Partyflock
 

Verslag van Hardcore4Life, 5 juli 2003

door , gepubliceerd op
Wat er aan vooraf ging:
Zoals jullie in mijn vorige verslagje wel hebben kunnen lezen was dit weer voor mij een behoorlijk zwaar weekend. Na vrijdag avond volop gebeukt te hebben op Hard-Quake moest ik dan jammer genoeg zaterdag morgen om 9:00u weer beginnen met werken. Gelukkig niet verrot, want de Red Bull deed z´n werk wel weer.
Na ´s avonds effe een biertje te hebben gedronken na m´n werk toch maar weer eens huiswaarts gegaan om me klaar te maken voor Hardcore 4 Life. Thuis aangekomen ook nog effe zitten PF-en en toen maar eens aanstalte gemaakt om te vertrekken.
In eerste instantie zou ik eerst naar Niborsky en Rick gaan, maar ik moest nog effe wat dingetjes regelen met een paar vrienden van mij uit Zeeland.
Eenmaal aangekomen op het station nog tien minuten op ze staan wachten en toen kreeg ik een telefoontje van Larissa dat ze me met hun :vaag: hoofden helemaal waren vergeten. Dus ik in m´n eentje de metro gepakt naar de Alexander om ze daar te treffen. Niborsky en Rick zouden later volgen.
Daar aangekomen bleek de verwachte 5 personen een groep van zo´n 25 man te zijn en die hadden allemaal net zo´n zin om naar binnen te gaan als ik, dus kort daarna maar naar de MoD gelopen.

Hardcore 4 Life:
Rond een uur of 23:00 stonden we dan allen in de rij te wachten om gefouilleerd te worden. Dat ging behoorlijk vlotjes, want naar mijn idee hadden de beveiligingsheren er deze avond niet zo´n zin in. Zo´n vijf minuten later stonden we dan ook binnen. Snel effe jassen opgehangen en daarna uitgelegd hoe de Ministry er een beetje uit zag en waar de wc´s te vinden waren indien men nog wat te voorschijn moest toveren :devil: Tot mijn grote verbazing was de helft van de groep voor de eerste keer in de MoD. De eerste keer dat ik in de MoD kwam was ik er echt helemaal de weg kwijt dus een beetje uitleg was wel genoodzaakt. (maar het kan toen ook aan de hoeveelheid snoepies hebben gelegen die ik die avond naar binnen werkte)

Buzz Fuzz begon daarna net met draaien en op het gemakje maar effe een rondje gaan lopen, want de beentjes hadden nog niet bepaald zin om aan het werk te gaan. Daar kwam ik MaddQz en twee maten van hem tegen. Zeer relaxede gasten en heb nog best een poos met die andere twee zitten ouwehoeren. Ik ben alleen jullie naam effe vergeten. :bloos:

Wel weer relaxed om I´m gonna break your fucking fingers weer eens te horen. Echt een bruut nummer vind ik dat. Daarna op het gemakje maar eens in de kelder gaan kijken.

Lady Dana was beneden aan het werk. Een beetje monotoon als je het aan mij vraagt en die typische knal momenten in haar nummers ontbraken nog een beetje, maar dat was ook wel een beetje te wijten aan het feit dat het nog vroeg was en dat iedereen nog in moest komen. De dansvloer was akelig leeg en dat is niet iets wat ze nu nog regelmatig meemaakt denk ik.

Dus heel verstandig weer effe naar boven gegaan waar de rest stond en waar Buzz Fuzz wel lekker stond te knallen ook al was het nog behoorlijk vroeg. (boven kon het wel, dus daar kan het niet aan gelegen hebben )

Na hier een flinke poos te hebben doorgebracht besloot ik weer even om beneden een kijkje te gaan nemen of het intussen wel aan het knallen was. En of het aan het knallen was :D
Meteen die dansvloer op en lekker :bounce: Toen ik effe naar de draaitafels keek bleek tot mijn grote verbazing dat niet Lady Dana maar een ander schone dame achter de wheels of steel stond en dat die een flink partij aan het rossen was. :D Toen ik effe ging zitten om een chop te draaien vertelde een gast me dat het DJ Daisy was. Een voor mij nog totaal onbekende dj, maar denk toch wel dat ik haar voorlopig effe in de gaten houdt want ik denk dat we nog veel van haar gaan horen. :D

:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: ::bounce: :bounce:

