We lopen richting de deur en we kunnen al de zaal inkijken. Na een rij van 3 personen, een vluchtige foullieering en het laten zien van ID kunnen we naar binnen. De muntjes (wertemarken
Als we rond tienen de grote zaal betreden is het er nog erg rustig al weet Endymion het nog weinig aanwezige publiek wel redelijk op te zwepen. We zijn daar ff blijven kijken, wat gedanst, wat gedronken, een paar mensen gingen ff de lachgas balonnen uitproberen (naar tevredenheid) en toen gingen we naar de terror/darcore set om even HHH te begroeten en zijn act te kijken. De act was een afwisseling van darcore, terror en wat vage breakcore enzo en de set sloeg wel aardig aan. De zaal was nog niet echt vol, maar de mensen trokken het wel.
Daarna een aangename verassing, Xerox, lekker industriele nummers en afgezien van de hitte in de kleine zaal was het er goed vertoeven.
We zijn toen wat gaan rondlopen, beetje hier gestaan, beetje daar, wat gegeten enzo en aangezien de time table door elkaar was gegooid weet ik niet precies wat we allemaal gehoord hebben, maar het was allemaal wel aardig gewoon.
De set van Producer hebben we ook nog ergens gezien, erg vette muziek! Toch was het kut! Er waren maar liefst 3 Mc's die constant overal doorheen schreeuwden, zelfs steeds door de bass. en hun geluid stond ook nog veel harder dan dat van producer. Gevolg: Producer's set verneukt en een publiek dat niet echt danst maar gewoon staat te kijken.
Daar kwam gelukkig verandering in toen Promo het geluid harder zette en 1 van de Mc's van het podium stuurde waarna de rest ook ophield! Yeah! De set van Promo was voor mij ook het hoogtepunt van de avond, goed geluid, lekker druk, iedereen danst, vette nummers! Goed gewoon
Daarna nog Angerfist in de kleine zaal gezien, normaal zou ik de nummers niet zo heel vet vinden, maar damn, wat wist Angerfist het publiek op te zwepen! Inclusie mij, ik vond het echt errrg cool!
We hebben verder nog Masters of Noise gezien, wel een erg grappige show en hier en daar een leuk nummer, maar ze waren vooral leuk door hun enthousiasme.
Verder als laatste Evil Activities gezien, kicken! Ze wisten de zaal goed los te krijgen, hadden als enige een fatsoenlijke MC, gewoon van EA zelf dus, en ze hadden lekker feest nummers
Daarna zijn we er vandoor gegaan, helaas Radium en Nordcore niet gezien, die moesten nog komen of hebben we gemist, erg jammer.
De sfeer van het feest was verder redelijk, wel een vechtpartijtje gezien, maar niets liep uit de hand volgens mij, security deed zijn werk goed, al marcheerden ze zo nu en dan iets te lomp door het publiek.
De Duitsers zijn verder wel een ander soort publiek, niet perse slechter, maar wel anders. Veel meer variatie gezien in mensen die er kwamen, ook qua kleding, erg leuk, beter dan die 100% londsdale feesten hier soms. Ook veel knappe vrouwen! Viel me echt niks van tegen en die opgerolde broekspijpen/driekwartsbroeken boven nikes bij meisjes staat echt goed!
Was gewoon een leuk feest en de prijs was ook niet hoog dus. En doordat het niet stampvol was en vrij licht en fris in de grote zaal ook erg goed vol te houden.
Een 7.7 ofzo zou ik het geven.















![[H³]](/images/user/11948_3861384.jpg)

![[0570] SKEUKERT](/images/user/103705_1707412.jpg)

![[img]http://home.tiscali.nl/koekwaus/onzin/do97.jpg[/img]](http://home.tiscali.nl/koekwaus/onzin/do97.jpg)



