Partyflock
 

Verslag van Atmosphere, 18 april 2004

anoniem gepubliceerd op
Atmosphere
FeestAtmosphere · Operation X-Termination
Datumzondag 18 april 2004
WinactieAtmosphere actiegesloten
LocatieCarte Blanche
Area 1 (Hardcore)

14:00-15:30 Die-MOon
15:30-17:00 Ruffryder
17:00-18:00 Retaliator
18:00-19:00 Dynamike
19:00-20:00 Dennis R
20:00-21:30 Neophyte
21:30-22:30 Wizard.
22:30-00:00 Dennis The Menace (special early days performance)

Area 2 (Hardstyle)

14:00-15:30 F-Ing
15:30-17:00 Serious Impact
17:00-18:00 Ray-mond
18:00-19:00 R2B
19:00-20:00 Extreme A
20:00-22:30 Robbie Magura vs Quint

Mol en ik werden wakker gemaakt, omdat Brune voor de deur stond. Het eerste wat we zeiden toen we een btje bij positieven kwamen was:
WE GAAN NIET NAAR DE CARTE! Dus gingen we met zn 3-en ergens zitten en een btje de hangjongere uithangen.
Maar om dat nou voor de rest van de dag te doen. Dat zagen we nou ook weer niet zitten. Na rondgebeld te hebben, werd er afgesproken dat wij met Nico en Mirjam mee zouden rijden en Mol met Reuverse.

Brune en ik gingen ff naar zijn huis om te eten, op te frissen enzo. Rond 16.00 werden we opgehaald en gingen we op weg naar de carte.
We waren zo binnen en toen we de zaal binnenkwamen viel me al gelijk één ding op: Het geluid was beter/harder.

Aangezien ik er was om foto's te maken ging ik dat dus ook maar doen he ;)
Ik vond het wel jammer dat ik Die-Moon en Ruffryder heb moeten missen (net of ik ze nie vaak genoeg heb horen draaien). Maar heb ze wel op de foto staan (6)

Rond 18.00 kwam ik Roel (dj Pita) tegen. Hij hoefde niet te draaien, maar was met een maatje van m mee. We hadden t ook nog even over de vreselijke aaf in Maastricht.

Toen ik uit de hardstyle zaal liep, botste ik bijna tegen, Paul (X-Ray) een maatje van me op. Die was de BOB van Neophyte. Arme Paul, want iedereen was natuurlijk aan de zuip.
Dus ging ie maar aan de ballonnen ;)

En aangezien ik dat wel een goed idee vond heb k die ook maar een paar x gehaald.
Op een gegeven moment heb ik mn laatste maar weg gegeven, want t begon allemaal wel heel erg te draaien in mn hoofd :vaag:

Het is niet druk geweest, we dachten dat dat na etenstijd wel zou komen. Maar niet dus :S
Terwijl het een goed feessie was.
Om 23.15 zijn we weg gegaan bij de carte en brachten ze mij naar t station. Waar ik dus net de laatste trein miste :S
Toen hebben die schatten :lief: me naar Den Bosch gebracht. Daar de scooter gepakt en weer naar huis.
Dat was me het weekendje wel :bounce:

6 opmerkingen

Waarschuw beheerder
eeujs angela
lekker verslagje(Y)
ben eens benieuwd naar onze foto:P
was wel relax feets indd
Waarschuw beheerder
voor de carte was het zeker beter als normaal ja :vaag::vaag:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Nah de foto's zijn nu te bekijken op www.partyarea.nl
 
Waarschuw beheerder
Ja ik heb dit feest jammer genoeg moeten missen. Wel erg slecht verslag staat totaal niks over het feest zelf in. De bedoeling van een verslag is dat je iets schrijft over het feest zelf niet over wie je allemaal bent tegen gekomen en wie de bob was..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ja ja, als ik dat lees had ik misschien toch moeten gaan,maar het blijft een k*t locatie, dat trappenhuis.
wel een leuk verslagje dat je getypt hebt.
mzzll
Waarschuw beheerder
Niet erg druk, maar de muziek en het geluid maakte weer aardig wat goed.