Wat een Lekker feest. EIgenlijk wel zoals verwacht. De getallenteerde X-Force. , Meester Jp (wat draaide we weer lekker), Beauty en UKHH-koningin Lisa Lashes, eindelijk weer is in Nederland. En Tommy, zoals Tom hoort te spinnen. Na een lekkere HQ (RiOT), een aardig UK Hardhouse grooves, moest dit wel goed worden. Veel Hardhousefeestjes zijn er niet te vinden die de engelse sound hier draaien. Buiten de maandelijkse HQ en de grotere UDC feesten, moet je hopen dat een van de engelse Dj's of Jp (Rossi, Fausto) ergens draait,,Dus een top idee van Jp om het zelf dus te organiseren. met the wicked dj's vanuit engeland aangevuld met ons eigen talent. (Zie ook Danny D's Talent night). JP
Back 2 Saturday, binnenkomend op het eind van X-force's set, te kort gehoort, maar wel super. kwam de draaimeester (Sorry, but love the man) Jp!
Beginnend met lekkere Upbeat traxx en langzaam sneller en zaalvullend. foutloos. De supermix van "Your House, Is My House" was de intro voor een stevig laatste half uur en een perfecte inkomer voor Lisa. (Nog bedankt voor de Vipbandjes Jp)
Mijn maatje Painless had inmiddeles via Mari(a)na
ook zijn VIPbandje binnen, dus meneer kon zich los laten op het fruit, Banaantje doet Wonderen
LISA LASHES
Mevrouw had de ideale plaat om over te nemen en hoe! BANGING UK SOUND, geen tijd om te stoppen voor een WC-visit, alleen maar knallen. Dit miste de laatste IMPULZ-editie zowieso. Anderhalf uur lang lekkere uit je dak gaan. (Aanrdertje op mp3 Lisa live at Sweets get wicked)
TOM
Na zijn superset in de Laatste Tom @ the Matrixx, een lekkere vette set @ Hemkade NYE, maar een saaie set @ HQ (Riot) wist ik niet wat ik van Tom zou verwachten. Heb hem voor zijn set gesproken en gevraagd naar de Riot-set. Was ie zelf ook totaal niet happy mee. eentonig en geen climax-es. Dus had meneer "shy" wat goed te maken. EN na een vond ik, moeilijke start. BAMM! Zoals Tom hoort te draaien, gewoon weer lekker knallen, Het publiek opzwepen en uit zijn dak gaan met iedereen. en als toegift. THANX --> Cenoginerz - Get Down (BAd Habit Remix)
Overal heb ik een supergevoel eraan overgehouden en kijk ik uit naar next HQ met DA BOMB Steve Hill, Proteus (die leipe fin van Impulz, remember?) en JP. Helaas geen Tom. Even voor HQ. Marleen & Sean, good 2 see you, was gezellig, Tattooboy. rocking next HQ?
Slapen ging daarna erg lekker met een superbeat in met dakpannetje. CHeerio Hugo












