Om iets over 10-en vertrokken vanuit Goes. Dat heb ik weer: is de boel opgebroken bij Breda dus moest omrijden, maar toch gevonden.
Wat me vooral opviel waren die lange rijen overal! Als eerste voor het parkeerterrein, ten 2e bij de ingang (wat hebben we daar staan verkleumen. ).
Dan kom je binnen en moet je mét je jas door de zaal gaan banjeren om bij de garderobe te komen,in de lange rij staan voor het toilet en zo is het ondertussen alweer 1 uur en mijn stemming tot het nulpunt gedaalt. Eerst maar even bij de PF meeting gaan kijken alvorens bonnen te gaan halen. De nodige bekenden gezien, altijd gezellig. Toen "even" drank-bonnen gaan halen, fucking hell, wéér in zo'n lange rij. maaaar het drinken zelf had je gelukkig snel gehaald. Even wat gaan eten, dat ging soepel, maar zoals ik de vorige keer van impulz gewend was: een lekkere chill ruimte en de nodige zitplaatsen, dat was ver te zoeken. 4 eettentjes, en misschien iets van 10 tafels met banken.
Snel gevonden want de muziek kwam ons tegemoet van Super Marco May, kijk die krijgt de zaal wel in z'n element! EINDELIJK los! Gizmo deed ook zeer zijn best en dat werkte!
De laser show heb ik vol bewondering naar staan kijken hahaha
Geen flauw idee wie ik nog meer heb horen draaien maar ik heb me in de hardstyle zaal geen moment verveeld. Na een klote begin, toch nog een geslaagde avond gehad!










