin heeft om een keer andere muziek te draaien. Dus ik was met mijn zatte kop naar die dj gegaan! FUNKY STEVE. Ik zei tegen hem, JIJ moet hier elke zaterdag draaien van 1 tot 4! Als die andere nou van 10 tot 1 draaid heeft iedereen was wils! en dan is het elke week hartstikke druk, geloof me! En hij zei dat hij dat ook wilde en vond. maar hij had met de eigenaar gesproken en de eigenaar geloofde dat niet en vond dat dus geen goed idee. Dus ik zag hem toevallig staan en ben er gelijk naar toe gelopen. Hij wilde het ook wel doen. maar hij zei dat ze het om en om deden. De ene week hij en de andere week een andere! Maar die er deze avond draaide draaid dan alleen het laatste half uur jump en hardstyle. Heeft dus geen zin. Dan is het naar mijn mening alleen maar jammer dat het niet de hele avond zo gegaan is!
Maar goed, het word besproken en er zit dus vooruitgang in bij Zalinaz! Dus voor alle hardstyle, jump partybeesten kun je binnenkort dus bij zalinaz terecht!

PS: Laat me even weten wat je er van vind bij opmerkingen!
Zou het wat zijn of toch niet?
Ik ben heel benieuwd namelijk.

57 opmerkingen

Waarschuw beheerder
donateur
Zoiets moet je elke week doen of niet, en anders op vrijdag...

Verder is het een mooie tent, heb zeker wel toekomst (Y)
Waarschuw beheerder
Ja vind ik ook! Als het elke week is of alleen op vrijdag komt het zeker goed met zalinaz! Als mensen maar vastigheid hebben. dat het niet elke keer een verrassing is of ze kut muziek draaien of echt goeie muziek.

bedankt voor je reactie!

Gr marjolein
Waarschuw beheerder
donateur
vet verslag :S

en NEE, alstjeblieft niet elke week hardstyle of jump bij Zalinaz :no:

dan wordt het zo'n 13 in een dozijn-tent :S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik vond het een raar avondje, vooral boven!! beneden was de sfeer prima, iedereen kende iedereen... maar boven!! nee voor mij nooit meer reggeatonshitbeats! verkeerde publiek waardoor wij alleen maar aan moeten aanpoten..niet erg want het is ons werk maar gewoon de hele sfeer die er omheen hangt was zwaar klote..Steve heeft de hele avond niet gedraaid van 22.00 tot 1.00 uur DNL en van 01.00 tot 04.00 uur Frank dux als Franco da vinci mzzls x

PS> Beware for JUMPMASTERS the 31 of march!!

LINE-UP AREA 1.
**JUMP**
- Frank dux.
- Bjorno.
- Da Rick & Da boy Tommy.
- Dark-E
- Francios.

LINE-UP AREA 2.
**OLDSCHOOL**
- DJ Rob & MC Joe.
- DJ Kristof.
- K-ONE vs T-style.
- The Saint.
- DJ Patrick.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [SF] Trip_O B) op zondag 5 maart 2006 om 23:30:
en NEE, alstjeblieft niet elke week hardstyle of jump bij Zalinaz


hoeft ook niet elke week! nee, elke week het zelfde deuntje heel de avond lang! lijkt wel een bandje wat elke keer weer opnieuw gedraaid wordt! das gezellig!
Waarschuw beheerder
PS> Bewhere for JUMPMASTERS the 31 of march!!

LINE-UP AREA 1.
**JUMP**
- Frank dux.
- Bjorno.
- Da Rick & Da boy Tommy.
- Dark-E
- Francios.

LINE-UP AREA 2.
**OLDSCHOOL**
- DJ Rob & MC Joe.
- DJ Kristof.
- K-ONE vs T-style.
- The Saint.
- DJ Patrick.laatste aanpassing 6 maart 2006 00:00

Ja dat word echt een heel vet avondje!
Enne van mij mag het wel iedere week jump!
Artiest DNL
Waarschuw beheerder
Dus als er alleen maar jump word gedraait zal het drukker worden? NEt als in elke andere jump tent? Ik vind dat iets te makkelijk gedacht. Ik zie liever dat er gewoon feesten georganiseerd worden en djs geboekt en de zaal naar een thema wordt ingedeeld etc.. Dus er moet gewoon gewerkt worden in zalinaz, op dit moment hangt alles af van de muziek.

