Partyflock
 

Verslag van Megarave, 31 december 2005

anoniem gepubliceerd op
Zaterdag 31 december 2005 de dag waaop er dubbel gefeest wordt, om oud en nieuw + mijn verjaardag te vieren. Het was dan eindelijk weer zover: de nieuwe Megarave, na de zeer geslaagde editie het jaar ervoor. De verwachtingen waren hoog, het energiepeil was behoorlijk groot en ik was weer lekker opgefokt, dus :bounce: om 14:35 mij naar het station begeven, om bij de 1ste overstapping nog vlug een nieuwe up-to-date gsm te kopen om vage filmpjes van gekke kikkers te maken. De treinrit ging aan me voorbij zonder ik het besefte, want die nieuwe snufjes moesten allemaal eens uitgetest worden. Het was best comfy in 1ste klasse (de trein was te klein en vandaar . ) :-), geen drukte, geen stinkende driery wieries, enkel lekker rangedange bambangbamm Darkcore 9 in me euren. Blijkbaar heeft de aantasting van de ozonlaag sterk opkomende, krachtige hagelstormen als gevolg in treinstellen. Het was me er wat, de driery wieries kregen de kans niet om het toilet te nuttigen, want de gappies houden nu eenmaal van winterweer :vaag:
Rond 20u eindelijk aangekomen in Enschede. Tijd om de euren aan de bangbammbang bpijingbam te gewennen met knallend vuurwerk, lekker dicht tegen je aan. Aan de inkom ging het vrij vlot en de crew was erg vriendelijk (y).
Vlug het overbodige textiel in een lockertje gedumpt, die erg handig zijn, maar wel duur uitvallen, als je alleen bent. Bij het checken van de zalen was ik sterk onder de indruk van de nieuwe darkcore zaal; echt fucking underground daaro, dat beloofde voor wanneer het vaagheidsgehalte zou point of optimum zou bereiken :D. De mainroom was mooi aangekleed met 3 LCD's en 2 big screens, die in loop een Megarave artwork filmpje afspeelden, best mooi en zeker veel beter dan vorig jaar. De 2 grote, zwarte stoelen met gouden omkadering waren (y) (y), maar ik had het best naar mijn zin in the crowd, dus heb ik ze maar voor decoratie laten staan.
Tegen een uur of 22 kwam het feest los en tegen 23u zag je de 1ste gekke kikkers al kwaken. Ook waren mijn landgenootjes toen aangekomen en zag je plots alle hardcore dedicated motherfuckers en toverelfen. Nu kon het feest pas echt los gaan. Tegen 11:30 begon de temeratuur te stuigen, tot het optimaal hakkûh Met Your Choice kwam het betere snoeiwerk naar buiten en verscheen een grote groep Italiaanse gabbers, met waus kickende Aussies (y). Zoals gewoonlijk waren ze niet bepaald veel spraaks, maar hun look-a-like collega's (de Zwitsers), die ouwehoerden lekker mee. Effe wat knikkers uitgewisseld, omdat je nu eenmaal als Europeaan andere culturen moet leren kennen, dus cultuuruitwisseling vond plaats. Boing boing GELUKKIG NIEUWJAAR EN DE BESTE WENSEN! En nu weer hard ragge, rangedangebamm bang. De meer darkcore en later meer industral nummers braken tussen de klappers door. Vette schijven: De La Rue, Electro-Shocking, Disease, You Will Die, Nifty Tick, Demolition (blijft goed), Antichrist, Adenchroom (:bounce: :vaag: :bounce: in de darkcore zaal, helemaal los met z'n allen, vette shit daaro).
Welke dj vet en beter draaide, pfff don't give a fuck. Ik heb het te druk om die dingen bij te houden. Volgend jaar neem ik wel een slaafje mee, een clubkutje ofzo die het allemaal mag opschrijven. Wel is mijn Tommyknocker, Headbanger, Daymar bijgebleven. Van clubkutjes gesproken, er waren er bijzonder weinig en die er aanwazig waren hakten er stevig op los :respect: zo heb ik o.a. erg genoten van de performances van Barbie 1 en Barbie 2 :kwijl:, deutsche zuppageile gabberin 'Topje Nike' en deutsche freundliche freundinnen gorgeous face and body en übergeile wit topje, beige rok gabberin. (Nog een taak voor mijn slaafje, namen noteren :vaag: )
De toiletten schenen ook onderhevig te zijn aan de uitzonderlijke weersomstandigheden :D was er weer gezelli lopen, alsook in de ik ga hard gang, oooh ja!
Tegen een uur of 4-5 vond ik de sfeer pas echt losgekomen en werd er pas echt hard gesnoeid. Geen onderscheid tussen groep x, y en z, gewoon iedereen voorbeeldig het nieuwe hardcore jaar inzetten en onze mimiek en gekke bekken werden goed geoefend (y).

