Partyflock
 

Verslag van Wasteland, 16 april 2004

door , gepubliceerd op
FeestWasteland · Limited edition in the Kingdom
Datumvrijdag 16 april 2004
LocatieKingdom the Venue
The first time Wasteland. Na wat gezoek had ik uiteindelijk DE outfit voor dit hete feestje!

Helemaal in stijl en opgetut op weg naar Adam met z'n vieren! Ik had er ontzettende zin in maar toch ook had ik een beetje de kriebels wat kan ik verwachten, wat gaat er gebeuren? De auto moesten we elders neerzetten, maar het busje bracht ons naar de plaats van bestemming. (toppie geregeld trouwens)
De lol, het kijken en gezien worden begon eigenlijk al een beetje op het parkeerterrein.
Tevens zat de stemming er wel in hoor toen de grappen en grollen voorbij vlogen in het busje en in de wachtrij. (gelukkig geen regen en geen echte enorme kou)

Ik keek m'n ogen uit bij de garderobe. Kon niet wachten om alles te zien.

Binnen vijf minuten na binnenkomst stond ik al heerlijk te zoenen! Wat eigenlijk de rest van de toon heeft gezet van de avond. En wat ik voor de rest voor de avond heb gedaan. is voor mij een weet voor jou de vraag (hahahahahaha)

Tot in de late uurtjes hebben we samen de mannen verslonden en elkaar! grrrr prrrr! Heerlijk was het om te zien dat iedereen zich ongeremd gaf! Daar was een stel elkaar aan het berijden, werd manlief gepijpt, werd er bij de bar gebeft en zo kan ik nog wel ff doorgaan! Maar eh je had er gewoon zelluf bij moeten zijn.
Okay een klein beetje spieken kan je Waarschijnlijk volgende week zondag (25-04-04) bij Yorin om 19.00 uur. Wie weet durf jij dan ook de stoute schoenen aan te trekken.

Onwijs gaaf was het om te zien dat merendeel van de partyfocks zich aan het kledingvoorschift hadden gehouden. Al viel het me op veel zwart. alleen maar mooi voor mezelf want ik viel we degelijk op met m'n rooie jurkje! . mmmmm er was gewoonweg teveel om naar te kijken! Helaas no camaras aloud anders had ik wat pics geschoten. Hoop dat de fotos thuis zijn gelukt. Zodra ik die heb zet ik ze uiteraard hier op de site! Door het gezoen e.d. heb ik weinig van de shows gezien al had ik wat meer entertaiment verwacht! Ook op de dansvloer!

Helaas aan elk feest komt een einde en gingen we geil, moe en kleddernat naar huis.

Na wat heerlijk na klessebessen werd het algauw 09.00-09.30 uur alvorens we doodmoe in slaap vielen.

VOLGENDE KEER BEN IK ER WEER BIJ THAT'S FOR SURE! jij ook? een lekkere (K) Nikki

ps; voor al de andere mede feestgangers. ben benieuwd naar jullie ervaringen! TELL ME!

13 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Ik heb 't lekker gehad.
Ben benieuwd naar jouw fotos?

xxx
Waarschuw beheerder
tja hoop dat ze gelukt zijn............
maar zijn nog thuis opnames dus rolletje (tja old fashion) moet nog ontwikkeld worden
 
Waarschuw beheerder
Maar was het nou een feest of een beschrijving van een avond parenclub?

GreetX Chris
Waarschuw beheerder
eh dacht toch echie dat er stond Wasteland!!

zeker niet geweest??

greetz

Nikki
Waarschuw beheerder
Nou geloof mij maar..ik heb ook zoooooooooo lekker genoten van iedereen.....ben weer klaar voor de volgende !!!!!
Er zijn ook fotos gemaakt he...ik kan het weten!
want ik was geen half uurtje binnen..en ja hoor...ik moest op de foto...nu maar afwachten hoemdiemis geworden..en deze heb ik zelf maargemaakt, gewoon me toestel mee naar binnen gesmokkeld hahahah...heeeeerlijk

kus For 2 Eyes
 
Waarschuw beheerder
Als ik dit soort dingen lees baal ik er echt van dat ik op Aruba zit. Hier heb je wel zon, maar geen kinky feestjes! Nog een paar maandjes en ik ben ook weer in het land. Dan gaat het een "long, hot summer" worden!
Waarschuw beheerder
Hi for 2 Eyes

Heb je idd gezien bij Wasteland, zag je genieten en je zag er heeeeeeeeeeeeeeeeeerlijk uit!

Heel slim volgende keer hoop ik mijn toestel ook mee te smokkelen!!

kus
Nikki
Waarschuw beheerder
Maar BIG PETE ben je al zolang weg uit NL dat je niet meer weet wat voor K...T weer het hier in NL is???!!!

Maar ja je kan niet alles hebben he?! zal zo met je ruilen!!

Enne groot gelijk als je terugbent in NL dat je alle 'schade' in gaat halen.

Wie weet tot dan.

(k)
Waarschuw beheerder
He wijffie van me...weet jij wie de fotos heeft gemaakt daarzo op wasteland?
Er is namelijk een foto gemaakt van me...maar als ik op de side kijkt...zie ik nog geen fotos van wasteland van de 16e ????
Waarschuw beheerder
He babe....

Ik heb ook een paar keer gekeken maar ik kom nog geen fotos tegen op hun site...!!!

Hou het uiteraard voor je in de gaten. Heb de fotograaf wel gezien maar eh weet niet wie het is.

By the way heb je coolbox afgelopen zondag nog gezien was Wasteland op tevee!!
Waarschuw beheerder
Shit..was het helemaal vergeten..had het wel genoteerd...was weer de hot op...

xxx
Waarschuw beheerder
was leuk maar wel onwijs kort stukkie erover en nee helaas je was niet op tevee!!!

ga je nog naar Pervert?

(k)ies