![[img]http://party.snt.utwente.nl/images/upload/UPIMGID/5210/FORMAT/regular.jpeg[/img]](http://party.snt.utwente.nl/images/upload/UPIMGID/5210/FORMAT/regular.jpeg)
Decibel, ik had er zin an maar zou eigenlijk niet gaan i.v.m. fungus in m'n keel. Echter, het bloed kruipt waar het niet gaan kan dus toch maar de dancing shoes aangetrokken en dik aangekleed chop chop met de metro naar Zuidplein. Daar aangekomen konden we meteen de pendelbus in die ook meteen wegreed. Prima geregeld dus.
Rond 00.30 uur kwamen we aan bij Recreatiegebied Binnenmaas. Het viel me meteen op dat het terrein er echt leuk uit zag. Veel bomen waardoor ik het er heel knus uit vond zien, allerlei standjes tussen de tenten, zag er prima uit.
Eerst munten gekocht, daarna naar de garderobe maar je moest speciale garderobemunten hebben dus die weer halen. Uiteindelijk jas opgehangen en op zoek gegaan naar eetmogelijkheden. Bij de eetstandjes bleek dat je ook weer aparte foodbonnen moest kopen maar we hadden het toen zo gehad met het wachten en het bonnengezeik dat we drinken zijn gaan halen in de Techno.
Als ik het goed heb was Michel de Hey aan het draaien maar daar hebben we niet zoveel van meegekregen omdat we redelijk gek werden van de megadrukte bij de bar en al het geduw van mensen die blijkbaar denken dat ze daar eerder drinken van krijgen. Na ongeveer een kwartier was de drinkmission eindelijk accomplished en besloten we even verder over het terrein te gaan dwalen.
We wilden eigenlijk even kijken bij het andere gedeelte van het terrein maar wat een opstopping. Uiteindelijk hebben we de Early Rave schuifelend bereikt. Rob was aan het draaien en we begonnen er net een beetje in te komen maar het andere deel van ons feestgezelschap sms-te net dat ze waren gearriveerd en op ons stonden te wachten voor de Techno dus wij weer terug. Net toen we naar buiten liepen kwamen er een stuk of 5 Securitymensen als een dolle de tent binnengerend maar geen flauw idee waarom, heb zelf niks gezien in ieder geval.
Weer terug voor de Techno, even bij staan kletsen, plaspauze en terug naar het andere gedeelte naar de Hardstyle. Beholder & Balistic waren bezig en ook al houd ik niet van hardstyle, ik ben toch prima uit m'n dak gegaan. Na een tijdje ging Showtek draaien en dat beviel prima maar het kriebelde toch wel heel erg om weer naar de Early te gaan! Aangezien de rest van het feestgezelschap meer into hardstyle is heb ik ze met een smoes buiten moeten lokken, "Even afkoelen mensen".
Zo gezegd zo gedaan maar na die afkoelingspauze heb ik ze meegesleurd naar de Early. Darkraver was bezig en goed ook! Damn, wat ben ik uit m'n dak gegaan en wat een heerlijke klassiekers kwamen er voorbij!
Rond half 6 gingen we weer even afkoelen en eten maar ik was toen opeens echt gaar en op. Ben dan wel een bikkel maar ergens houdt het op en m'n brakke gezondheid begon toch flink op te spelen
We probeerden het nog even maar de beentjes wilden echt niet meer en de groep konden we ook al niet vinden dus uiteindelijk zijn we alvast jassen gaan halen bij de garderobe om onszelf enigszins warm te houden. De rest belde tussentijds om hun coordinaten door te geven dus wij wéér terug naar de Hardstyle (jaja, een hoop op en neer gehobbeld). Rond 07.00 uur gingen we uiteindelijk met z'n allen richting uitgang.
De sfeer op het feest vond ik echt goed en ik heb me echt prima vermaakt! Ik vond zelf dat de verschillende soorten partypubliek prima samengingen en vond er zelfs een ouderwets goeie sfeer hangen. Iedereen blij en in een feeststemming en zo hoort het ook
Ben blij dat ik ondanks de fungus toch nog ben gegaan!
Decibel schopte wat mij betreft bibs mensen!