Onze übergeile, zelfzekere Lucky 13 dame had het met haar aanhang dames ook erg naar hun zin en hun outfit was weer dik inorde. Dat moment moest dan ook worden vast gelegd in een fotomoment :yes:
Tegen een uur of 6 wat medische tips verleend aan de beenkrampencremmembers en iemand te woord gestaan met de techniek van het dambordpatroon, hierbij waren mijn goede daden voor mijn misdragen doorheen de hele avond gecompenseerd. The true hardcore motherfuckers bleven tegen die tijd dan enkel maar over, behalve dan de afzijdig staande krenterige snoeispotters :frusty: Volgende keer wel betalen he pipo's!
Wie of wat speelde het laatste uur, no fucking idea, maar het was lekker hard zowat overal zag je (knarse)tanden met attitude gezichten en blije gezcihten. We overstelpten elkaar met handdrukjes en complimentjes en zo hoort het ook. Als afsluiter voor de nieuw ontmoete landgenoten zette ik nog effe een private performance neer op het podium van de DNA zaal, maar de grote, sterke, zwart gekleede man, was jaloers op mijn leninge, snelle bewegingen en kon het niet meer aan, dus . Snel afscheid genomen van enkele hardekern elementen en ik kon ditmaal met de hagel kikkers Daniël en Luc naar huis. De weersomstandigheden bleven maar aanhouden en de MoH live sets uit Dortmund haalden mooie herinnering van das schöne Deutschland en Megarave naar boven. Afgezet in 't stad, de trein genomen naar de vuilnisbeltstad, nog een trein, nog een trein, 5km lopen en 14:20 zu hause.

TOT EEN VOLGENDE FAMILIE BIJEENKOMST :cheer: EN DE BESTE WENSEN! (k)

P.S. als je wilt zeiken over geen verslaggevende stijl van het verslag, dan lees je maaar wat er op de foto staat en voor alle andere zaken, plaats je maar een opmerking. Beter

18 opmerkingen

 
Werkzaam bij Based on Logics
Waarschuw beheerder
donateur
wazig verslag, maar duidelijk dat je het naar je zin hebt gehad (y)
Waarschuw beheerder
donateur
mooi verslag vriend (y) goed dat ik je gezien heb daaro ;) tot de volgende party
 
Waarschuw beheerder
Leuk verslag. (Y)

whahaha ik wist niet eens dat die foto genomen was joh. :cheer:
 
Waarschuw beheerder
CHANTAL OP DE FOTOW KWEK KWEK KWEK
Waarschuw beheerder
kijk dit is nou duidelijke taal 8)
haha en die italianen waren zeker waus... (Y) geef je ze een punt :lijn: duwen ze je 2 pillen in je nek :devil: vanaf toen kwam puntje bij paaltje en leek ut wel of iedereen de 11 stedentocht schaatste :O
Waarschuw beheerder
was wel goe feest! alleeen jammer dat de de kramp in men benen me blokkeeerde op sommige momenten.
kben je alleen nergens tegen gekomen kauwgomwater? vince gaf weer een super set weg!
 
Waarschuw beheerder
Ja spijtig je te hebben gemist man. Volgende keer wat meer in de darkcore zaal komen ;-)

Voor de geïnteresseerden een filmpje van hakkûhde GIT's: http://users.telenet.be/bonnyprojects/GIThakkuh.gp.3gp

Filmpje beeldt niet bij mij af, tegen de avond zal ik het via een upload server proberen.

PURE MACHTELOOSHEID (y)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
filmpie gezien dus bij mij doet ie ut wel (real player).alleen weet ik niet hoe jij gefilmd hebt want ik moe me hoofd scheef houden om iets te kunnen zien :vaag:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van % Terror % op maandag 2 januari 2006 om 16:54:
filmpie gezien dus bij mij doet ie ut wel (real player).alleen weet ik niet hoe jij gefilmd hebt want ik moe me hoofd scheef houden om iets te kunnen zien


Fijn dat ie het bij jou wel doet, als niemand anders problemen heeft bij het openen, laat ik het zo.
Ik heb het gefilmd in 'horizontaal perspectief', op mijn mobiel kan ik het beeld draaien, maar blijkbaar niet op mijn pc, dat weet ik dan ook weer voor volgende keer. Voorts had ik nog enkele andere, maar deze zijn te donker uitgevallen, dus...

nog eentje: http://s42.yousendit.com/d.aspx?id=0NXLL34CISPLY1J252LSTAFEAN
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 2 januari 2006 om 13:04:
Voor de geïnteresseerden een filmpje van hakkûhde GIT's: http://users.telenet.be/bonnyprojects/GIThakkuh.gp.3gp


dat zijn Mark en ik :yes:

(Y)
 
Waarschuw beheerder
update 2de filmpje wegens vervallen link => http://s24.yousendit.com/d.aspx?id=3GHDSR720F94B1YB8SGDO6KW45
 
Waarschuw beheerder
en wat te denken van miss zelda was ook nie verkeerd hahaha trouwens was het wel waard 3 uur met de bus hahaha
 
Waarschuw beheerder
Ja echt IEDEREEN spreekt erover, maar ik heb haar gemist :-(. Ik vond ook maar niet die zaal. Volgende keer missen we haar zeker niet.
Waarschuw beheerder
donateur
Hey Mr. Bonny das een goed verslagje (y) daar ga ik volgend jaar misschien ook maar heen :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Mr_M op zaterdag 14 januari 2006 om 16:57:
misschien


Ja zeker doen, we nemen Bassie mss ook nog wel mee.