Partyflock
 

Verslag van Awakenings 5 Year Anniversary, 31 maart 2002

anoniem gepubliceerd op
Zo, het was me echt een fucking knalfeest zeg! Damn. Mijn favoriet, Misstress Barbara, heeft haarzelf weer helemaal bewezen. Echt fucking hard gewoon. En ze ging zelf ook echt helemaal los, lekker met 't publiek bezig. Echt cool! Ik vond Misstress Barbara echt beter dan Richie Hawtin.
Maar, mijn andere favoriet heeft me ook niet teleurgesteld, namelijk Chris Liebing! Zo. die gast weet echt wat het woord stampen betekent :p

De sfeer was ook weer toppie. En er liep echt veel moois rond, veel meer dan de Awakenings van vrijdag (waar ik natuurlijk ook bij was, om lekker te rampestampen op RUSH!). Al met al vond ik het een beter feest dan die van vrijdag. De sfeer was beter, de muziek was harder, de vrouwen waren mooier. Echt de enige 2 minpunten zijn dat er gewoon geen decoratie was, wat je toch wel zou verwachten bij het 5 jarig bestaan van Awakenings. maar. de muziek heeft dat allemaal goed gemaakt :D Het andere minpunt is dat een van mijn beste vrienden, nl. Daan (aka Mr. Da) er niet bij was. Had het echt de lauwest gevonden als hij er bij was geweest. Hij heeft echt Barbara gemist man. Maar ik heb wel weer veel fotos gemaakt, dus die kan hij wel checken. Wanneer ik ze ingescand heb, zal ik ze zo snel mogelijk op internet plaatsen, op een site ergens (maar dat gebeurt pas wanneer m'n adsl weer aangesloten is).

Ben weer lekker veel bekenden tegengekomen, waaronder me nicht en neef, en dancekiki met haar vriend (ben alleen vergeten hoe hij heet).

Het was mij weer eens echt een WAAR genoegen om deze 2 edities van Awakenings te mogen bijwonen. En heb nu 80 fotos om me er aan te herinneren :)

Aan iedereen die één of allebeide Awakenings heeft meegemaakt: Het had niet gekund zonder jullie man. Zonder jullie was er gewoon geen sfeer geweest. De muziek is de helft, de sfeer de andere helft.

And, that's it! Groetjes aan iedereen, en blijf stampen! L@terrsss! - Sakete

21 opmerkingen

Waarschuw beheerder
donateur
..................
Waarschuw beheerder
donateur
.......
tja
erhmm./......
brbzzzzz.....
niet dat het gister niet gezellig was bij jeroen maar had toch liever die 500m verderop gezeten met you folks!!!!
Waarschuw beheerder
Ja 't was zekers lekker raggen ! !
Jammer dat je er niet bij kon zijn Daan...
't was egt raar (zeker gewenning) maar d8 je telkens te zien met m'n rechter oog, maar telkens als ik dan nog es goed keek met m'n linker oog bleek het een andere stuiterbal te zijn. En je wou weten hoe R. Hawtin was? Tja, wat zalk zeggu... Barbara draaide op dat moment in de Wow en ik kan niets anders zeggen dat dat ze gewoon weer een geweldige set heeft neergezet!!!! Te bizar hard gewoon! Dus ben eigenlijk meer bij Barbara gebleven... Verder gewoon boven verw8ing gezellig met z'n 4tjes!!!! Heb het weer bizar naar m'n zin gehad! Till next time..... Spiewak.
(weet iemand waarom Barbara eerder wegging?)
Waarschuw beheerder
donateur
volgende keer iets minder 'consumeren' arjen ;)
Waarschuw beheerder
Let op met wat je zegt he Ernst! hehe...

(nee hoor... 'k weet waar m'n grenzen liggen. Maar bedankt, ik zal 't onthouden!)
Waarschuw beheerder
donateur
GODVER DE GODVER!
ik moet weg bij eht Heerenhuis en ergens gaan werken waar meer geld te halen valt......
dit had ik niet mogen missen
heb nu eigenlijk weer zoiets van ik MOET naar ndsm warehouse gaan.....
naja...
we zien wel
Waarschuw beheerder
GRUWLIJK meer woorden zijn niet nodig voor dit feest.

