FFWD: KEEP ON MOVIN
het was zaterdag 10 uur, de wekker ging weer na een zware vrijdag avond, we hadden ons weer niet in kunnen kwa
we kwamen rotterdam binnen en ons bier werd gelijk afgepakt door de politie, gelukkig dat die niet in onze tassen keek want daar zat nog heeeeel veeeeel in! maar agh paar meter door lopen en een nieuw blikje opengetrokken, een van me maten kwam op het idee het biertje in een leeg ships zakje te doen, zo hebben we rond gelopen totdat we weer dronken waren!
we stonden te wachten op een leuke vrachtwagen, en ja hoor daar kwam er een de hardventure truck, er knalde lekkere muziek van af! ik zag dj luna staan deepack, gizmo, dj zany en nog meer bekende! het knalde lekker door bij deze truck hebben ik de hele dag gelopen en super veel fun gehad. iedereen was happy en stond lekker te knallen de dj's hadden het naar hun zin, zoals altijd sunny d met ze dikke joint in ze bek lekker te draaien ik was al bijna de helft kwijt van me bier om dat die dj's zo dorst hadden maar dat vondt ik niet erg kwam een slijterij tegen dus gewoon ffies wat nieuwe gehaald. en we gingen weer verder.
we werden lammer en lammer. kijk ik om hoog staan op eens 3 maten van me op de truck tussen de rest te knallen, en ik mocht er weer niet op
toen was de ffwd dag toch voorbij me maten bleven om de kar staan en gingen naar het eind feest! ik ben naar huis gegaan en in voorhout de fiets gepakt want ik werd opgehaald door me maten om naar volume te gaan!
VOLUME: FESTIVAL OF HARDFREAKS
ik was bijna thuis en ik werd gebeld door me maten die vroegen waar ik was. ik was bijna thuis de auto ook naar mij huis. ik was 5 minuten thuis en gelijk weer door!
onder weg nog ffies ergens een MC gepakt! pffff en wat was ik nog lam zeg! na de mc de weg vinden naar de hemkade. bij de hemkade aangekomen was het heel rustig bij het fouieren! en we hoorde ook geen muziek nog.
binnen aangekomen het vaste rondje doen jassen ophangen, muntjes halen wat drinken halen en de bekende ffies halo zeggen! toen we buiten aankwamen was het ok nog rustig maar het werd wel drukker en drukker. ik was denk 8 uur binnen ofzo denk ik!
op dat moment was iemand bezig zal wel franky jones zijn geweest of bmc of armani en ghost ofzo, heb geen idee meer!beetje vaagies nog
toen gingen we naar binnen. BUZZ FUZZ, en hij ging keihard door. wat een TOP set jezus mina! wat beukte hij gruwlijk door ook! daarna begreep ik er niks meer van, ik was super vaag alles was vaag werd allemaal beetje heel erg moeilijk voor mij! af en toe was ik zo aan het wegspacen dat ik gewoon niet meer wist dat ik op een feest zat. ik zat over super rare dingen te denken! ik zag rare dingen! begreep er geen kont meer van en dat is de hele nacht en toen ik naar huis ging ook zo tot nu!
ik weet dus echt niet meer wie er draaide enzo volgens mij was nosferatu bezig( dat was toch die act met ze 3en?). ik weet nog wel dat dat de beste set van de nacht was DE TERING wat beukte dat door zeg. ik kon niet stil staan! maar ik wilde ook gaan zitten en ik wilde ook lopen en knuffelen en praten en meer en meer en meer! wat vage nacht zegt.
ik weet het echt niet meer! promo ofzo of roaric. ik weet ook niet precis meer hoe en wat daaro! weet wel dat het SUPER BRUUT was, maar ja daar schieten jullie ook weer niets mee op!
een ding weet ik wel dat ik echt een super brute nacht heb gehad! en dat ik en me vrienden weer lekker gek aan het doen waren
korte samenvatting: VAAG HEEL VAAG MAAR WEL SUPER BRUUT
CHEESE GOES EXTREME.



















![bob d€ b€uk€r SNOEIHARD [M.O.T.P.C.]](/images/user/3988_2140196.gif)