Partyflock
 

Verslag van Headliner, 28 maart 2003

anoniem gepubliceerd op
FeestHeadliner · The maximum power of hardstyles
Datumvrijdag 28 maart 2003
LocatieDanssalon
SOW!

Zojuist lekker wakker geworden, na een heerlijke avond vol :bounce:.

Op vrijdag had ik heel de dag moeten werken en was dus ook letterlijk kapot toen ik Jolijn om 22:30 uur tegemoet ging. Een van mijn eerste woorden naar haar waren: "Eigenlijk wilde ik je bellen dat ik niet meer kwam, ik ben zo moe!"
Maar gelukkig ben ik toch gegaan.

De eerste 'uurtjes' dat we er waren, draaide een dj die voor mij onbekend is. Draaien kon hij opzich wel, maar het was meer de muziekkeuze die, ten aanzien van mijn muzieksmaak, te wensen over hield.
Daarna kwam een hele lange en goede set van SHOWTEK. In het begin van de set dachten we: "Wat draaien ze soft :'(". Maar na de opbouw knalde alles eruit dat erin zat. HEERLIJK!
Als laatste draaide Darkraver en ook hij was zeker niet slecht! Heerlijke klassiekers, pure hardcore. my style!

En opeens was het dan 5 uur. Het was afgelopen.
Toen pas kwam ik erachter dat na al die uren stampen, op cola, mijn lijf allang op was. Mijn voeten, knieën en armen zagen het niet meer zitten. En dat kan maar 1 ding betekenen: Het was super!

Special thanks 2 Jolijn: Omdat je mijn ge-:bounce: bij wilde houden ook al was je zo moe :D Volgende keer weer! Dan met Dana!
2 Weekend-Mafkees: Ik zie je in de sportschool ;) Tering lekker op deze manier hè!
2the rest: Super tof jullie weer gezien te hebben (of ontmoet te hebben in sommige gevallen), volgende keer gaan we weer 2the_bone!

Nog even over de lokatie zelf: Het geluid was (Y), de danssalon zelf is sowieso (Y), de bezoekers waren (Y) en het is heerlijk dat je even naar buiten kan om af te koelen. Waardering:
(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y): een negen (9)

(K):knuffel:

Kuzzies Heidimeisje.

10 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Hardcore????????????­????????????????????­??

Waarom ben ik eerder weggegaan???????????­????????

Arrrrrrrrrghhhhhhhhh­hhhhh en dat in de danssalon!!!!

Maargoed, ben nu wel gelukkig fit voor QT vanavond! :D:D

Vrouwtje leuk je weer gesproken en gezien te hebben!
 
Waarschuw beheerder
HOLY SMOKE :D

Wat was dit een Super feessie :D
Heb me echt zwaar vermaakt..........en heidi.......die spierpijn van het stampen is niet leuk :(
Maar was echt super lol om met z'n 2en daar te staan..........volge­ns mij d88 echt veel mensen dat we flink wat op hadden : NOT :D

tot 25e :bounce:
 
Waarschuw beheerder
hey wij zijn de beste fake-gebruikers :D

en Dakey, (K) voor jou
 
Waarschuw beheerder
waar komen die fotos die die man gister gemaakt heeft?
 
Waarschuw beheerder
Denk op de site van de danssalon zelf ?!? geen idee :P

En heidi......wedde da we het goed vol kenne houden zonder :D
 
Waarschuw beheerder
volgens mij niet......maja ik weet t ok niet :S
 
Waarschuw beheerder
kunnen we zker :) hebben we wel bewezen hihi :)

de foto's? xou het niet weten haha hoop alleen dat ik er niet op sta :D
Waarschuw beheerder
Er was inderdaad weer een ontzettend goede en relaxte sfeer.

Volgende maand zeker weer, van mij mogen ze Headliners wel elke vrijdag organiseren.
 
Waarschuw beheerder
iedere vrijdag hmmmmm dan zou ik mijn zaterdagbaantje op moeten geven :D maar opzich :D als het alle keren zo zal zijn als afgelopen zaterdag... dan heb ik dat er wel voor over hoor!!!! ZKUHR!
Artiest {SHOWLIST artist 2127, 2438, 122657}
Waarschuw beheerder
donateur
Goed verslagje Heidimeisje! Heb enkele foto's gevonden van vrijdag:
www.vandeweijer.nl/b­art/foto

Wanneer en of er nog meer op het net verschijnen, dat weet ik ook niet! :)