Vol goede hoop gingen we met 2 autos weg vanuit deventer (oa Bluebird, Mr Hardstyle, Lovelylindsay). Eerst nog even in Apeldoorn Chris De Psychohouser + gevolg ophalen en dan richting Emmerich. Na wat gestuntel en gevraag bij een benzine station kwamen we dan rond 23:00 aan bij De Pyramide. Na wat gekietel onder de armpjes en langs de benen stonden we binnen.
Darkraver stond al te draaien en we hadden dus Evil Activities moeten missen
De liveset van MAsters of Noize vs Hardcore Madness was top met een kettingzaag
Er was ook nog een zaaltje boven, maar ik denk niet dat zich veel mensen zich daar gewaagd hebben, ondanks dat er heerlijke oldskool werd gedraaid, was het volgens mij wel 50 graden ofzo
Rond kwart voor 6 besloten we maar voor de grote leegloop weg te gaan en voorspoedig zaten we op de terugweg na te genieten van een heerlijk avondje! Nog maar eventjes de cijfertjes:
Barretjes: 7 (Goed bereikbaar! Alleen beetje jammer van dat "achterafbetaalkaart-systeem")
WC : 10
Licht: 6 (alleen basis lampjes en 2 stroboscopen)
Security: 10! (top, je zag ze niet, er mocht veel gebeukt worden, maar liep het iets uit de hand, dan was de security er in 2 seconden bij en mochten er weer 2 een taxi bellen)
Geluid: 5 (het ging wel hard, maar de helft van de tijd deed de ene kant van de dansvloer de boxen het niet. dan heb je er niet veel aan dus


















