We reden zo tien over tien richting Go Planet, en we waren ongeveer om half elf binnen. We kwamen binnen met niemand minder dan Partyraiser, die zijn naam weer eer aan deed! De lekkerste en hardste nummers kwamen voorbij, zo dan ook het geweldige nummer van Scrapeface - stap en draai (als ik me niet vergis in de titel).
Na een rondje in de zaal gelopen te hebben, iedereen een hand of kus gegeven te hebben was partyraiser alweer klaar en waren de heren van Serial Killers die de platen moesten bespelen.
Natuurlijk is het moeilijk om na een set van Partyraiser in te komen, maar ik vond dat deze heren wel heel slecht inkwamen. Maar gelukkig werd dat snel anders en hadden ze toch nog een lekker setje neergezet(F).
Ik had een klein beetje vooroordelen over jump muziek op een hardcore feest, maar ik ging toch maar even kijken hoe het daar aan toe ging. Ik kom daar in die zaal. dat TUIG begint te spelen. KUTMUZIEK! hehehe nee
Hoorde af en toe muziek wat ik niet in de zaal had verwacht. Bijvoorbeeld hoorde ik de remix van Masochist in de hardcore zaal en draaide Trizz heerlijke old school, maar daar kom ik zo op terug.
Ik stond dus in de zaal en heb er even heerlijk gehakt a la ManUmaX style samen met wat bekenden en na daar wat biertjes achter gewerkt te hebben ben ik weer terug gegaan naar de andere zaal.
Zoals gewoonlijk bij mij, wat zowat bijna en ritueel is geworden ofzo, is dat ik ongeveer op het midden van een feest STOM dronken. Nu bijvoorbeeld ben ik een stukje van de film kwijt maar ik zal ongetwijfelt veel gehakt en gedronken hebbenO:)
Ok, over de 2 laatste setjes, ik wou die van Trizz EN van Cemon Victa zien. Dus eerst naar de opening van Cemon Victa wat overig rustig begon doch super lekker was, even naar de jump zaal gerend om de skillz van Trizz te horen. Hij blaasde er echte harde muziek doorheen, echt super! Respect voor Trizz!
Toen weer terug gerend naar de hardcore zaal (jaja ik bleef bezig8)) Oh Oh Oh wat waren de heren van Cemon Victa GEWELDIG bezig
Deze 2 verdienen om resident van OSM te zijn! Aan het eind heerlijke Industrial gedraaid, zo ook hun eigen nieuwste releases, echt vette tracks!
Toen was het feestje alweer voorbij. Thuis aangekomen nog even heerlijk wat drank achterover gewerkt en de 2 hotdogs en 2 hamburgers gingen er ook goed in!












![Tristan [SoE]](/images/user/38740_2785863.jpg)
















![[ C.T.Z ] -StePhaN-](/images/user/113142_1895712.jpg)
