Partyflock
 

Verslag van Multigroove, 22 juni 2002

door , gepubliceerd op
Multigroove
FeestMultigroove · The Delicate Sound of Thunder
Datumzaterdag 22 juni 2002
WinactieMultigroove actiegesloten
LocatieAmstelborgh / Borchland Hallen
Om maar meteen met de deur in huis te vallen: de tweede editie van de nieuwe serie Multigroove feesten in de Borchlandhallen te Amsterdam was zeer zeker geslaagd! Rond een uurtje of tien ben ik met drie vrienden richting Amsterdam gegaan.

Een uur later stond ik in de Borchlandhallen. Het begon toen al aardig vol te lopen, hoewel ik moet zeggen dat het over het algemeen vrij rustig was, maar dat mocht de pret niet drukken, er was nu nl. de hele avond genoeg ruimte om rond te lopen en natuurlijk rond te springen!

Bij binnenkomst stonden in de grote zaal twee voor mij onbekende dj's te draaien, lekker opbouwend, niets bijzonders, niet goed en niet slecht. Daarna was het tijd voor CJ BOLLAND, hij draaide voor zijn doen erg stevig en eigenlijk ook een beetje te eentonig voor mijn smaak, maar desalniettemin zeker een leuke set.

Vervolgens was het tijd voor DON DIABLO. Hij begon met een bizarre breakbeat-achtige plaat om vervolgens de hele zaal plat te draaien. Wat een set! Ik heb veel goede dingen over DON DIABLO gehoord en ze blijken absoluut niet overdreven te zijn, enkele steekwoorden: goede opbouw, afwisselende platen, strakke mixen, meesterlijke trucjes, veel gejuich en het was duidelijk te zien dat de dj het zelf ook naar z'n zin had! Zonder twijfel het hoogtepunt van de avond.

Na Don Diablo was het tijd voor een live-act, 'COLD FUSION' welteverstaan, ik had nog nooit van hen gehoord, maar dat kan ook aan mij liggen. Veel enge figuren op het podium en in combinatie met de muziek leek het even weer alsof ik me op een thunderdome feest begaf ofzo. Onderussen ben ik maar even naar de kleine zaal gelopen waar een kleine dj met een grote bril (Nick Lunn ofzo?) zijn kunsten aan het vertonen was. En dat deed hij prima: techno techno en nog eens techno, maar dan wel techno met ballen! Helaas was het niet zo druk in het kleine zaaltje en dus hebben maar weinig mensen kunnen genieten van de bebrilde dj. Jammer dus dat deze dj niet in de grote zaal stond!

Na wat gechild en gedronken te hebben was het tijd voor de kleine man uit Amerika: LENNY DEE. Dat deze man hard kan draaien wisten we al en dat bewees hij deze avond nog maar eens een keertje. Goede set, hoewel het voor mij een beetje teveel van het goede was. Daarom besloot ik samen met mijn vrienden dan ook naar huis te gaan. Afsluiter DANA zien we eigenlijk toch al genoeg draaien en bovendien waren onze voeten al helemaal kapot van het dansen!

Tot slot nog het volgende: waar was WARMDUSCHER! Hij stond toch echt op de flyer, maar ik heb heb nergens gezien. op z'n zachtst gezegd vreemd! Maar goed gelukkig heeft Don Diablo onze avond goed gemaakt en wij zijn er dan volgende keer ook zeker weer bij om deze topper weer te horen draaien, hoewel ik moet zeggen dat de line-up van het volgende feest buiten laatstgenoemde niet erg spectaculair te noemen is (veel van hetzelfde) en er was op deze editie van MG helaas ook vrijwel geen decoratie aanwezig, maar goed zo is er natuurlijk altijd wel wat te klagen, dus met het oog op positieve vibes: tot de volgende keer!

26 opmerkingen

Waarschuw beheerder
donateur
Ik vond toch wel dat Dana het hoogte punt was van de avond/nacht/ochtend iig voor mij dan damn die stond echt te knallen :D
Waarschuw beheerder
donateur
heb weer wat gemist.... klotezooi... en me tattoo niet kunnen showen... :-(
Waarschuw beheerder
donateur
Ja zie je wel jou heb ik dus gemist ;) Volgende keer beter Fairy (K)
Waarschuw beheerder
Ja echt dat wijf kan zo fucking goed draaien???

was zeker weer de hoogte punt van alles......
Waarschuw beheerder
Tja...Dana draait ook terror dus....
 
