Partyflock
 

Verslag van Starlight, 15 maart 2003

door , gepubliceerd op
FeestStarlight · Special
Datumzaterdag 15 maart 2003
LocatieStarlight Site
Starlight special:

Dana & erick-e

Eigelijk had ik een weekendje matrixx verwacht maar kon helaas met niemand mee rijden.Dus werd het maar starlight. Toevallig draaide Dana ook in starlight dus ik dacht dat kan nog leuk worden.

Rond een uurtje of 10 vertrokken we (oa phooli & party-odijk) met 3 auto's richting starlight. Na een kleine 20 min kwame we aan, er stond een lange rij maar mensen zonder jas mochten gelijk naar binne. Nadat de meeste van onze groep gewoon mochten doorlopen bij de fouliring , werd ik als enige grondig gefouileerd.

Nadat ik een tijdje in de zaal had gestaan waar top 40 en RnB werd gedraaid besloot ik maar ff richting de hardstyle zaal te gaan. Helaas slaagde deze 1e poging niet omdat de zaal helemaal vol stroomde met zogenaamde dana fan's :)
Na tien minuten waagde ik een tweede poging samen met phooli dit keer met succes.
Dana draaide wel een paar lekkere hardstyle platen, maar echt onder de indruk was ik niet. Geef mij maar Lady Dana :)
Na een half uurtje dana aangehoord te hebben ging ik maar ff naar de clubzaal, dat stelde ook echt niet veel voor. Om half 2 had ik het wel gezien in die tent,ik had het vooral gehad met het jonge publiek wat daar rond liep.
Ik was gelukkig niet de enige van onze groep die er geen bal aan vond dus om kwart voor 2 zat ik lekker weer in de auto terug naar odijk.

Geef mij maar een relxt feestje, die tiener disco's zoals starlight vind ik maar niks.
Dit was dus ook de laatste keer dat ik in die tent ben geweest.

volgende week lekker knalle op MoH :) dat is het betere werk.

Cijfers:

Lokatie: 6
Barpersoneel:1
Security:8
geluid:6
Publiek:-10

12 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
Nou.. das lekker positief :p

Ik vond het een aardig feestje :bounce:

En er werd aardig doorgeknald :p
Waarschuw beheerder
ik vond et niet leuk!

eerst een groot stuk glas in me poot en even later ging ik nog hard door m'n enkel.. :S

maar opzich was et verder wel grappig! :)
 
Werkzaam bij Underground Alert
Waarschuw beheerder
Het feit dat ik rond 1.00 uur weer in H'wijk was spreekt voor zich lijkt me!

Kom op tijd, want VOL = VOL!
Maar zoals gewoonlijk durft niemand echt te zeggen dat het VOL is! Zo idioot druk als het de afgelopen nacht was, dat is niet gezellig meer!

Ze hadden veels te veel mensen binnengelaten. Je kon je nauwelijks bewegen en als ik vermoedde binnen 30 min. dorst te krijgen ging ik alvast naar de bar, want dat duurde eeuwen.
(ging later beter .... Gwen bedankt!!)
 
Waarschuw beheerder
donateur
idd, was echt mega druk, nie normaal meer!!!
Heb er een aantal mooie blauwe plekken aan overgehouden:-( Omdat sommige mensen het nodig vonden om in die drukte toch flink te gaan :bounce: En bedankt!!!:@
 
Waarschuw beheerder
donateur
Eruit gekicked rond half1 :(
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nou JP idd. heb t nu ook wel een beetje gehad, ben HEEL ff bij dana geweest nog maar mensen t was niet zo veel!
 
Waarschuw beheerder
donateur
jullie waren idd best vroeg weg! op 't eind was 't nog wel te doen qua drukte. Maar in totaal eg een klote avond :'(
Artiest Darkage
Waarschuw beheerder
In 1 woord: WAARDELOOS!
Waarschuw beheerder
Volgende keer ff brandweer inseinen als er weer zoiets is, kennen ze die kut tent mooi sluiten, want ik kan me niet indenken dat er zoveel man legaal naar binnen mag.
 
Waarschuw beheerder
donateur
hehe :D da's dan wel weer errug lullig!
 
Waarschuw beheerder
donateur
maar jah heb wel gelijk t is een manier idd. om z'n tent te laten sluiten, maar je moet er wel rekening mee houden dat er in totaal .... mensen naar binnen mogen en als die dan allemaal in 1 zaal gaan staan :S tjah dan kan je daar nix tegen doen want ze hebben een vergunning :S
Waarschuw beheerder
Als je zag dat alleen die zaal een beetje druk was en de andere niet, vindt ik niet egt dat starlight die dag helemaal vol was, maar ja, heb het wel eens drukker gezien!