Partyflock
 

Verslag van Dance Valley 2005, 6 augustus 2005

anoniem gepubliceerd op
Plens Valley 2005. DanceValley is één van de betere feesten van Nederland! De zon maakt deze dag meestal onvergetelijk!
Dit jaar was de zon helaas maar een paar schaarse minuten aanwezig en heeft de regen veel roet in het eten gegooid! Op zich moet dit geen probleem zijn want de line up zou de bezoekers alsnog een geweldige dag moeten leveren. En inderdaad, de muziek en opzet waren beiden fantastisch!

UDC heeft echter een paar flinke steekjes laten vallen. Élke organisator zit weken van tevoren te duimen voor een zonnige dag met enthousiast en gezellig publiek die gezamenlijk komen voor de muziek, gezelligheid en een fantastische sfeer. Regen kan op een dag als deze dan ook een nachtmerrie zijn voor elke organisator! Maar als men € 95,00 betaalt voor een kaartje, mag verwacht worden dat een organisatie als UDC een noodplan klaar heeft liggen als dit weer zich voor doet. Ze wisten al een week dat het slecht weer zou worden, veel regen, veel wind. Waarom hebben ze niet meer tenten opgezet? Waarom hebben ze geen planken neergelegd? Waarom waren er slechts plaatselijk wat houtsnippers neergegooid? Waarom zijn ze niet als een gek tekeer gegaan op dat terrein na de slechte berichten van de vrijdag? En waarom moest men bij binnenkomst al meteen tot aan de enkels in de modder weg zakken? Er stonden véél te weinig toiletten. en naar de toiletten dié bereikbaar waren moest je zwemmen door een mix van modder en urine! En zélfs toen je naar huis toe ging moest je wachten tot één van de tractoren je de modder uit kwam slepen!

Ondanks het feit dat het bij ons allen ongeveer twee uur duurde voor we ons over de modder heen gezet hadden, hebben een voortreffelijke dag gehad en zijn weer ouderwets uit ons dak gegaan. Het publiek was ondanks deze slechte organisatie enorm enthousiast en relax. maar dat was te danken aan de mensen zelf, niet aan UDC! Oké, nog één complimentje aan de organisatie, de afsluiting bij de mainstage was SUPER!
Maar voor ons geen UDC feesten meer.

18 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
dance-valley is HET beste feest en meissie,jij hoort er niet tusssen.


de rest van dance-valley heeft genoten(op jou en je vrienden na),lees de verslagen.
Waarschuw beheerder
heey naomi, nou zo te horen heb jij niet echt een geslaagde dance valley meegemaakt. ik vond het daarintegen erg geslaagd, alleen maar bij mainstage gestaan en daar was het gewoon goed te doen. Verder was ik binnen anderhalf uur weer thuis, we reden binnen een minuut de snelweg op vanaf de parkeerplaats ook niet in de modder vast gestaan ofzo...
 
Waarschuw beheerder
Nee, de mensen die kunnen lezen hebben ook kunnen zien dat wij het er prima naar ons zin hadden! Maar goed, er zijn altijd analfabeetjes die sommige dingen niet kunnen lezen/begrijpen! De reactie van Zhenn ziet er overigens net zo dom uit als haar foto...Whoehahahahah!!! :d

Nogmaals, we hebben ons PRIMA vermaakt, maar dat was niet te danken aan UDC!!

Jammer dat ik je niet gezien heb Denny!! Met wie was je allemaal?! Wel weer veel Maassluizers gezien!!

:)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
nogmaals,,,jij hoort er niet tussen....maar als je niet tegen kritiek ken meissie,dan moet je geen verslag schryven
Waarschuw beheerder
Haha goed verslag je hebt gewoon gelijk wat betreft de organisatie. Voor dat geld mag je wel iets verwachten en zeker niet tot je enkels in de blubber wegzakken. Dus UDC leer uit de fouten van 2005 en hou ook rekening mee dat het op DV 2006 ook kan regenen.
 
Waarschuw beheerder
Hoi Naomi,:-)

Jammer dat ik je niet hebt gezien zaterdag, ik heb de rest van de maassluizers wel gezien.

Oke ik geef je wel een beetje gelijk wat de modder betreft, het was vrijdag al een zootje, dus dan zou je denken dat ze daar voor zaterdag wel een oplossing voor gevonden hadden,maar er lagen alleen bij de tenten een paar houtsnippers en daar had je het dan ook mee gehad.:frusty:

Toch was het lang niet zo erg als een paar jaar geleden bij Mystery Land, daar was het terrein er nog veel erger aan toe, terwijl ze toen de hele week met opbouwen supermooi weer hadden gehad, en er 2 uur voordat het terrein open ging een wolkbreuk kregen.

Wij hebben het in ieder geval prima naar onze zin gehad,ik heb gewoon lekker staan stampen :bounce: in de modder....iedereen zag er toch niet meer uit, en had lekker schone kleding en schoenen in de auto voor de terugweg....jaja een slimme meid is overal op voorbereid.

Nou ik ga volgend jaar zeker weer, want erger als dit jaar kan het haast niet worden.....en anders trek ik volgend jaar toch ook gewoon kaplaarzen aan en gaan met die banaan hahaha :bounce:

(k)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Goed te lezen dat ook jullie je over de modder hebben heengezet ook al was dat pas na 2 uur... Zonde van je uurtjes geweest, maar goed.

