Ik ging samen met m'n vriendin Romy rond 10 uur de deur al uit, want we hadden al verwacht dat het ontzettend druk zou worden. Zo rond half 11 waren we bij Outland aangekomen, en we waren al vrij snel bij de deur, waar we vervolgens helemaal doorgelicht werden. legitimatie, tas doorzoeken, onder een poortje door, en fouilleren maar. Jezus zeg. Eenmaal binnen zag het er wel redelijk hetzelfde uit als de voormalige A 20. maar hoelanger ik binnen was, hoe meer ik mezelf bedacht dat het helemaal anders was.
Alle drinken wordt in plastic bekers geschonken, dus lekker geen gezeik met glazen, heerlijk
Meteen effe drinken gehaald natuurlijk, want het was nog aardig leeg, dus we moesten ff in de stemming komen
na eindelijk een beetje aangeschoten te zijn geworden, gingen we de dansvloer op, waar het al snel erg druk begon te worden. de ene bekende na de andere bekende tegengekomen, echt supergezellig!
En toen kwam DJ Luna in de hoofdzaal (The Mainworld)
In de kelder (the Underworld) vond ik de muziek niet zo lekker, geen idee wat dat was, maar ik vond het niet zo los. nix voor mij. maar ben er toch ffies losgegaan, wat kan mij het ook schelen. Ik hoorde trouwens dat er later die nacht vette hardcore werd gedraaid in the Underworld. maar toen was ik blijkbaar al wegg.
Ik kwam in the Underworld ineens een heleboel vrienden tegen, dus heb er toch wel een tijd gestaan. Na een tijd kreeg ik het echt ontzettend benauwd, heb ik helaas wel vaker last van. ik heb m'n jas opgehaald en ben buiten op de trap gaan zitten rond half 4. echt balen joh, maar ik kreeg echt haast geen adem meer. toen ik na driekwartier weer een beetje op adem was gekomen ben ik naar huis gaan lopen met een vriend. en een half uurtje later lag ik om 5 uur lekker in m'n bedje, om vervolgens om half 9 er weer uit te gaan naar m'n werk
Maar daar maak ik me geen zorgen over, want B2S en Q-dance hebben het gewoon helemaal voor elkaar!
Ik kan niet wachten tot het weer zaterdag is











