kwart voor 8 naar geldrop station om de trein van 13 over te halen, om om half 9 in weert te zijn. onderweg al wat bekenden tegen gekomen, en dus was het kwatiertje lopen vanuit het station ook goed te doen.
Entree:we komen om ongeveer 8:45 aan en kunnen zo doorlopen, meteen naar binnen, gaderobe, en om 8:50 stond ik al binnen
ik heb geen id wie er wanneer gedraaid heeft, behalve dat volges mij vince op het laatste gedraaid heeft, maar ik vertel wel gewoon wat ik beleefde. bij binnenkomst was het er niet druk en hong er al een lekker sfeertje, de muziek stond redelijk hard en ik had tijd zat om een beetje uit te vinden waar alles nou was. ik geloof dat rond een uur of 10 de drukte wel toesloeg, en de stemming er ook bij mij al goed in zat, ik ging al helemaal uit mijn plaat!
om en uur of 10 ook de oldskool zaal in gelopen, waar toen ik daar de 1e keer binnen liep nog geen muziek aan stond. ik vond hier de hele avond genoeg ruimte om te stampen, alleen wel op een goed gladde vloer, waar ik me wel een beetje aan ergerde. er werd goed gedraaid, al werd er af en toe tog een beetje scheven platen op gelecht, die ik niet fijn vond om te horen, maar dan ben ik maar de grotere zaal in gelopen. hier was het ondertussen redelijk druk, maar toch genoeg ruimte om uit je plaat te gaan. ik heb me goed vermaakt: de muziek was goed, behalve dat er best veel de zelfde platen werden gedraaid, de sfeer was echt top, goed mooi sfeertje, er werd best veel geklapt en iedereen was aardig tegen elkaar, volume en licht was goed, en dus met als enige nadeel de warmte, wat bijna niet te houden was, vond ik het een zeer gelaagt feest.
het hoogte punt vond ik toch wel het einde, toen vince met thrilseeka kwam, maar iemand draaide erges ook een keer chronic disorder, wat mij ook deed flippen!
al met al op de warmte na een top feest!















![[GMRT] VAN SCHIJNDEL #50 [SUZUKI]](/images/user/35191_2623525.jpg)