En thumbs up voor Chrisje. Geweldig hoe hij draaide. Ik was ff huiverig na te horen gekregen te hebben dat ze platenkoffer in het verkeerde vliegtuig zat en ie het dus alleen met final scratch en geleende platen moest doen. Maar man oh man wat was die set weer geweldig. Brrrr rillingen gewoon.

ff over de versiering, ik vind het juist bij Techno en Awake horen geen versiering. Techno is geen gedoe, geen geklooi erom heen. Puur en alleen voor de muziek. Beuken, doorraggen en gaan. Hoewel het vannacht af en toe vanwege de hitte wat minder ging.

Toch vreemd dat ik vrijdag van hitte totaal geen last heb gehad, en gister op gegeven moment sterretjes zag. Het was nou niet dat er zoveel meer mensen waren. Misschien was het de energie en de vibe die gister zo van iedereen uit ging.
Waarschuw beheerder
Waar ging Barbara nou zo snel heen?
AAAH!!!!! Wie geeft hier mij het antwoord op?!
En wie was die gast die haar overnam?
 
Waarschuw beheerder
Barbara moest weg om haar vliegtuig te halen, de gast die ´t overnam was Bart Skils die helemaal in ´t begin ook draaide..

´t was eindelijk weer eens een geslaagde editie in de now&wow..richie hawtin was echt meeeeeesterlijk goed!!:-D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nou zie je Arjen. Ik dacht al dat ze een vliegtuig moest pakken of zoiets. Maar het was gewoon Bart Skils... flippuh. Maar ik was er niet niet bij, stond toen bij Richie Hawtin te springen op Monika Kruse - Wavez :)
Hawtin gooide echt plotseling de bass er héél hard in. Ging toen echt los (de rest van de zaal trouwens ook :))
Waarschuw beheerder
Dank je Rutgrrr!
Vroeg me het al af of iemand het wel wist...
En ja San, 't was een goeie gok!
Waarschuw beheerder
echt een heeeeeeeerlijk weekend gehad.....voor mij hebben de dames dit weekend toch de lekkerste sets gedraaid , miss djax en mistress barbara. Weer lekker veel ontzettend lieve mensen ontmoet enzo...op naar Amsterdam!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
met miss djax ckers eens!
barbara weet ik niet uit eigen ervaring maar wel van me vrienden.
De vrouwen draaien gewoon de BESTE techno,het is gewoon zo!
Waarschuw beheerder
iets om over na te denken : 140 BPM is 140 x stampen per Minuut, met een sta(m)p leg je ongeveer een halve meter af (als je zo lopen) = 70 meter in een minuut. 70 x 60 = 4200 meter per uur. iedereen danst ongeveer 6 uur = 25,2 kilometer. er waren ongeveer 3500 mensen = 88.200 kilometer. x 2 (vrijdag en zondag) = 176.400 kilometer. de aarde is in omtrek bij de evenaar 360.000 kilometer. wij hebben dus met zn allen de halve aarde rondgelopen.... EEN HELE PRESTATIE..
--------------------------------------------------------------------------------
Waarschuw beheerder
Herstel.....

de aarde is bij de evenaar 43.000 km.... 360.000 km is de afstand naar de maan....
Waarschuw beheerder
Phoooooooooh! dat je daar overna denkt zeg!
Word al weer moe bij de ged8e ervan... damn!
Fijn weekend al zeg ik het zelf !!!!
Had alleen R. Hawtin harder verw8
Maarja.. kennie allus hebbu hè?
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja man, was echt niet onder de indruk van richie hawtin. had ook verwacht dat hij goed zou zijn, vooral omdat hij mocht afsluiten, en dan mogen ze toch wel helemaal los gaan altijd. maar hij draaide best wel droog en rustig. maar ja, was grotendeels toch mij misstress barbara waar ik volop heb genoten... zij had 't echt naar haar zin.
ik heb trouwens mooie fotos genomen mensen, en ze zijn ontwikkeld. ga ze vanavond inscannen en ze staan morgen wel ergens op internet. heb zo gauw mogelijk een link voor jullie.
 
Waarschuw beheerder
hm..richie hawtin draaide nog best stevig voor zijn doen...en barbara was toch echt een stuk langzamer dan hawtin hoor hehe
Waarschuw beheerder
donateur
Iedereen z'n ding,
maar 1 ding is zeker:

TECHNO IS THE BEST!!!!!!!!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
id&d: in der & daad :D

haha :p
Waarschuw beheerder
id&d<------------%)