Denk dat de meeste (waaronder ik) al op voorhand rekening hielden met een modderpoel op sommige plaatsen. Je kunt zeggen dat er dingen niet correct waren maar je kunt zeker niet verwachten dat ze even alles "geplaveid" hadden. Nee, zelfs niet met planken. Enig idee hoeveel m2 dat terrein is??? :vaag: Zo had het ook niet gehoeven zoals het er nu bijlag op plekken maar ok... Zelfs opt landelijke nieuws was te zien en te horen dat het een modderpoel was, dus....

Plus dat je het hebt over enkele minuten zonnestralen......??????

Wij waren (per ongeluk) pas om kwart over 4 half 5 binnen en heb echt tot zonsondergang met mijn kop in de zon gestaan. Regen, niets!

Hadden jullie toch even uit de tent moeten komen, :D ... (geintje).

Nogmaals, top dat jullie het ook super hadden na verloop van tijd. Volgens mij mankeerde er ook wel het een an ander aan maar om nou gelijk UDC feesten te gaan boycotten? :no:

Mazzelsss..
 
Waarschuw beheerder
Jawel, boycotten die UDC!! :d
Nee AJ, je hebt gelijk, maar dit was de druppel wat betreft UDC feestjes!! Ik had het inderdaad al gezien op tv en had mijn ´modderbestendige outfit´ aangetrokken!! Maar tóch had ik meer improvisatie en professionaliteit verwacht van UDC!!
Conclusie: Volgend jaar Nature One!! ;)

En luitjes uit Vlaardingen...jammer dat ik jullie niet gezien heb!! :) We hebben nog wel een tijd bij Danny gestaan...hebben jullie die wel gezien?! Misschien tot op FFWD dan!! :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 8 augustus 2005 om 12:23:
dance-valley is HET beste feest en meissie,jij hoort er niet tusssen


Wat een domme opmerking... Een beetje een kritisch oog hebben, geeft blijk van een stukje intelligentie....
Jammer, dat jij dat niet op prijs kan stellen, UDC nl wel, die kunnen iets met deze info, zodat 't feest, voor JOU, volgend jaar nog leuker wordt. Maar vooral van zulke opmerkingen blijven plaatsen hoor, kom je lekker bijdehand over.....

Zelf heb ik, ondanks die rotregen en die ranzige modder, een prima Dancevalley gehad. Nog tot laat bij de Globalstage gestaan en om 23 uur in 1x het terrein af kunnen rijden...(dan maar een keer het eind missen..., 't vuurwerk was prachtig vanaf de snelweg!)
Heb wel met Piet Paulusma afgesproken, dat het op Mysteryland veel zonniger wordt en er geen regen valt. Ik wordt dan nl 30!!!, au. En kom vooral op mn feestje (heb ook nog een meeting georganiseerd), want 't wordt geweldig!!!
Enne...vergeet je zwemspullen niet!!!
 
Waarschuw beheerder
Snorkel, duikbril, flippers...alles ligt al klaar voor FFWD, Decibel en Mysteryland!
Maar ik ben het helemaal met je eens TechnoNurse! :D
Waarschuw beheerder
ben het ook eens met je naomi..kijk ik laat me pret niet onderdrukken door een beetje modder,maar inderdaad als je zoveel geld neertelt voor een kaartje. hadden ze inderdaad ff wat meer tenten op kunnen zetten zodat wanneer het begon te regenen dat iedereen kon schuilen. of inderdaad meer houtsnippers over het terrein verdelen.
maar goed ik heb heerlijk staan :bounce: en alsnog een werelddagje gehad.:p
 
Waarschuw beheerder
nope,ben het helemaal niet eens met je,naomi.ik sluit me volledig aan bij zhenn...
kom op mensen,dv word al jaren lang op het zelfde terein gehouden,wat verwachten jullie nou?dat ze met regen ff het hele terein gaan plaveien????en ok,je mag best kritisch zijn,maar kom op mensen,,,tizz n festival...en waneer zijn mensen nu eens tevreden???dan is het weer niet goed,of het is te warm,te veel modder,te weinig toiletten,blablabla.
 
Waarschuw beheerder
ben het eigenlijk wel met jullie beide eens.
 
Waarschuw beheerder
Hoi Naomi,

Nee wij hebben Danny niet gezien, ik ben wel Esmeralda,Patrick,Jelle, Wagenaar en de Beuker tegengekomen.....was puur toeval dat we ze tussen die 40.000 mensen tegenkwamen.
Hopelijk zie ik je met de FFWD

xxx
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ja, daar heb ik ook een tijd bij gestaan...s´middags! Maar de kans dat we elkaar op de FFWD weer zien is groot! Gaan jullie ook naar het eindfeest?!
Misschien tot dan....
Waarschuw beheerder
donateur
Gelukkig heeft iedereen zijn mening,

je bent zeker niet vrijdag geweest, dan had je kunnen meemaken dat UDC juist absoluut wel hun publiek tegemoet kwam..

Wat wc-tjes betreft, had je maar een jongetje moeten zijn ;)

maar OK verslag, kan me in veel dingen ook WEL vinden!
 
Waarschuw beheerder
Tja...op feestjes had ik wel een jongetje willen zijn ja! :d
 
Waarschuw beheerder
Hoi Naomi,

Ja wij gaan zeker naar het eindfeest, me zusje moet werken tot 1 uur, dus die is pas rond 2 uur in rotterdam....dus die gaat op zeker naar t eindfeest. En ik zag net dat ze 2 enorme tenten hebben opgezet, dus bij regen staanwe in ieder geval droog.

Tot zaterdag xxx