Partyflock
 

Verslag van Qlimax, 27 november 2004

anoniem gepubliceerd op
Qlimax
FeestQlimax · Destiny's Path
Datumzaterdag 27 november 2004
LocatieGelreDome Site
[img cacheid=0006f8c500056d840a3fc6a9200000145e]http://www.q-dance.nl/images/events/460-qlimax2004.jpg[/img]

QLIMAX - Destiny's Path

In één woord: fenomenaal!

De reis
Rond 20:00 al van huis gegaan, we moesten met het OV dus dat zou vrij lang duren en we wilden al vanaf het begin aanwezig zijn. Rond 22:15 waren we bij 't Gelredome en liepen naar de VIP ingang. Daar aangekomen bleek dat we toch vrij lang moesten wachten om binnen te komen. Ik kan me voorstellen dat de normale entree wel extreem druk geweest moest zijn. Hoppa naar binnen, VIP bandje om en naar boven. de VIP lounge was zwaar relaxed :) Ff de jassen opgehangen en wat fruit naar binnen getrapt, gewacht op de andere helft van de groep en gaan!

De zaal
Super! Wat een show. Waar 't vorig jaar vrij 'rood-achtig' was, was 't nu meer 'zilverblauwig'. Het zag er geweldig uit. Het grote Qlimax logo was ook top! Veel kleuren, lampjes, lasers, de hele zooi zat er op!
Naast de grote ster waren twee 'boxen' (daar leek 't op) waarop videobeelden werden vertoond. Af en toe een groot oog :vaag: op 't scherm :D Zag er nogmaals echt top uit :respect:

De DJ's
Van Igor S niets meegekregen, we waren toen nog in de VIP lounge aan 't wachten op de rest en fruit aan het wegwerken. Wel al de zaal ingekeken en 't was al bomvol. Charly Lownoise hebben we gedeeltelijk gehoord, gelijk toen we de zaal binnenkwamen: I. AM. TECHNO! :respect: Hij draaide een lekker setje, helemaal gezien hij de tweede DJ van de avond was! Geluid was nog niet echt hard.

Daarna Zany! Knallen! We begaven ons naar de dansvloer, mooi plekje gevonden recht voor de DJ, vrij vooraan en er was ook nog genoeg ruimte! :) Take the blue pill. take the red pill Nou vooruit dan maar! :) Ik werd helemaal blij toen Zany de eerste Southstylers erop beukte: Pounding senses.
Al met al draaide Raoul een heerlijke set, hij is dan ook één van mijn favo DJ's.
If you believe in having sex say HELL YEAH!
Ik sprak hem later nog in de VIP, relaxte kerel (Y)

Na Zany was het tijd voor Pila! Follow me. Qnallen maar! Ouwe hardstyleplaatjes passeerden de revue en het geluid ging nog ietsjes harder. Niet de hele set meegemaakt, ook nog even in de VIP geweest, waar het trouwens erg gezellig was :D Pila (voor wat ik heb gehoord): :respect:

Lady Dana, ik wist niet zo goed wat ik moest verwachten, maar het was GOED! Let's go back in time. way back in time, geweldig! Ook zo mooi hoe alle DJ's vanuit de Qlimax-ster naar beneden kwamen zeilen aan 'n touwtje :) Verder weet ik nie zo gek veel meer van die set, heb toen ook veel heen en weer gelopen en mensen gezocht enzo.

Tijd voor Luna! Hij draaide Queen - We will rock you, haha! Helemaal los! Hele zaal meeklappen, zoiets is echt mooi om mee te maken :D Well done Richard!
Op een gegeven moment had ie ook zo'n mooi stukje, hij draaide The Anthem (van ML), zo'n lekker rustig nummer en daar doorheen kwam het intro van Stomper, geweldige combinatie, het klonk lekker rustig en op dat moment stond ik vanaf de VIP tribunes de zaal te bekijken. 't Is moeilijk te omschrijven maar de combinatie van de muziek op dat moment en de lichten (kleuren) en het publiek, allemaal vanaf die hoogte gezien, 't was GEWELDIG! :respect: Klasse.

Daarna was het tijd voor de DJ waar ik naar had zitten uitkijken, Pavo. Paul z'n tempo leek wat lager te liggen, begon met een rustig nummer wat IK persoonlijk te gek vond! Daarna Flesh is the fever! Zoiets verwachtte ik niet van Pavo, dus blij verrast knalde ik vrolijk voort :P Echt een lekkere set met veel jumpstyle er in, blijkt dat veel mensen dat niet zo kunnen waarderen :? Me loves that! Respect! Pavo my man! See you @ X-Qlusive!

