Partyflock
 

Verslag van Ghosttown, 13 november 2004

door , gepubliceerd op
Ghosttown
FeestGhosttown · 12½ year anniversary
Datumzaterdag 13 november 2004
LocatieVechtsebanen Site
Ghosttown 12,5 years anniversary

[img]http://groups.msn.com/_Secure/0SwCkGy8XFJHSCWUlxXbz8Etr9fZKJk4s0Dfhuorlg0UmLzkL!DdqAoAmexYWzpBL7FL10i5kpLDUP43RlMpz0tNTPOFIQXh6S9iu7FuIZGIAWENLRNhy7A/Ghosttownflyer.gif?dc=4675496233448019849[/img]

TIME TABEL

[b]Hoofdzaal
22:00 - 22:45: Paralizer
22:45 - 23:30: Petrov
23:30 - 01:00: Bass-D & King Matthew
01:00 - 02:00: Buzz Fuzz
02:00 - 02:30: Chosen Few
02:30 - 03:30: Vince
03:30 - 04:00: Rotterdam Terror Corps
04:00 - 05:00: Darkraver
05:00 - 06:00: Dano
06:00 - 07:00: Rob & Mc Joe

gezellige oldskoolfeest 2
23:00 - 23:45: Tumbler
23:45 - 00:30: Fer-D
00:30 - 02:00: Champ-E-on
02:00 - 03:00: LD
02:00 - 03:00: Thanoz
03:00 - 04:30: Dr. Z-Vago
04:30 - 06:00: Gizmo

Eindelijk was het dan 13 november: op naar schaatstempel de Vechtsebanen, deze avond omgetoverd in Ghosttown! Een jubileumeditie deze keer. Congratulations voor de organistatie :flower:

Om 10.15 uur ben ik met 3 vrienden uit Den Haag vertrokken en na wat opstakels op de A12 om 11.15 uur op industieterrein Overvecht in Utrecht aangekomen. Parkeren ging soepel, voldoende plek overal en nog gratis ook (Y)
Richting de ingang passeerden we de Jezusbus zoals gewoonlijk ook weer. wat bezielt iemand op uren te blauwbekken van de kou om zieltjes te winnen :S Toch het kaartje maar aangenomen, dat aan het eind van de avond trouwens nog goed van pas kwam: als ijskrabber voor de auto ;P

Fouilleren liep soepeltjes. Om 11.30 uur liepen we de hal in. Bass D en King Matthew waren nu aan het draaien. Eerst ff jasje weghangen, bonnen halen en :bier: drinken. Na een half uur hebben we ons maar op de vloer gewaagd. Het zag er gezellig uit. Overal lachende gezichten :D
Het podium was deze keer tegen de tribune aangezet, en de bars waren aan weerszijden van de zaal.

Toen Buzz Fuzz begon te draaien, kwam ik pas echt los (tja, het begin in altijd het zwaarst. )Vond dat ie lekker draaide, en vrij lang ook naar mijn gevoel.
[img]http://groups.msn.com/_Secure/0QgAeA4QSPlMWbsa4sIyhBFRf4uoZo4D0xG*h!4OlYXMvCrdNvkbw*MLuOf313AF4gfxmon9i20DlFK1PiKeJWY7v8hnFP1XYqJJpD3V*Dr8/GT19.jpg?dc=4675497443840681957[/img]
Buzz Fuzz on the Weels of Steel

Daarna kwam Vince, wat draait deze man toch altijd lekker hard! Ben helemaal los gegaan. Niet alleen ik trouwens, de hele zaal stond op zijn kop. Zo mag ik het graag zien: een hele menigte met hetzelfde doel, hakken! Dat maakt mij echt blij :D

Rotterdam Terror Corps was de volgende act. Hier is mijn mening wat over verdeeld: aan de ene kant lekkere muziek, maar waarom toch iedere keer dezelfde show :S Nou ja, ze hadden iig veel bekijks. Voor bij het podium was het razend druk. Iedereen wilde een glimp opvangen van de mooie dames die bij de act hoorden. :respect: hoor, meiden!
Ook werden er weer de nodig goodies en gadgets het publiek ingesmeten.

Darkraven aka Bacardiman was de volgende. Ik dacht: "Ff lekker raggen!", maar lag het aan mij of was dit toch echt niet zijn beste avond? Vond het een set waar weinig pit in zat. Wel weer wat klassiekers gehoord die bij mij altijd een reden zijn om los te gaan.
Ben trouwens nog goed op me smoel gegaan zeg :vaag: De vloer was zo glad, dat ik achterover viel, en daarbij mijn zwager meenam! Bedankt nog omstanders, voor het oprapen ;P Auwwie, me rug deed wel pijn, dus ben ik maar direct door gaan hakken, om de spieren los te houden.

