Hierdoor was ik ook al vrij vlot in het fantasie dance theater! Het was vrij rustig, maar er klonken lekkere Jump beats door de boxen heen. Een genot om je biertje mee te drinken.
Vervolgens kwamen oude bekende Exin & Rydon aan zet, een heerlijk goed opgebouwde set. Het werd ondertussen al ietsjes drukker en vond het erg gezellig. Heb in deze set niet stil gestaan!
Daarna stond tot mijn grote verbazing Equinoxx achter de draaitafels. Terwijl ik toch hier op PF had gelezen dat Zenith rond die tijd zou moeten komen. Maar goed, het boeide me geen zak, want hij legde ook een stel heerlijke plaatjes neer waar ik echt onwijs op uit mijn plaat ben gegaan.
Na de set van Equinoxx even met wat oude bekende gepraat in de hal, dit moest wel want verder waren alle hoeken van dit theater gevuld met beats.
Toen ik vanuit zaal 2 de toppers van VROEGAH hoorde ben ik daar gelijk naar binnen gestuitert. Het was DR. Rude! Deze man draaide hit na hit na hit, in een verschrikkelijk rap tempo, een genot voor mijn oren!
Hierna was het weer de beurt aan Equinoxx, die samen met LunaTick zonder enige moeite zichzelf ook even bewezen met de early hardcore. Vorige keer op 2 fast 4 trance was dit ook al zo'n geweldig koppel!
Daarna was het tijd voor Partyraiser. Tot mijn verbazing was het een battle geworden, tussen de bovengenoemde en The Viper!
Conclusie: Kick ass feestje. Genoeg stamp ruimte. Leuke tent. En most of al, ik ga zeker vaker naar feestjes van A.D.B. want tot nu toe zijn alle feesten van ze
