Tijd voor de laatste HS set. Ditmaal een battle. The Prophet Vs. Technoboy. 't Bleek in principe een label vs. label battle te zijn, Dov draaide (vertelde hij me in de VIP) alleen plaatjes van zijn Scantraxx label (waaronder een paar exclusieve nieuwe en lekkere tracks, Prophetstyle :)) en Christiano draaide ook alleen maar italiaanse (eigen) producties. Het was wel een zeer lekkere set, veeeeeel energie! Het geluid stond inmiddels ook aardig hard en 't ging maximaal los! Knallen aan één stuk door. Lekker Lekker. De laatste DJ, Outblast. Ik ben normaalgesproken meer van de hardstyle dan van de hardcore, dus had hier ook niet echt naar uit zitten kijken zegmaar. Maar de feeststemming zat er goed in en hij draaide NIET wat ik had verwacht maar gewoon ontzettend lekker :D I need no thanks. for killing scum! Noujazeg! Ghelemaal gheweldig. Ik had ook een wat hoger tempo verwacht maar dat viel wel mee gelukkig, khou wel van 'niet al te snel' :) Al ging 't op het laatst wel behoorlijk hard! Drop it! En toen was 't helaas al weer op, afgelopen, schlüss. :( Begreep ik 't trouwens goed en was tijdens Outblast Darkraver de MC? :vaag:

De mensen
:D geweldig! Iedereen in feeststemming, al mijn vrienden en kennissen genoten volop, en de rest (van wat ik heb gezien) ook! Blijheid en Big Smiles! :)
Top dat de DJ's ook gewoon in de VIP lounge rondliepen. Ook Deepack was van den partij. Gesjellig! (Y) Dov is 'n mafkees :P
Ik heb van PF verder weinig mensen gezien eigenlijk. Alleen verwijderd en Re-1st heb ik ontmoet, was gezellig :)
Ook weer m'n ouwe klasgenoten ontmoet, standaard op elk groot feest :D Was ook gezellig! En Jacky niet meer zo hard in me maag meppen, aapje! :D
Iig de sfeer zat er over het algemeen behoorlijk goed in!

De conclusie
Al met al een heerlijk feest.
Ff wat cijfers:

muziek, een 9: er werd echt tè lekker gedraaid!
sfeer/mensen, een 8: 't was wel druk, maar toch niet te druk. Ook vooraan was het zeer goed te doen! Veel blije, feestende mensen overal!
voorzieningen, een 9: jah, heeft wel met het VIP-zijn te maken, nergens wachtrijen. Gratis fruit. Nadeel was dat we wel telkens helemaal naar boven moesten sjouwen (vaak). Maar dat was niet erg, duurde ook niet zo lang.
decoratie/show, een 9.5: ja een 9.5! Het was dan ook ganz geil! De aankondigingen van de DJ's, de videoschermen, de lasers/lichten. zoals het hoort! Helaas zie je zoiets alleen maar op Qlimax.
geluid, een 9: hier ben ik uitgegaan van mijn eigen plaatsje in de zaal, vrij vooraan, daar was het geluid echt lekker, zuiver en hard! Ik ben op een gegeven moment ook ff halverwege de zaal ingelopen en daar was 't toch wat minder. Maarja moet je maar 'n goeie plek zoeken :D

EINDCIJFER: een 8.9, maken we gewoon een 9 van.

Q-dance: :respect:

7 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Prima verslagje van een geweldig feest. (Y).

Door zulke verslagen krijg ik steeds meer stukjes van de film terug. En die stukjes zijn allemaal de moeite waard.
Waarschuw beheerder
w00t scope rielaxte shimmy shakert van me :p

was rielaxt feesje weer en rielaxt verslag ook!! ik zeg volgende x gaan we nog losser wehehehehe!
 
Waarschuw beheerder
goed verslag dennis!!! helemaal waar
Waarschuw beheerder
Leuk verslag denniz. Je bent alleen vergeten dat outblast een rare bril op had en dat alle mensen op de dansvloer op verhooginkjes stonden, waar we steeds omheen moesten lopen :P:P:P:P Geintjuuh oi!
 
Artiest Scope DJ
Waarschuw beheerder
Haha! Niet alles hoeft in 't verslag :P :vaag:
Waarschuw beheerder
Darkraver de MC ?

Dat was dezelfde MC als de hele avond namenlijk Sietse aka Tha Mouth of Madness ! :D