Hierna maar weer effe naar boven gelopen waar The Master himself DJ Paul al achter de tafels lekker stond te mixen. Tevens vocaal begeleid door MC Ruffian en een ander voor mij onbekende MC (die naar mijn idee behoorlijk wat :bier: achter z´n kiezen had zitten :p ).
Flink hard rossen zoals we van hem gewend zijn. Ook weer meesterlijk nummer dat ie weer liet horen: Judgement Day. Echt een brute plaat vind ik dat, helemaal los gaan. :devil:

De beveiliging kwam voor Ruffian en die andere MC effe 10 :bier: brengen en die waren ook in een klein halfuurtje weg :D

Ruffian ouwe zuipschuit ;P

Toen boven maar eens een kijkje gaan nemen waar Panic echt een brute set aan het neerzetten was. Als snel kwam ik Damien Kontwol B.V tegen die lekker in een van de stoelen zat te relaxen. Natuurlijk eff zitten lullen en weer een prima gelegenheid om weer eens een jointje te draaien en deze hebben we dan ook lekker opgerookt.

Toen effe op m´n time-table gekeken en daar stond dat de Shaddowlands Terrorists al zo´n tien minuutjes bezig waren. Na een dikke driekwartier gezeten te hebben was het toch maar eens tijd om beneden die benen aan het werk te zetten. Beneden aangekomen hoorde ik meteen het Shaddowlands Anthem al en dat was genoeg voor mij om me naar het midden van de dansvloer te begeven om de vloer eruit te stampen! Echt helemaal los gegaan daar! :D

Toen Endymion het van hun om 2.30u ging overnemen vond ik dat echt behoorlijk kut. Had zo nog wel twee uur door kunnen gaan. Maar ook hun opvolgers stelden ons niet teleur. Ze gingen gewoon verder waar Vince, JDA en MC Psyco waren gebleven.

Geng Geng Geng :bounce: :bounce: :bounce: Boem Boem Boem :bounce: :bounce: :bounce: :D :D :D

Echt vet naar mijn zin. Twee avonden op rij los op Endymion :D :D :D

Met veel moeite me toch maar eens begeven naar de onderste zaal waar de eerste Amerikaan van de avond bezig zou zijn. Lenny D was lekker bezig, maar beneden aangekomen werd ik een beetje :vaag: van het tickeltje dat ik een klein uurtje daarvoor had ingenomen. Na wat geleun besloot ik toch maar een bankje op te zoeken waar ik lekker kon gaan zitten wausen. Heerlijke muziek, lekker :vaag: en een ijskoude spa blauw. Wat wil je nog meer? Toen Catscan zin entree maakte kwam ik eindelijk weer een beetje bij van de vaagheid. Ik keek weer eens naar de draaitijden en ik zag dat boven de andere Amerikaan van vanavond Omar Santana al weer een flinke poos stond te knallen. Dus maar op het gemakje ( alles ging niet zo snel meer :vaag: ) naar de eerste ring gelopen boven waar de anderen zich net als de rest van avond geschaard hadden. Er werd echt te hard gebeukt en ik kon het dan ook niet laten om weer naar de dansvloer te lopen om daar echt alles te geven :D Echt staan beuken daar tot mijn benen niet meer konden en daarna toch weer gewoon verder gaan. Voorzover dat vrijdag nog niet gelukt was waren m´n benen na dit geros echt ontiegelijk naar de klote. Maar da´s helemaal niet erg :devil:

Toen Neophyte het laatste uurtje (lees anderhalf uur) inluidde heb ik dan ook steeds mijn pijngrenzen moeten verleggen :devil: Ook al willen de benen echt niet meer, toch vrolijk doorgaan hé. En helemaal toen At War van Lethernecks werd gedraaid. Gruwelijk gewoon. :D
Wetend dat het binnen tien minuten over kon zijn ook echt alles gegeven en het kleine beetje energie dat ik nog overhad eruit geperst. Die tien minuten leken wel erg lang te duren en mijn vermoeden werd ook bevestigd toen ik om 6:25u op m´n telefoon keek om te zien hoe laat het was. Met 6 Million Ways To Die werd dan het eind van deze gruwelijke Hardcore 4 Life ingeluid. Wetend dat het laatste nummer zou zijn samen met Chiel helemaal tekeer gegaan daar. :respect: voor Chiel, want hij was toch de enige van onze groep die constant met mij aan het raggen was tot op het laatste nummer. Echt relaxed (y)

P-Silly, Niborsky, Rick, Ronnie, Chiel, Hard-mona, Larissa, Lorenzo en alle andere feestgangers die ik ben vergeten te noemen: het was weer een bruut beukavondje en tot de volgende keer maar weer ;p

Daarna:
Buiten voor de ingang hebben we allen verzameld en daar kwam ik Dennis W, :devil: hardcore Junkie :devil: en de House Pinda tegen. De eerste twee deze avond weer erg vaak gezien en was weer errug gezellig gasten :D
Toen op het gemakje naar het metrostation gelopen waar we eerst effe wat drinken moesten gaan halen. Ik had net weer een hasj jointje gedraaid en het er echt een ontieglijk droge bek van (of lag het aan het :xtc: ? ).

