Partyflock
 

Verslag van Danspaleis Haaksbergen, 25 december 2003

anoniem gepubliceerd op
Veel mensen hebben er (niet) een leuke avond gehad maar dan toch ff een verslag van mij hoe ik de palladium reunie heb beleefd. Het was voor mij m'n eerste (zover ik me kan herinneren) palladium reunie. En ik heb me er prima vermaakt.

We zijn rond 23.00 uur vertrokken vanuit Deventer. Tegen 00.00 uur kwamen we er aan en we hadden verwacht dat het binnen heel druk was aangezien er heel veel auto's op de parkeerplaats stonden. Maar eenmaal binnen gekomen (na een wel heel strenge fouillering) viel het allemaal nog wel mee.
Ik weet alleen niet wie er op dat moment aan het draaien was maar het was in ieder geval geen muziek die hoort op een palladium aangezien er (veel) nieuwe hardcore werd gedraaid.

Hierna was het de beurt aan Neophyte, als je deze gasten al vaker live hebt gezien dan ben je het waarschijnlijk met me eens dat dit gewoon 3x niets was. Er ging (naar mijn mening) veel te veel mis tijdens hun liveset. Het enige pluspuntje was het nummer Make You Dance en daarmee was gelijk alles gezegd.

Hierna was het de beurt aan Buzz Fuzz: GEWELDIG! Hij begon zijn set met overheerlijke oldschool waarin hij overging in early hardcore. Het was een set met plaatjes die in de tijd van het "echte" palladium ook gedraaid werden. Nummers die ik me nog kan herinneren zijn o.a. Rave Creator, Thunderground, Bass Solution, Jiiieehaaa en weet ik veel nog meer.

Na Buzz Fuzz was het tijd voor de 2e liveact van de avond. G-Town Madness. Wat een ouderwets geweld. Heerlijk genoten van die jongens, Silence blijft een topper live. Aan het einde van hun act draaiden ze net zoals (wat ze aangaven) in zuid-laren een nummer dat komt uit TMF Hakke 10 jaar geleden. Titel van dat nummer was "Why?". gruwelijk lekker nummertje uit de oude doos.

Hierna kwam de afsluiter: Darkraver. tsja, het was voor mij de 3e keer dat ik hem zag draaien in 6 dagen (mindcontroller, B2S en palladium) en het blijft gewoon genieten als hij achter de draaitefels staat. Ik vond het wel gaaf dat Bass D samen met Darkraver afsloot aangezien ik niet op de hoogte was van het feit dat Bass D ook zou komen. Ik kan me geen beter afsluiter bedenken dan 6 Million Ways 2 Die. Aangezien ik nu ruim 40 uur wakker was (ik moest na afloop van B2S me s'ochtends weer melden op mijn werk en vanuit mijn werk had ik weer familieverplichtingen) begon de alcohol behoorlijk te werken waardoor ik jullie niet echt meer kan vertellen welke plaatjes Darkraver en Bass D draaiden.

Al met al heb ik me dus prima vermaakt en het was mijn 20 euro wel waard. Ik lees hier reacties op PF dat veel mensen dat een hoge entreeprijs vinden, dat ben ik ook helemaal met die mensen eens, maar aangezien de dj's wel op 1e kerstdag draaien vragen ze (denk ik) ook meer geld.
Verder vond ik dat de meeste dingen goed geregeld waren, je hoefde niet lang te wachten aan de bar en de consumptie's (sterke drank) waren er goedkoop. Ik stoorde me er alleen wel aan dat er een paar keer mensen vroegen of je pep bij je had (waarschijnlijk omdat de beveiliging er heel erg streng is).

18 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
eey jung goed verslaggie!! zo te lezen heb ik wel weer wat gemist maarjah ik was laf annut koemettun..
Ik stoorde me er alleen wel aan dat er een paar keer mensen vroegen of je pep bij je had


hoesow dan?? hajje nix bij oe?? :D
;)
Waarschuw beheerder
Hey.. ja was zeker wel lachuh feestje maar neophyte was zeker 3 x nix en de viper ook niet.. maar ja die lui die dat vragen tja.. wat je daar over zegguh als je niks hebt ga je goed zoeken hahahah.. maar goed.. niks aan te doen.. volgende keer beter haha.. warrah!!,..
Waarschuw beheerder
maar het was wel een mooooooooooi feessie









\___________________­_______________
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
20 euri was echt wel duur... Zijn er ook fotos gemaakt ofzo?
 
Waarschuw beheerder
Sterling...
ie hebt er weer een mooi verhaaltie van gemaakt!
 
Waarschuw beheerder
Het was echt wel een lijp feestje en Neophyte draaide voor mij doen wel goed maarja iedereen eigen mening maar de aller beste was natuurlijk Bass D :D(Y)
En ik kon wel pep regelen had je ze naar mij door moeten sturen ;):P whahahahah
En die 20 euro was niet duur maar een terechte goede prijs (N)
Maar verder goed verslag en ja er zijn foto's gemaakt :D(Y)
 
Waarschuw beheerder
die pep.... het zat zo.. er kwam iemand naar me toe.. heb je pep bij je? ik heb hem toen gezegd dat ie aan iemand anders moest gaan vragen, maar diezelfde persoon vroeg het binnen 10 minuten nog 2 x aan me, dus 3 x in 10 minuten...
Waarschuw beheerder
donateur
dat zei ik toch al neopyhte sucks big time :YES:
Waarschuw beheerder
sterling dat gebeurt daar wel vaker maar ja.. was vanaaf daar wel weer lachuh hhehe.. feestuh..
 
Waarschuw beheerder
remco jij bent gewoon een zwans!:P
Waarschuw beheerder
donateur
Kiekes een mooi verslaggie!!!! Deze week was je ff een oldskool diehard.
 
Waarschuw beheerder
donateur
En waar staan die fotos..
 
Waarschuw beheerder
als het goed is worden die erop gezet door dp en anders doe ik het wel op

www.tha-dodge-jr.nl
Waarschuw beheerder
Jaaaaaaaah ik vond het ook een topfeessiej... heb me wel vermaakt..jammer voor de personen die het nix vonden :-D
 
Waarschuw beheerder
er staan al wat foto's op van de reunie op me site :)
Waarschuw beheerder
[beetje late reactie :P ] maar intree is altijd zo duur hoor :S :D:D
Waarschuw beheerder
en knuffeldkoap en ik waren wel moe in de benen :D:D whehe OSM was daarvoor geweest he en dat was (Y)
 
Waarschuw beheerder
het was zeker een kicke feestje