Dano was daarna aan de beurt, niet zo gek veel van gehoord, moest weer naar de plee en zoals velen waarschijnlijk wel is opgevallen: het was aardig druk. De jongens hadden honger (of moet ik trek zeggen?) dus we zijn ff naar de snackbar gegaan. Goed geregeld zeg (Y)

Om half 6 zijn we nog ff naar boven geweest, Gizmo was aan het draaien. Dit jaar viert hij zijn 25-jarig jubileum. Gefeliciteerd :D (26/11 trouwens jubileumfeessie samen met Deaz D in Locomotion, check de agenda)

[img]http://groups.msn.com/_Secure/0QgAeA4USfFPxw8JLh8aQ4cEZAINlXQxe!xiEPgZkdmHO8pyghDGuM1jhxEBsLPx!w7fq4cY1HcnZBzvLUU0UWopDcA9dk4tK0nkuyBhH!So/GT29.jpg?dc=4675497443851546633[/img]

Helaas had ik bijna geen gevoel meer in mijn benen, maar toch heb ik nog ff lekker gedanst in area 2.

Om 6.15 uur was het voor ons weer mooi geweest. We hebben een gezellig feessie gehad. Volop dansruimte trouwens, erg prettig.
Op naar het 25-jarig jublileum (wellicht ga ik dan met mijn koters ;P )

Ook de politie/security nog bedankt voor de aanwezigheid. Heb geen opstootjes gezien en de sfeer was de hele avond geweldig :respect:

En wat mij trouwens ook is opgevallen: er is geen "Holland" geroep geweest (vorige keren wel meegemaak bij Ghosstown :S) Vooral in deze "roerige" week, om het zo maar te zeggen, hield ik mijn hart vast. maar gelukkig geen wazigedrag meegemaakt :respect:
Even opmerkelijk vond ik een Marokkaanse gozer die in een Marokkotrainingspak rondwandelde. Wel lef hebben :O Dit bedoel ik trouwens niet negatief, integendeel :D Vond 'm wel stoer eigenlijk!
Zo, genoeg intellectueel gepraat, ik ga nog ff proberen te slapen. (lag er om 7.45 uur in en was om 11.45 al weer wakker :S Mijn baas zal morgen niet gelukkig zijn met me. 8)

[img]http://groups.msn.com/_Secure/0QgAeA34S0lEO6ezDCsoAoWCK4oLPic1MpgeHxu0Kr9e7RKskKbeAJcqKKobkHpBZdHsWJNApnHjl8yTO3HBV4wdVHmKdR7ngr4RMHuyN3xw/GT31.jpg?dc=4675497443859770700[/img]

Weltrusten :Z

Hier staan mijn overige foto's.

18 opmerkingen

Artiest {SHOWLIST artist 52163, 1147}
Waarschuw beheerder
Een marokaan in een marokaans trainingspak stoer?

Dat is provoceren en uitdagen. Een keer een verkeerde opmerking en hij belt zijn vrienden die vervolgens met zijn allen op je staan te wachten.
Waarschuw beheerder
donateur
Nee, joh, het was het Suikerfeest gisteren en dat vierde hij bij Ghosttown 8)

En die vrienden van 'm rennen hard weg als ze mij zien :9
Waarschuw beheerder
Goed verslag, het was zkr een geslaagd feestje
 
Waarschuw beheerder
over welke ghosttown heb je het zeker die van 24/04/2004 want op de ghosttown van gisteren
waren er wel degelijk opstootjes door te veel speed snuivende opgefokte zwabbers
op het melodietje van het wilhelmus stond er zelfs iemand hard mee te zingen met de rechter arm omhoog)nazigroet'vooral het deel van duitse bloed werd nog harder meegezongen
naarmate de nacht vorderde werd de sfeer grimmiger er was weinig over van de goeie ouwe tijd van vroeger
je stuk over de muziek ben ik het wel mee eens
alleen jammer dat een kleine groep zwabbers het verpest voor de gabbers
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Joh, dan stond ik waarschijnlijk in het goede gedeelte van de zaal :D
Toch weer jammer om dit te moeten horen :S
 
Waarschuw beheerder
Ik heb drie gevechten gezien in 3,5 uur tijd tussen een Nederlander en kleurling,dat was wel eng.Weet niet wie de aanstichter was. Het kan net zo goed zo'n nazi nederlander zijn geweest die het op kleurlingen heeft gemunt.