Ik draai niet het laatste half uurtje jump en hardstyle, sterker nog, ik heb het nog NOOIT gedraait in zalinaz, dat doen ze in elke andere tent om ons heen al, het is wel een stuk makkelijker om jump te gaan draaien, de mensen gaan er zeker harder van uit hun dakkie, dance=dansen en jump =jumpen natuurlijk.. Ik sta er zeker open voor om meer jump te gaan draaien is voor mij ook heel veel makkelijker. Maar Frank en ik werken onder het bewind van.. dus creatief kunnen we niet meer zijn.. Ik heb vanaf het begin af aan house en techno gedraait, dazzle draaide veel harder en spijtig genoeg danste niemand bijna op zijn muziek., echter op mijn muziek bereikte ik flinke hoogtepunten, maar om die tent vol te houden moet je meer doen dan alleen maar hoogtepunten in je muziek te hebben, zoals goede promotie (afgelopen za dachten veel mensen dat het in heel de tent reggaton was ipv alleen boven) meer entertainment, meer gast djs, etc.. gregor salton en erick-e komen eraan, maar niemand denkt daar aan, gezien nu ineens jump gedraait word kunnen die lui straks binnen 10 min hun tassen pakken en weggaan, als ze al komen.

Kortom: Als dj kun je wel anders gaan draaien maar alleen zout in de soep zorgt niet voor een lekkere soep.. (zelf verzonnen haha)

Voor mij is het allemaal niet zo leuk meer, vanaf het begin van zalinaz heb ik gedraait en hoogtepunten bereikt maar mijn naam is geen tiesto zodat ik altijd een volle zaal heb, er moet gewoon ook buitenom de muziek gewerkt worden zodat jullie en de rest van de bezoekers waar voor hun geld krijgen!

massel
Waarschuw beheerder
Uitspraak van secretdj op maandag 6 maart 2006 om 12:01:
Ik zie liever dat er gewoon feesten georganiseerd worden en djs geboekt en de zaal naar een thema wordt ingedeeld etc..


Ik vind dat je eigenlijk helemaal gelijk hebt! Het was ook absoluut niet mijn bedoeling om je naar beneden te halen hoor! want 9 van de 10 keer heb ik ook een leuke avond gehad met jouw muziek. maar het is net als wat jij zegt, er moet meer georganiseerd worden, meer thema´s enzo! Daar heb je echt helemaal gelijk in!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van mikeTH!JSson op zondag 5 maart 2006 om 23:35:
Ik vond het een raar avondje, vooral boven!! beneden was de sfeer prima, iedereen kende iedereen... maar boven!! nee voor mij nooit meer reggeatonshitbeats! verkeerde publiek waardoor wij alleen maar aan moeten aanpoten..niet erg want het is ons werk maar gewoon de hele sfeer die er omheen hangt was zwaar klote..


:respect:
Beneden zijn gewoon gezellige mensen ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Marloeske op maandag 6 maart 2006 om 10:17:
Ja dat word echt een heel vet avondje!
Enne van mij mag het wel iedere week jump!


:yes: voor het eerst een drukke vrijdagavond!!

Uitspraak van secretdj op maandag 6 maart 2006 om 12:01:
gregor salton en erick-e komen eraan


Al vaker geweest, maar was toch niet echt een succes!! Jammer, maar het is zo...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Volgens mij zijn de meningen nogal verdeeld!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van secretdj op maandag 6 maart 2006 om 12:01:
Kortom: Als dj kun je wel anders gaan draaien maar alleen zout in de soep zorgt niet voor een lekkere soep..


:respect:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van secretdj op maandag 6 maart 2006 om 12:01:
Maar Frank en ik werken onder het bewind van.. dus creatief kunnen we niet meer zijn.. I


Dat is waar.. en das jammer :(!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Marloeske op woensdag 8 maart 2006 om 10:52:
Maar Frank en ik werken onder het bewind van.. dus creatief kunnen we niet meer zijn.. I


komt vast wel goed...
 
Waarschuw beheerder
Ik vind de muziek in Zalinaz normaal juist super!! Het is tenminste eindelijk eens een keer wat anders. Ik maar hopen dat daar die breezahs niet op af kwamen, maar dat viel ook weer tegen. En nu gaan ze dus alsnog lopen zeiken om jump. Laat ze lekker naar die andere tenten gaan dan, die zijn er al genoeg!
Ik zeg gewoon doorgaan zoals jullie bezig zijn, de mensen die het echt waarderen komen vanzelf!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 maart 2006 om 21:07:
Ik zeg gewoon doorgaan zoals jullie bezig zijn, de mensen die het echt waarderen komen vanzelf!!


zo mogelijk kunnen zijn met meer reclame, ook boven het water en in belgie....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van mikeTH!JSson op donderdag 9 maart 2006 om 23:27:
zo mogelijk kunnen zijn met meer reclame


Ik heb al een promo ervaring!! :yes: Misschien iets voor zalinaz om te doen? Kun jij niks regelen??? hahaha...
Waarschuw beheerder
Promo ervaring? Neem contact op met Sharon (vraag maar naar haar) en zeg maar dat ik je gestuurd hebt..

