Aankomst: het fouilleren stelde werkelijk weer geen aars voor, een slagzwaard was nooit ontdekt geweest, mits ik dit met ducktape op mijn rug geplakt had. Over verdovende middelen nog maar te zwijgen ('mag ik je fouilleren? drugs in je hand houden aub dan gaat het sneller')
Om een uur of half 2 was ik dus goed en wel binnen, m'n (ex)collega's gedag gezegd, op naar de Reuselcity-gang. Daar mee het terrein wat verkend, techno-tent was zeeeer warm, bij binnenkomst knalde meteen 'the bells' door de speakers, het zal ook eens niet. Door de hitte weer naar buiten gejaagd (waren die fuckin' ventilatoren ter decoratie ofzo?), beetje rondgebaggerd. Voor het trance-gebeuren wat op het strand gezeten. Ex-schoolgenoot (hoi Joost) lag meteen al voor pampus in het zand, eerlijk waar een nieuw record volgens mij.
Hilarische scene (het staat op video+foto): Joost lag voor pampus. Eng/oud/rose-bont-gekleed-wijf kon de behoefte niet langer onderdrukken om bier in zijn navel te mikken, en dat er vervolgens uit te lebberen. Dikke pret op het strand dus. Daarna maar eens naar de mainstage gegaan, Marcello was best wat lekkere plaatjes aan het draaien. Hier en daar werd zelfs al wat gedanst (volgens mij alleen ik, plus een voor mij onbekende schone brunette, neuken?)
Na Marcello kwam Funk D'Void, die begon een beetje te suf naar mijn smaak, alles viel een beetje stil. Vrolijk doorgehobbeld richting progressive, daar was wel een amusant muziekje te aanschouwen (aanluisteren?). Gezien de 31 graden aldaar in de tent (Nokia 4992 (?) nogwat van Joost, hoe stoer, een temperatuur+decibel meter, je kunt je er nog NET niet mee scheren) ook na een half uurtje verkast. Vervolgens een kleine 3 kwartier onderweg geweest naar de technozaal (geografisch gezien een meter of 80), dikke pret met een 9-tal gedrogeerde personen
Twee eeuwen later kwam ik dan toch Kevin tegen, daar maar samen mee rondgehangen, dat schoot wat meer op van tent naar tent (sorry Grard, was heel gezellig met jullie hoor). Nog een aantal PF-ers tegengekomen (Nelis00, jaja ik heb het onthouden), hier en daar wat foto's gemaakt van (al dan niet) PF-ers. Door naar Michel de Heij, nog wat overzichtsfoto's gescoord vanaf het coca cola bouwvaldinges. Iemand enig idee hoeveel jaar Michel 'Lala Land (Dave Clarke Remix)' nog in zijn set houdt?
Nog even bij Aida wezen kijken, die was voor haar doen redelijk aan het beuken. Helaas. toen begon het te regenen, en goed hard ook volgens mij want iedereen stormde naar binnen. Tegen de tijd dat Ken Ishi begon werd het toen ook dermate crowded, dat ik wegens claustrofobie-verschijnselen maar door de regen naar buiten ben gevlucht. Inmiddels was de vip tribune (begane grond dan) verlost van zijn 'zeilen' ompakking en konden we daar tenminste droog staan. Amusant detail: de Camel-verkoopstertjes die voor ons neus vrolijk om stonden te kleden
Secret Cinema stond dus zijn live-gebeuren uit te voeren voor een 10-tal fanatiekelingen die zich niet stoorden aan enige regendruppels. Na een half uur stopte hij er mee, Michel de Heij nam het daarna maar weer over, ik denk dat ze Jack de Marseille maar hebben afgeblazen. Ken Ishi moest schijnbaar ook zijn set onderbreken.
Toen de MC op de mainstage iedereen op en onder de vip-tribune verzocht om daar weg te gaan, als zijnde een waarschuwing (god weet waarvoor), zijn we ook maar aangelopen. Einde lopen naar de auto, nog net niet in de blubber gezakt en NET voor de grote massa weg. Veel te vroeg naar mijn zin want ik had nog graag 2 uurtjes door gegaan. Toen De Heij 'Open Source' van Marco Carola erin knalde en het net even droog was begon het weer zwaar te jeuken. Net in de auto plenste het al weer vrolijk verder, dus. Kevin, verstandige keuze en bedankt voor de lift
Een zeer geslaagd feest, super organisatie, lekker eten, leuke partypeople (beetje jammer van dat dikke oude wijf met der gebodypainte prammen + dikke uitgezakte pens). Volgend jaar zeker weer, hopen dat de weersukkels daarboven dan even meewerken tot aan het einde. Recht op klagen hebben we niet (immers, het was een topfeest) dus dat doen we ook niet.




















