Om 22.15 was ik samen met wat vrienden al binnen om naar de draaikunsten van El Gonzo te luisteren. Wij kwamen als eerste binnen, en uiteraard zijn wij eerst bonnen gaan halen. 15 bonnen voor 15 euro > Errug netjes. Biertje, fris en wijn 1 bon. breezer, smirnoff 2 bonnen. bacardi, vodka ook 2 bonnen. prima prijzen dus!
Wij kwamen de zaal binnen, en het harde en goede geluid viel mij gelijk op! Een prima zaal om flink in te knallen. El Gonzo had van te voren tegen mij gezegd dat hij een opbouwende set zal gaan draaien. beetje electro om mee te beginnen. Maar leer mij El Gonzo kennen, hij kon het niet laten en begon al lekker te knallen. Er waren nog niet veel mensen, maar de mensen die er waren hadden moeite met stil staan.
Het begon langzaam drukker te worden toen Verdine Bell begon met draaien. Voor mijn gevoel draaide hij wel lekker, maar ik miste toch iets. Ik moet dan ook wel eerlijk zeggen dat ik zijn set niet bewust heb meegemaakt, aangezien er net veel bekenden binnen kwamen. Tja en dan raak je aan de praat op de trap. en voor je het weet ben je een uur verder
De draaikunsten van Poll vielen mij gelijk op. Echt een heerlijke set gedraaid, heerlijk los gegaan. Echt een hoog stampgehalte.
Helaas werd het niet veel drukker in de zaal, het bleef vrij rustig. De sfeer leed hier niet onder, want die was echt helemaal perfect. Het publiek was erg open en gezellig, en dat zie ik graag op een feest. En iedereen was het over 1 ding eens: Knetter goeie techno! Ja en Cave. Cave was zeker goed bezig. Echt een perfecte afsluiter van deze avond. Cave stond zelf ook flink uit zijn dak te gaan, met een grote glimlach draaide hij de ene lekkere plaat na de andere.
El Gonzo had de eer om de allerlaatste plaat te draaien, voordat de lichten aan gingen.
Conclusie: Echt een heerlijke party, met het perfecte publiek en perfecte techno.
Ik heb geen last gehad van het feit dat het wat rustig was. Persoonlijk ben ik dat massale gedoe toch meer dan zat. Alleen vrees ik dat de organisatie op meer mensen had gerekend.
Ik wil in ieder geval de organisatie bedanken voor een geweldige avond. Ik hoop dat Elevator een vervolg zal hebben. Zo niet, dan was dit in ieder geval een feessie om nooit te vergeten.











