Na een super gezellig thuis feestje bij m’n vriendin Linda, die nu eindelijk weet waar Sara de mosterd haalt, zijn we met z’n alle in colonne vanuit Lelystad naar Almere gereden zo rond een uurtje of 10 om het feest helemaal leuk voort te zetten in club Eindelijk Weer bij deze 7th Heaven. Wat een hemelse voortzetting is dit geworden van al een super leuk samenzijn met vrienden,zeg! Het was echt puur genieten en wat een verwennerij was het! We zijn door de jarige jet Linda blij verrast met een VIP treatment heel het feest! Nou ja zeg….wat lief! Bij de kassa hoorden wij vrienden dat we allemaal op de VIP gastenlijst stonden en kregen daarbij een bandje oneindig-veel-toilet-bezoek-voor-nop … m.a.w. de hele avond vrij plassen (of wat je ook zo nodig op de toilet moest doen!) zonder steeds naar 50 euro cent te hoeven zoeken!
Nadat we met z’n alle binnen waren was het eigenlijk meteen VET knallen met de deejays behind the weels! Bij binnenkomst konden we nog een stukje van de set meegenieten van lady deejay Joia Vita. Wat een aangenaam en zalig ontvangst was dit! Echt lekker gedraaid,lady ….ik had natuurlijk wel al van je gehoord maar eigenlijk nooit de tijd genomen om goed naar je te luisteren! Ja ja ja…shame on me…I know…maar heb dat voor mezelf helemaal goed gemaakt want die tijd heb ik nu wel genomen en ben blij dat ik dit gedaan heb want ….joh,je bent écht goed!
Alles was trouwens weer tot in de puntjes verzorgd door Wim&Shirley&Priscilla&crew want de club zag er natuurlijk weer prachtig uit met de decoratie. Het begon al in de gang, de hal langs de toiletten, met mooi gedrapeerde gekleurde doeken met lampjes die meteen voor een gemoedelijke sfeer zorgde,vond ik. Altijd een zalige binnenkomer,toch? Bij de ingang van de main area stond, even charmant en lief zoals altijd op een 7th Heaven feest, onze gastvrouw Shirley met een tafel vol gratis welkomstdrankjes op alle bezoekers te wachten. Met de keuze uit appelsap, jus d’orange of champagne heet zij iedereen van harte welkom aan de ‘poort’ van de 7de hemel en heeft altijd heel even tijd voor een klein praatje. Ook dit gastvrije welkom is het beste begin van een feestje vind ik. Gewapend met een heerlijk glaasje champagne natuurlijk zijn we als vrienden-groepie dan ook helemaal blij de dansvloer op gelopen om andere bekende party peepz gedag te knuffen met tussendoor zeker al tig dansjes want de muziek was weer helemaal geweldig! Stil staan was geen optie dus hop hop hop … die dansvloer op was het dus!
Na een poosje super gezellig feestgedruis, het begon geloof ik tijdens de sounds van deejay Alberto V., viel mij opeens op dat er extra aandacht aan de licht effecten werd gewerkt wat dus resulteerde in super gave laser-show! WAUW! Wat was dat vet mooi zeg….vanuit de deejay booth leek het wel of er met kracht … precies passend in de muziek … prachtig gekleurde lange stralen als vanuit een toverstaf over de dansvloer werden gestuurd en boven de hoofden van dansende party peepz in elkaar overliepen in de mooiste kleuren.
