Partyflock
 

Verslag van Q-BASE, 10 september 2005

door , gepubliceerd op
Dit jaar voor 2e keer Q-base maar dit jaar was 100 keer beter als vorig jaar mede doordat de toevoer van verkeer en parkeren ineens zeer goed geregeld was 100 meter van ingang parkeren idealer kan het niet. Toen we om 2 uur s'middags binnen kwamen was het weer prima en het bier goed koud waardoor we de rit van 2,5 uur zo vergeten waren voor namelijk was ik te vinden bij Global Hardcore stage waar zeer goed gedraait _0_ verder ook vaak even rondje lopen waarbij de sfeer enorm goed was onder de mede party gangers.Muziek was goed geluid ook niet als je bij de eene stage staat je de bass van andere stage's er over heen hoorde of wat dan ook.

Dit jaar wou ik ook graag een groot compliment geven aan de organisatie die het heel goed voor mekaar in tegenstelling tot vorig jaar waar je eerst helemaal de pest mocht regenen voordat er wat werd gedaan en het vervoer vanaf de parkeer plaats gewoon ronduit KUT was. en de Files voor de parkeerplaats ook beroerd waren even 6 uur onderweg waarvan 3,5 uur voor de parkeerplaats:S wordt je humeur nie beter op maar dit jaar was het allemaal prima en top waardoor dat van vorig jaar in het niets valt.

verder was verkeer voor ons op de terug weg ook helemaal prima toen we om 11 uur vertrokken (zo vroeg al maar iets te hard geragt bij hardcore :S ) hadden we nog geen last van die verrotte drugs controlles en konden zo door rijden

Beoordeling:

Geluid: 8 goed geluid al1 bij stunned guys was wel lachen had ie de schuif op mengpaneel vet zacht staan en hij wist niet hoe het kwam tot ie het door had ::P

eten 6,5 : hoe later het werd hoe goorder vooral het vet en condens van dat het dak afdruppelde

line up 9 heel prima veel variatie iedere stage ook echt andere muziek niet als vorig jaar dat alles beetje op mekaar leek

wc's: 4 gewoon ranzig in het begin ging het nog wel maar later was het te ranzig en wel elke keer 50 cent dokken vond beetje debiel tis tog logisch dat je naar plee moet als je er zolang bent.

Sfeer 9: Gewoon goeie sfeer loopt tegen iemand op niks aan de hand.DAARVOOR BEDANKT MENSEN. vechtpartij(tjes) waren minder.

Drinken: 8,5 bier goed koud heb nooit alng hoeven w88 al1 bij heiniken stand soms beetje lui maar voor rest prima

al met al top feest dikke 8,5 en veel beter dan vorig jaar en volgend jaar zeker weer !

2 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Uitspraak van me.. ma-tje op maandag 12 september 2005 om 12:29:
kort maar krachtig.


d8 ik kan der wel uur over lullen maar als mensen er niet zijn geweest kan ik wel lekker verhaaltje ophangen maar ze hebben de sfeer neit mee gemaakt ;)