Partyflock
 

Verslag van LIVE@Vibing, 11 februari 2004

door , gepubliceerd op
Afgelopen vrijdag had ik eindelijk een gaatje in mijn drukke agenda gevonden om eens het LIVE @ VIBING feestje te gaan bezoeken. Live is natuurlijk bekend van het radioprogramma en Vibing was ik al eens eerder geweest. Om 9pm stond ik op het Leidse te wachten en te wachten, en te wachten. Na zoveel jaar heb ik het nog steeds niet geleerd en ga er nog altijd vanuit dat meisjes op tijd komen. Heel dom natuurlijk.

Na 30 minuten wachten en twaalf keer aangesproken te zijn door dezelfde zwerver/junk die sigaretten en/of geld wilde kwam mijn gezelschap eindelijk aanzetten. Vibing, de kleine cocktail bar in de roemruchte Raamstraat in Amsterdam, is een kleine en gezellige cocktailbar waar bekende en minder bekende DJ's er samen met het publiek een feestje van bouwen.

Het radioprogramma LIVE heeft het in de studio uitnodigen van DJ's heel slim verplaatst naar deze leuke bar. Zo heb je èn de DJ èn publiek èn meer naamsbekendheid! Slim concept, dat moet toegegeven worden. Vibing is dus vooral een cocktailbar en onder leiding van onzer eigen Acqua werden de cocktails vakkundig gemixed! Ik ben persoonlijk erg fan van cocktails, het drinkt zoveel beter weg dan wijn, bier is natuurlijk sowieso al geen optie.

Vanavond draaide LIVE DJ Basic en hadden ze ook DJ Marcella uitgenodigd om de plaatjes te komen draaien. Toen wij binnenkwamen was Basic bezig met het draaien van heerlijke plaatjes, de toon was duidelijk gezet. Rond 10-en nam DJ Mike Delacruz (bekend van de feestjes @ Hotel Arena) het over. Het fijne aan de locatie van Vibing is dat er niet 'zomaar' Leidse publiek binnen komt wandelen. Je moet echt weten waar je moet zijn, wil je uiteindelijk eindigen in de Raamstraat.

Een minpuntje aan deze locatie zou voor de organisatoren kunnen zijn dat ze niet standaard een volle avond hebben. Mensen moeten weten wáár ze moeten zijn, willen ze hier eindigen.

Het zal daarom ook even duren voordat deze avond een succes wordt, maar gemeten naar gezelligheid, locatie, muziek en passie was dat het vanavond al.

4 opmerkingen

 
Artiest Basic
Waarschuw beheerder
Nice to meet you Faisal!!

Maargoed jammer dat je vriendinnetje zo stil was want volgens mij is dat best een leuke meid of is ze erg verlegen ingesteld? Thnx voor het report...Maar waarom zeg je niks dat er foto's van jouw en Marcella gemaakt zijn Dat Vibing afgelegen ligt is zo wel positief als negatief. Je trekt niet het foute leidse cooldown publiek aan...en de mensen die je wilt hebben die komen er vanzelf wel achter via mond op mond of de flyers die her en der worden verspreid. Maargoed in de toekomst zal Marcella zeker vaker terug komen dat is een ding wat zeker is. Za; ff de gast dj's van komende weken maanden effe neerzetten hier:

maand Feb:

18: Cellie(mazzo)
25: Joyce Mercedes

Maart:

3: Ian"45"Carey(soulproviders USA)
10: Nuno Dos Santos(club risk)
17: Youri Donatz
24: Miss Monica & Dame
31: Paul Hazendonk

April:

7: Jip Deluxe
14: Basic's birthdaybash dus verwacht een grote opkomst hehe line up word later bekend gemaakt of niet ?? supriseeeeeeeeee hehe

Dus zie jullie wel een van die datums of niet
Waarschuw beheerder
bier is natuurlijk sowieso al geen optie.


Geen optie?? Wat is er mis met een lekkere gele rakker??
Werkzaam bij Flexcitement
Artiest {SHOWLIST artist 65881, 42701, 33818, 23740, 48315, 31524}
Waarschuw beheerder
ja Faisal, is een :bier: niet hip genoeg in de Vibing?? ;)
goede lineup! ik kom zeker snel een keer kijken :yes:
Waarschuw beheerder
Nice 2 meetu2 Basic!

Je moet zeker eens gaan kijken meneer frank! Misschien is cocktails ook een idee voor jouw feestje??

Bier is geen optie, omdat ik gewoonweg geen bier lust.. Corona wel, maar 'echt' bier niet..

Vandaar geen optie, bedoelde er verder niets mee..
laatste aanpassing