Tja zalinaz is gewoon een lastige tent als je geen tiesto heet, daar bedoel ik mee.. Er moet meer gedaan worden, het enige wat de eigenaar te horen krijgt van mensen die aan de zijkant vaak staan gaat over de muziek, terwijl er genoeg hoogtepunten op een avond zijn en afwisseling is dit niet het eerste punt wat onder de schop had moeten genomen. Breder en meer is niet per definitie beter.. Iets nieuws is ook wel eens leuk, we hebben natuurlijk met dazzle gezien (respect 2 him) dat harder niet werkte, hij draaide zelfs bijna hardcore op de classy x party, niemand reageerde toen, jammer want het lag niet aan hem, er werd wederom niet duidelijk gecommuniceerd naar het publiek, de ene dacht "oldschool!!" de andere zelfs aan danceclasssics... en ik zelf dacht aan de houseparty's cds... Ik draaide die avond na hem, en draaide een paar klasiekers van het it tijdperk en nog wat meer house classics, daarop ging heel de zaal los, met technocat (als je hem hoort ken je hem) was de avond gezegent.
Kortom, het kan wel.... Ik sta geheel open voor elke stroom muziek maar zonder power van uit zalinaz kan ik niets doen..

Maargoed, over en uit over dat onderwerp, ik denk dat de meeste het goed begrijpen...


Vanavond Franco & DNL !!!!


p.s. Erick e en gregor salto waren wel een succes btw, alleen jammer dat ze alweer komen (nouja jammer...) er zijn nog genoeg djs die smaak in de zalinazsoep kunnen gooien!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
een beetje van john, een beetje van maggie...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van secretdj op zaterdag 11 maart 2006 om 16:09:
Promo ervaring? Neem contact op met Sharon (vraag maar naar haar) en zeg maar dat ik je gestuurd hebt..


oke zal ik doen!
Waarschuw beheerder
het was trouwens wel weer een succes gisteravond he? Drukker dan vorige week! En de muziek vind ik ook echt leuk.. en niet alleen ik. Bedankt weer voor de gezellige avond Franco en DNL!

:flower:
Waarschuw beheerder
Was absoluut een gezellige avond, alleen het was even druk als vorige week....

A.s weekend beter!

Vrijdag moi & erick-e house, techno en trance
zaterdag moi en franco,techno, house, trance, jump, oldschool etc
Waarschuw beheerder
Uitspraak van secretdj op maandag 13 maart 2006 om 16:27:
Was absoluut een gezellige avond, alleen het was even druk als vorige week....


oh... volgens mij was het deze zaterdag drukker!
Waarschuw beheerder
Denk dat ik de 31 toch maar weer eens een kijkje ga nemen. Die avond moet wel wreed worden met zulke muziek ik ga voor de oldschool !!!
Area 2
Waarschuw beheerder
Uitspraak van krid snero op maandag 13 maart 2006 om 20:16:
nk dat ik de 31 toch maar weer eens een kijkje ga nemen


Ja moet je doen! word vast en zeker wreed!! :yes:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van krid snero op maandag 13 maart 2006 om 20:16:
Denk dat ik de 31 toch maar weer eens een kijkje ga nemen


Ik weet wel zeker dat jij gaat kijken Jukkie!! Met de beentjes de lucht in :bounce:
Waarschuw beheerder
Denk dat we dan maar eens de oude tijden gaan herleven of niet Vis
hahahaha
Waarschuw beheerder
Volgens mij gaan er best veel 31 maart naar zalinaz! Ben benieuwd wie allemaal van pf!

Ik ben er zeker wel!

Kus
Waarschuw beheerder
En ik ben er natuurlijk ook weer bij... wordt verschrikkelijk druk...hoor zelfs op winkelcentrums in tilburg en den bosch dat er mensen komen.. ben benieuwd.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van mikeTH!JSson op dinsdag 14 maart 2006 om 22:04:
hoor zelfs op winkelcentrums in tilburg en den bosch dat er mensen komen.. ben benieuwd.


meen je dat nou?! Wow! tja, is dat goed of slecht nieuws? Als we nog maar wel plek hebben om te kunnen springen! hahahaha... :cheer:

(K)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Het vrouwen aantal en de gemiddelde leeftijd is wel gekeldert in zalinaz, heel raar, maar veel vrouwen klagen over de harde muziek, de guys vinden het helemaal geweldig..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van secretdj op woensdag 15 maart 2006 om 20:03:
vrouwen klagen over de harde muziek


hahahaha... ikke niet hoor!
Waarschuw beheerder
Jij bent ook een van de -helaas- weinig uitzonderingen haha....