En wie weet van wie het nummer is waarin wordt gezongen:
'she likes to fuck,fuck. She likes to suck suck'
She knows all about it and she would never doubt it.With meeeeeeee. Are you with me?'
Echt geweldig nummer! :D
Waarschuw beheerder
Nummer is Masters of Rave - Are you with me?
Waarschuw beheerder
heb ook nog opstootje bij de garderobbe meegemaakt 1 gozer moest door 5 mensen in bedwang gehouden worden
Waarschuw beheerder
zeker geslaagd feesie
alleen toen het einde in zicht kwam werd de sfeer grimmiger!!!
Waarschuw beheerder
donateur
pff fheb nixx gemist als ik het zo hoor:P
Waarschuw beheerder
donateur
Zo te horen kan ik een bepaald gedeelte in het verslag wel aanpassen ;P
Ik hoop dat iedereen ondanks de ruzietjes toch een leuke avond heeft gehad :D
 
Waarschuw beheerder
was zeker gezellig! maar vond het pas losgaan met RTC! inderdaad elke keer hetzelfde maar de sfeer was er toen pas.kwa ouwe hardcore vond ik dat er te slap gedraaid werd.
Sfeer was voor mij zeker verpest ! 2x flinke rellen gezien!! echt de dom voor woorden.. daarna ben je dus de hele tijd op je hoede of er niet geknokt word en dat is irritant.
verder vond ik bass-d echt geweldig. vince ook maar minder als voorgaande keren.
geluid was ook een stuk minder als vorige ghosstown toen de dj booth in het midden was.
maar voor de rest wel gezellig niet te druk :-)
 
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 2776, 2330}
Waarschuw beheerder
je vergeet alleen toch echt chosen few... en die gaven toch echt een wereld act weg :D

heb zelf ook niks van rellen mee gemaakt vond de sfeer zeker goed..
Waarschuw beheerder
donateur
INderdaad opstootje's gezien, vlak bij me in de buurt ik werd weggeduwt door omstanders. Maarjah Vechtsebanen is vaak altijd feest kwa relletjes

Majah het was een best THUIS FEESY!!
Werkzaam bij Dynamo GBBR
Artiest {SHOWLIST artist 3658, 81459, 1576}
Waarschuw beheerder
ghosttown was erg vet!

gezellig weer geknuffeld met vele lieve mensjes (houd het ooit op? ja , maar dan loop ik weer tegen de volgende aan hihi)

darkraver die weer eens als vanouds stond te snoeien (rave-o-graphix-there is no other)
vince die de tent helemaal platdraaide met zijn techniek (the ultimate sextrack :respect: )
rtc die in jaren mij een leuke set hebben laten meemaken
bass-d & king matthew die ook weer heerlijke vrolijke klappers lieten horen

enige DIKKE minpunt (n) was dj rob, je gaat toch geen re-style, mecano twins en endymion melodieplaatjes draaien op
een feest als ghosttown ?!!?!?!?!?!?!?!
de slechtste afsluiter die ik ooit heb meegemaakt OOIT!

voor degene die dano een plaat het publiek in zagen gooien die heb ik nu :p :D was de laatste plaat die hij draaide (lords of illusion - for dano) die zocht ik al 3 jaar dus ik was al helemaal happy hahaha

de vip-zaal gehost door het gezellige oldschoolfeest was ook zeer "gezellig" :D

alles bij elkaar zeer leuke feest
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
echt een van me leukste feesten ..!!!! geweldige muziek en veel leuke mensen.!! lekker in Cavello ouderwets hakken..Heerlijk.!

wel een flinke rel bij de bar links van het podium gezien maar dat ging toen richting garderobe dus maar niet te lang over nagedacht..!!

al me favoriete plaatjes gehoord dus was weer toppie..!!
Waarschuw beheerder
donateur
rellen??

gelukkig niks van mee gekregen dit keer.
maar idd wel zonde dat je altijd weer van die eikels erbij hebt lopen.

leuk verslag trouwens.
 
Waarschuw beheerder
op het verslag heb je goed je best gedaan jah.. ik heb ook 1 keer een vechtpartij gezien, dat iedereen aan de kant werd geduwd, maar goed. zo erg als bij dance-valley kon het daar toch niet worden.. dussss , ik kom volgend jaar weer kijken bij ghost-town...