Q-Dance heeft altijd goeie feesten dusss ik had mn kaartje voor Defqon al een paar maanden geleden gekocht.
De busreis was erg gezellig met Miss Teer en Stampertje
Eerst naar red gegaan waar Daniele Mondello bezig was. Klonk al zeer aangenaam, de zon scheen ook nog niet supererg dus het was (nog) lekker koel. Na een kwartiertje kwam de zon alweer door dus er moesten toch maar even wat munten gehaald worden voor de drank.
We gingen weer terug naar red, Charlie Lownoise draaide goed. Toen kwamen de Donkey Rollers met hun "nieuwe" tracks. volgens mij heb ik alleen maar een beat gehoord en 1 of andere goser die om de 5 seconde donkey rollers donkey rollers riep
Toen begon Pavo (altijd goed uiteraard), ik wilde nog naar de meeting maar de rest niet, helaas helaas. We gingen naar de black tent.
Na een half uurtje hakken was ik al half dood, (ik ben meer iemand van hardstyle) maar de rest van de groep stond wel mooi aan. Om een uur of 5 vonden een paar man van de groep het ook wel genoeg en gingen we even alle tenten langs en ff chille bij het water.
Toen was het plan om iets te eten te halen. Pfffffff wat was dat beroerd geregeld, 3 kwartier sta je in de rij voor een patatje ala 3 euro
Toen gingen we nog even naar purple, ik stelde me er eigenlijk niet zoveel bij voor maar ene dj loca ofzo was aan het draaien. petje af. Hij mixte super en draaide perfect. Echt top. Toen gingen we naar red om ons weer bij de rest van de groep toe te voegen. The prophet begon.
The prophet, ook een man waar ik altijd hoge verwachtingen van heb viel me vandaag toch ietswat tegen. Hij draaide zo langzaam, die nummers moeten even iets sneller, maar ja ik kon me er niet in vinden. Later werd dit trouwens beter leek wel.
Super Marco May en Technoboy draaiden weer perfect. Superrrr, vooral met die lasers en dat vuurwerk
Ik hoorde ik nog van rellen tussen 2 gabber groepen ofzo, tblijft jammer dat zulke dingen nog steeds gebeuren. Op het einde toen iedereen weg ging liep het trouwens ook niet helemaal gesmeerd
Al met al heb ik vandaag erg genoten, hoe later het werd, hoe leuker het werd. Volgend jaar zeker weer!
Edit1:
Nog even een cijferlijstje (schijnt in te zijn
Drinken: 6 (op sommige momenten was je er zo door, en soms moest je vet w8en
Munten halen: 6 (in het begin uiteraard zwaar kut, later was het wel goed bezoekbaar)
Eten: 1 (echt waardeloos, 3 kwartier in de rij en nog 3 euro betalen voor een patatje)
WC: 7 (ik moest alleen pissen en bij de jongens gaat dat nogal makkelijk)
Dj's: 9 (gewoon vet
Locatie: 7 (sommige stukken waren niet bedekt met platen. dat loopt me toch een partijtje klote
Beveiliging deur: 3 (pfff wat een amateurs, ze controleerden amper.
Beveiliging feest: 9 (ze waren overal snel bij geloof ik)
Geluid: 7 (mja ik stond vooral bij red vooraan, en hoorde erg vaak die echo)
Decoratie: 7 (ik vond het maar matig, had iig meer ervan verw8, eigenlijk verdiende het een 6 maar omdat het op het eind zooo vet werd met die lasers en dat vuurwerk heb ik er een puntje bij gegeven)
Sfeer: 9 (jammer van die ruziezoekers)
Totaal: 8 (was evengoed een topperfeesie!)
Edit2:
Ow ja en wat ik echt superrrr dom vond waren in het open air gebeuren op het podium zo'n bruine goser en zo'n getint meissie die een beetje tegen elkaar aan gingen rijen? What the fuck, dit is toch een stamp feest? Tging totaal niet in de maat enzo. Ik vond het echt wazig
Edit3:
Pfff commentaar is wel welkom hoor
Edit4:
Ow ja en al die flesjes waren ook nog schijt irritant. Zit je mooi te beuqen, rolt er weer zo'n dingen onder je voeten, gaat je enkel weer half dubbel