Wat ik ook wel errug relaxed vond was dat er een gast uit Utrecht stond die een radio bij zich had. Judgement Day, Pussy Motherfuckers, Braincrackin´ , ik hoorde ze allemaal weer voorbijkomen. (Y) Meer hoef ik niet te zeggen ;)

Niborsky en Rick kwamen met het idee een taxi te nemen aangezien wij drie in Rotterdam zouden blijven en de rest door zou gaan naar Zeeland en het feit dat we nog een dik uur wachten op de eerste metro voor de boeg hadden. Ik zou van daaruit weer naar mijn eigen huis gaan als het openbaar vervoer weer op gang zou zijn. Dus met z´n driëen naar Rick vertrokken waar we lekker :vaag: op de bank hebben zitten wausen. Niborsky en Rick hadden deze avond een paar mdma bommetjes naar binnen gewerkt en je had ze moeten zien zitten. Niborsky was nog wel redelijk normaal, maar die kop van Rick :vaag: ik kan niet wachten tot de foto´s klaar zijn :devil:
Uiteraard flink wat choppies zitten roken daar met z´n driëen en uiteindelijk ook op de bank in coma ( :Z ) gevallen. Ze konden me echt niet wakker krijgen, maar wat verwacht je dan als je al twee dagen niet hebt geslapen.

Toen ik om 14:00u wakker werd op het gemakje maar eens naar mijn huis gegaan waar ik effe heb gedouched en van daaruit op het gemakje naar Goes ben vertrokken.
Daar ´s avonds effe naar de shop geweest en bij Kats aan de Oosterschelde lekker wat jointjes zitten roken met Paddo en Japie. Dit allemaal onder het genot van de mix van Paul, Panic & Neophyte van de nieuwe Project Hardcore 2003 CD

Effe wat cijfers:

Muziek: 8, goede platenkeuze, lekker staan :bounce: dus (y) als je het aan mij vraagt.
Geluid: 9, kon harder bleek met Traxtorm wel :kwijl:
Sfeer: 8½, hing een goed sfeertje als je het aan mij vraagt. Ik heb me prima vermaakt met alle party people die aanwezig waren.
DJ´s: 9, met DJ Paul, de Shaddowlands Terrorists en Omar Santana voor mij de beste deze avond. Lady Dana vond ik een beetje teleurstellend.
Security: 9, heb er geen last van gehad deze avond, ben wel anders gewend. :D

6 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
Wooooooow zeker wel een goeie H4L
Jammer dat we eerder naar huis gingen had er ook nog wel ff willen blijven staan :bounce:

En ik heb weer van je maffe bekken genoten haha :vaag: de wereld is toch anders als je nuchter bent...:D

(K)jes see u next time!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
He poepie ik vind het weer een top verslagje!
Zo te horen was je weer lekker naar de klote!
Toch wel jammer dat ik er niet bij was,aangezien dat iedereen er weer was uit Zeeland!
Wat ik wel een beetje minder van je vind is dat je je eigen vrouwtje helemaal vergeten bent in je verslagje te noemen, want het was niet alleen met Jaap en Paddo ik was er ook!Maar ik hou toch wel van je hoor (ha,ha)!HELE DIKKE (K) JE POES!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Heyyzzzz.....ik baal echt als een stekker dat ik daar niet naar toe kon....maar ja volgende keer weer beter.....dat je geen schrijver word zeg...wat kan jij lullen zeg echt kick!!
Vette pluim voor jou!
See YA dikke (K) sabine
Waarschuw beheerder
donateur
2-> Bienos: Thanks ;)




2-> Linny: Sorry schatje, hoe kon ik jou nou vergeten :( Natuurlijk was jij ook van de partij, hoe kon ik dat nou vergeten te noemen :bloos:
Maar het was zeker gezellig ;p
Dikke (k) Glen
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
nice verslag...goed daaz en nog veel weten ..doe je (Y)
 
Artiest {SHOWLIST artist 16446, 19760, 48082}
Waarschuw beheerder
dat was echt een bruuuuut opper feeeest ja goed verslag volgende h4l tref je mij daar weer aan met mun wouse hoofd:P maas