Leken wel de special effects van een concert van Tiësto …. ofzoietsdergelijks dan he!*
Ik heb echt met bewondering er naar gekeken tijdens het dansen naast de deejay en dat maakte het uitzicht helemaal compleet, kan ik je zeggen,hoor! Helemaal prachtig deze extra dimensie om het te bekijken vanuit een andere hoek. Echt TOP gedaan en het deed mij zeer zeker net dat stukje nog meer genieten van deze geweldige avond feesten! Ook omdat ik zo ontzettend aan het genieten was van de sounds van 1 van mijn favo deejays Chris Scott . ik vond hem trouwens 1 van de uitschieters van de avond wat mij betreft… want wat heb je zalig staan knallen,kanjer! Je had precies de juiste plaatjes uitgezocht om er een spetterende set van te bakken waarbij elke sound voor mij helemaal goed binnen kwam! Het was trouwens ook even super gezellig kletsen met je voor en na je set! En wij maar zoeken naar je lieve meisje Daisy …hahaha…die er natuurlijk zoals altijd ook was maar zelf ook lekker aan de klets was ergens op de dansvloer!
Er werd op deze 7th Heaven, vind ik althans, lekker stevig gedraaid hoor! Ik zeg ik hou er wel van …. Er waren wat mij betreft er een paar toppers met precies de juiste sounds waar ik nou helemaal heppiedepeppie van word. Natuurlijk niet bij alle deejays want je niet alles helemaal geweldig vinden … dat is aan smaak onderhevig zoals iedereen wel weet. Wat de één geweldig vind kan de ander helemaal niks vinden en andersom…zo is dat nou eenmaal. Maar ik zeg altijd, alle deejays die komen draaien zijn in principe allemaal even goed bezig achter hun draaitafels maar hebben wel allemaal hun eigen stijl waar je van moet houden. Ja toch? Mijn ‘helden’ van de avond waren als uitschieters …natuurlijk naast deejay Chris Scott maar zeker net zo goed … deejay Mario Rijken van Olst … deejay Lesley Styles …Miss Melody en natuurlijk de afsluitende deejay Marcel S. Het was weer puur genieten om naar jullie te luisteren en te kijken,kanjers…echt! Er zat zeker een goeie opbouw in stijl, ritme en tempo in de spetterende sets van deze toppers en ik heb echt mn voeten zeer gedanst! Stil staan was geen optie dus ben ik fijn heel de dansvloer rond gestuiterd met zo nu en dan toch maar een klein rust momentje in de rokersruimte voor een lekker sigaretje en gezellig kletspraatje met party vriendjes! Dit rust momentje was dan net genoeg om de weer opgedane energie weg te dansen dmv nog een paar rondjes stuiter plezier,haha! Als afwisseling na een rondje uitsloven voor de deejay booth …ehhh,dat is voor mij nou eenmaal het lekkerste plekje voor optimaal party plezier…was het ook helemaal lekker om heel even in de relax-modus neer te ploffen op de lounge bankjes, samen met onze jarige jet Linda en andere dinnetjes, op ‘onze’ VIP plek naast de deejay booth. Whaaaaa, dit is echt MIJN manier van een feestje vieren! Lekker aan de wandel…tussendoor tig dansjes ‘ergens’ op de dansvloer maken met een big smile op m’n bekkie en natuurlijk ook aan de klets gaan met de leukste party peepz die ik onderwijl tegen kom!
Time flies when you’re having fun dus vloog de tijd voorbij! Voordat ik het in de gaten had was de afsluitende deejay al achter de draaitafels gekropen en werden wij party peepz nog effies lekker stevig verwend met een meer dan spetterende set boordevol zalige sounds van deejay Marcel S.
Als laatste wil ik graag een woordje als dank uitspreken aan Wim&Shirley&Priscilla en E.W.crew-members voor de gezellige uurtjes dans plezier op jullie feessie 7th Heaven in ‘ons’ cluppie Eindelijk Weer!
https://partyflock.nl/party/217493:7th_Heaven
De volgende 7th Heaven is op zaterdagavond 28 april heb ik begrepen en dat word een heel speciale editie omdat het dan tevens het 3 jarig bestaan van club Eindelijk Weer betreft!
Tot gauw!
Liefs en een klein party-knuf-kusje,
Little star,
Patricia!
-XxX-
meer prachtige foto's zijn te vinden op. http://www.eindelijkweer.nl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=83:31-mrt-7th-heaven