Kom je a.s. zaterdag in dat pakje wat je in de panorama aan had naar zalinaz voor mij?

x
Waarschuw beheerder
Uitspraak van secretdj op donderdag 16 maart 2006 om 18:16:
Kom je a.s. zaterdag in dat pakje wat je in de panorama aan had naar zalinaz voor mij?


hahahahaha... nee ik kom zaterdag niet want ik heb een personeelsfeestje van mijn broer in rotterdam! Was wel van plan maar de plannen zijn gewijzigd! En als ik had gekomen dan echt niet in dat pakje van panorama! hahaha... nee!

(K)
Waarschuw beheerder
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh??? als ik het heel lief aan je vraag?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van secretdj op vrijdag 17 maart 2006 om 20:04:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh??? als ik het heel lief aan je vraag?


En als wij het samen heeeel lief vragen?????!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van mikeTH!JSson op zaterdag 18 maart 2006 om 13:14:
En als wij het samen heeeel lief vragen?????!!


hahahaha... ik zal er over nadenken! misschien als zalinaz ooit een exotisch feest gaat geven! hahahaha...

X
Waarschuw beheerder
Ik organiseer dat a.s. zaterdag, van 04:00uur tot ..... Alleen voor genodigden, en de genodigden zijn:

Daniel
Marjolein

wegens beperkte ruimte kan ik niet meer mensen uitnodigen



lol
Waarschuw beheerder
Uitspraak van secretdj op maandag 20 maart 2006 om 10:47:
Ik organiseer dat a.s. zaterdag, van 04:00uur tot ..... Alleen voor genodigden, en de genodigden zijn:

Daniel
Marjolein

wegens beperkte ruimte kan ik niet meer mensen uitnodigen


"fuck you..." wie is er altijd als eerste weg met z'n platekruiwagen?? (nou niet gaan zeggen dat dat aan de broodjes ei ligt)
Waarschuw beheerder
pfff..... mannen... geen ruzie!! hahahahaha..

Voor alle twee een :flower:

Tot 31 maart iedereen!

(K)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van XMeisje_26X op maandag 20 maart 2006 om 18:29:
pfff..... mannen... geen ruzie!! hahahahaha..


Ik en Daan ruzie...NOOOOOOIT, lekker dollen ghegheghe

Uitspraak van XMeisje_26X op maandag 20 maart 2006 om 18:30:
je bedoelt: Erotisch op een exotisch feest?! hihi


Look wie snapsen elkander sé!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van mikeTH!JSson op maandag 20 maart 2006 om 22:11:
lekker dollen ghegheghe


dat zal wel ja!

Was het maar volgende week vrijdag!!! heb er zo'n zin in... :yes: :cheer:

X
Waarschuw beheerder
BIJNA VRIJDAGGGGGGGGG!!!!!!!!!! :cheer:
Waarschuw beheerder
:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Joepie!!!! VRIJDAGGGGGGGGGGGGG!!!!!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
He marjoleintje!! En? hoe vond je het? X thijs.
Waarschuw beheerder
Ik vond het echt geweldig!!!! Zeker voor herhaling vatbaar!

Denk je dat het vanavond druk gaat worden??

gr marjolein
Waarschuw beheerder
Nou 31 maart is inmiddels voorbij en was zeker wel geslaagd dus ik denk dat de eigenaar maar is op zijn hoofd moet gaan krabben want er is niks voor gevallen en ook een betere omzet voor zalinaz ik stem er wel meee in ja beste zou zijn om de twee weken dan heb je mooi een week de tijd om weer bijtekomen haha op naar de laatste vrijdag in april heb ik vernomen toch ?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ja je hebt gelijk! Maar ik zag dat ze het al veranderd hadden.Vanaf 8 april, boven dus niet alleen maar urban, maar ook techno enzo... en beneden jump en trance! Precies zoals ik het eigenlijk bedoelde in me verslag. dus ja.... wel geslaagd dus!

Check nieuwe flyer van Zalinaz bovenin! Dan kun je het zelf zien..

Ik denk dat ik a.s. zaterdag maar eens ga kijken of het wat is die nieuwe line-up.
Denk dat het wel goed komt!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
het is een beetje stilletjes! :nocheer:
Hoe komt het mensen??
Is er geen interresant nieuws meer?
Waarschuw beheerder
Hallooooooooooo! Bijna weekend!!!