Partyflock
 

Verslag van Evolution, 21 september 2002

anoniem gepubliceerd op
Wat vooraf werd bestempeld als de grootste flop van het jaar, bleef achteraf heel erg mee te vallen. Dat iedereen gratis kaarten kreeg vond ik erg verdacht en daarom gingen ik en Johan met niet al te hoge verwachtingen naar het feest.

De reis begon voor mij al 18.18 vanuit Leeuwarden. Ik ging met 2 gewonnen kaarten met de trein op weg naar Hilversum waar ik zou gaan slapen bij Johan. 20.30 arriveerde de trein eindelijk in Hilversum en na een snelle douche en wat biertjes vertrokken we om ongeveer 0.00 uur naar Utrecht. We wisten totaal niet waar de Vechtsebanen waren, we zouden gaan lopen, maar volgens een taxichauffeur zouden we dan arriveren als het feest al ten einde zou zijn. Dus toch maar de taxi.

Eenmaal aangekomen klonken buiten al de nodige beats. Ondanks dat het geluid binnen niet echt super was, was het buiten al goed te horen. En het beukte er aardig op los. We werden helemaal happy toen we bij de deur geen rij zagen staan. Of was dat juist een slecht teken? Ach we zouden ons wel vermaken. Binnen was het nog niet zo druk, maar ook niet extreem rustig. Voor dansers die de nodige ruimte in beslag nemen voor hun dansmoves was dit een ideaal feest.

Wat ons opviel waren de slechte decoraties. Het was al veel te licht in de zaal en de decoraties vielen zwaar tegen. Ook was er geen laser, altijd jammer. Het podium was wel leuk versierd.

Omdat het niet super druk was, was drinken halen simpel. Prijs 2 euro was vrij standaard. WC's waren ook wel ok, al vind ik dat die gewoon gratis moeten zijn.

Dan de muziek. Ik verwachtte niet te veel van deze line up. Ik weet niet precies meer welke Dj's ik aan het werk heb gezien, maar over het algemeen werd er lekker hard gedraaid. Lock N Load werd toch wel het hoogtepunt van de avond. Ze zouden al vroeg draaien maar het draaischema was dus ietsje veranderd.

Van rellen en vervelende mensen heb ik niks meegekregen. Maar ze zijn er dus wel geweest hoorde ik van anderen. Ik vond dat het er vrij gemoedelijk aantoe ging, met de nadruk op een vrij saai publiek. MC Pryme deed zijn best om de handen af en toe in de lucht te krijgen, wat vaak niet lukte. Maar ja, altijd beter dat het HEEHOO publiek wat zich die avond had verzameld voor een bijeenkomst in Thialf.

Tja, wat zullen we zeggen van het feest. Voor een gratis feest was het super. Lekkere muziek, ik heb nog nooit zolang op een avond staan beuken. Mijn kuiten doen nog steeds pijn, net of er een vetraagde Intercity van de NS overheen is gewalst.
De mensen die er 60 piek voor hebben neergeteld zullen misschien wel wat spijt hebben. De decoraties waren gewoon zwaar min. Er was niks gedaan om er een leuk sfeertje in te krijgen.

Nog ff wat cijfertjes:

Muziek: 8 . lekker hard! Geluid: 5 . van 1 kant en redelijk zacht
Sfeer : 6 . ehhmm
Aankleding: 4 . waren ze vergeten

Maar ik zal niet zeuren. Heb me prima vermaakt.

Adios

3 opmerkingen

 
ben het echt op alle punten met je eens!!!
 
Trance Energy was vet snaak!
En nix geen geHEEHOO!

Banaantje van me!
Vond t wel leuk maar die vechtpartijen waren zwaar klote (helaas)
en de vloer was veel te glad heb er verschillende zien stuiteren