Al lange tijd zeurt een goeie vriend uit Zwaag (Noord-Holland) aan mn hoofd dat ik toch uiteindelijk een groot feest moest gaan bezoeken. De muziek kende ik wel, de DJ's minder, maar hij zwoor bij de sfeer en de ambiance die er op dit soort feesten heerst.
Uiteindelijk kreeg ik dan gisteren (20 augustus) de kans om op minimale afstand een groot feest te bezoeken.
Op het fietsje gestapt en na 10 minuutjes rijden aangekomen bij het terrein. Aldaar aangekomen, opgevangen door vrienden die al aanwezig waren.
Bij binnenkomst kon ik mijn ogen al niet geloven, wat een hoop met mensen op 1 plek. In eerste instantie nog al onwennig, maar na enkele biertjes en een ronde over het terrein te hebben gedaan begon ik me al wat beter te voelen. Ik heb mn ogen uitgekeken naar de verschillende mensen (niet dat ik niks gewend ben, maar het was toch anders).
Eerst de kat uit de boom kijken was mijn motto, op zoek naar een leuke stijl en dan genieten.
Mijn geluk was dat er een afvaardiging was vanuit Zwaag en deze hebben me dan ook de hardstyle tent ingetrokken. Onder het genot van de geweldige stampbeat van de prophet (geloof ik) kwam ik helemaal los. Ik zou niet kunnen vertellen of ie goed was of niet, maar genoten heb ik zeker.
Na prophet toch maar van de sfeer rond main gaan genieten. Vervolgens zijn we met mn buurman en zijn broer (BEIDE RUIM IN DE 50) en andere naar Dana gegaan. In 1 woord geweldig. terug naar de overkant. De op leeftijd zijnde heren hadden in het anderhalf uur hun conditie nog niet verspeeld. Nog een klein stukje darkraver meegenomen en daarna staan stampen op DJ Elstak bij de Early Rave.
Het einde van de dag nadere, de tijd vliegt wanneer je het keigoed naar je zin hebt.
Voor Main, in de licht door komende regen, nog even van de wereldse sfeer genoten, afscheid genomen van de Zwaag Divisie en daarna met zn alle op de fiets richting de stad om daar een afzakker te nemen.
Kort samengevat was het een wereldse ervaring. Machtige muziek, stoere mensen en een ultieme sfeer. Ik durf te beweren dat ik door Decibel licht verslaafd aan het raken ben aan dit soort feesten.
Randy, Frits, Daisy, MelanY, Dennis en Sjoerd bedankt voor mn eerste echte geweldige feest ervaring! Edit: Speciaal voor Melany de naam ffies goed neergezet