Waarschuw beheerder
Ik zou er niet zo rouwig om zijn dat Warmduscher er niet was....Die kerel kan echt niet draaien...
Waarschuw beheerder
Hmmm...niet zo erg dus dat de warme doucher er niet was? Had 'm toch graag zelf weer 'ns live willen zien, ook was hij de laatste keer dat ik 'm zag inderdaad niet echt super, is tenminste weer 'ns wat anders dan Dana, toch!? Maar goed, volgende keer beter...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Feest vond ik minder dan de vorige MG, maar die staat ook erg hoog genoteerd bij mij als beste feestje ooit ;)

Mn belevenis van deze MG was klote (veel last van agressie gehad), maar het feest leek me op zich wel OK.

Cold Fusion vond ik echt goed, de vorige keer ook al, zou deze wel es wat vaker willen zien ;)

Dana vond ik overigens wel een lekkere stel platen neerzetten, maar dat was het dan ook eigenlijk...

Don Diablo is voor mij het keerpunt van de avond, wat ervoor draaide probeer ik te vergeten ;) :P
Artiest Holmen
Waarschuw beheerder
Dana draaide zo lekkerrrrrrr. Alleen maar platen uit de oude doos. Als je in je archiefje kijkt van je thunderdomes zie je nog staan, en toen ik tschabos - gib mir die bassdrum hoorde ging ik helemaal uit me plaat.
Waarschuw beheerder
Dana was echt een zware topper. Begin was zeker zeer matig, maar ja. Lenny Dee en Dana haalden echt alles uit de kast en ik heb me over het algemeen gezien toch zeker wel vermaakt. Ben samen met een vriend van me -Holmen jij ja- zwaar uit mn plaat gegaan en het feest was toch wel geslaagd. Moet zeggen dat ik de live-act van Cold Fusion ook wel relaxed vond.
Waarschuw beheerder
he conjo, jij ook nog wakker
Waarschuw beheerder
ja oester,
ik ook nog wakker
Waarschuw beheerder
donateur
zo te horen was MG ook een geslaagd feessie! :) hehe
Waarschuw beheerder
Ik vond MG wel een leuk feest maar ik miste toch als nog wel de oldskool die beloofd was.
Ik heb echt de hele avond rond gelopen van zaal naar zaal maar heb maar weinig echte oldskool nummer gehoord.

Behalve First Rebirth die heb ik minimaal 3 x gehoord ofzo.
Waarschuw beheerder
MG was toppie, mijn hoogtepunt was toch Lenny Dee, die blies echt het dak eraf, de ene knaller na de andere.
Dana vond ik tegenvallen, weinig harde bass en erg eentonige muziek.
Jammer dat Warmdusher er niet was.
Mijn favo nummer, the 1st rebirth heb ik 2 keer gehoord. 1 maal de hardhouse versie en 1 maal het orgineel en vooral bij het orgineel heb ik me poten lam staan stampen.

Verder weer leuke mensen gezien

tot L@tersssssssssss
Waarschuw beheerder
2 Real Cenobite: als je Dana maar zozo vond draaien, waarom ga je dan naar Multi, das toch echt de muziek die daar thuishoort, Oldstyle Classix!!!!!!!
Waarschuw beheerder
Kom op zeg, Dana heb ik op de andere multi's ook meegemaakt en dat was vele malen beter dan dit
Waarschuw beheerder
psies BFS, waar was de oldschool? De MG feesten zijn niet meer wat ze vroeger waren. Is nu bijna alleen maar hardhouse, geen oldschool meer. Jammer.
Geen MG voor mij meer.
Waarschuw beheerder
het allerlaatste nummer van de avond was echt een goeie afsluiter!!! Dr Macabre - Poltergeist!!!
 
Waarschuw beheerder
Dr Macabre - Poltergeist... kon niet beter afgesloten worden. Op naar de volgende MG
Waarschuw beheerder
Dana draaide dus echt wel oldschool, misschien het 1e uur wat minder maar het 2e uur dus echt wel!
 
Waarschuw beheerder
Kheb inderdaad ook niet ech viel ouwe school gehoahd! Lenny Dee en Dana waren gewoon 100% het bruutst. Iedereen ging zwaar uit ze dak op de GABBA die knoepaht haght uit de speakahtjes kwam knallen. Kheb zelf de blaren op me poten staan en kan me benen al dagen niet meer bewegen ^!@#&&$#@. pffffffffffffff Volgende keah weah
Waarschuw beheerder
vlak voordat dana ging draaien ben ik hem gepeerd. Die 4 uur daarvoor was me al teveel...:-)
Als je Multi gewend ben met 90 % oldschool, dan verwacht je niet de eerste 4 uur dat je er bent alleen maar hardhouse.
Waarschuw beheerder
ik vond t gezellie:d
 
Waarschuw beheerder
donateur
zeker wel oldschool was super gaar maar weet wel dat er old is gedraaid mzzlzz