Partyflock
 

Verslag van The Vip-Trip reach for the stars, 17 oktober 2009

door , gepubliceerd op
The Vip-Trip reach for the stars

Site: http://www.thevip-trip.nl/
Adres: minahassastraat23
2022 PS
Haarlem
Telefoon: 06-43560063

Organisatie is in handen van:
:yes:DJ DENDRITE John Derlagen
:yes:TWEETIE Petra Derlagen

Editie Zilver - Black
[img width=600 height=821 cacheid=001564a60000bc074c37e36c2000002d35]http://img246.imageshack.us/img246/554/flyerzilverback17oktnie.jpg[/img]
The Vip-Trip reach for the stars
Zaterdag 17 oktober was het eindelijk weer zover, de Vip Trip stond weer op ons verlanglijstje! …. Wij hadden er zin in. Wij waren net terug van vakantie, nog lekker bruin en nog volop in de stemming van de vakantie. Onze huwelijksreis was een groot feest, dus we konden zo door naar de Vip Trip! No probleemo!
Dus gingen wij in de loop van de middag al uitzoeken wat wij voor de verandering nou weer eens aan zouden moeten! …Pffff! …Valt ook elke keer weer niet mee! :no: Hahahaha! …. De line-up loog er ook niet over …. heerlijk, wij hadden er zin in! En met ons nog veel meer mensen, want als je het forem leest hier op pf van de Vip trip, had iedereen er mega veel in, maar ja:yes: wat wil je ook met zo'n line-up!:banana::banana: Hmmmmm! smullen! :respect:!

:respect:Dendrite
:respect:DieVito
:respect:Frenckel
:respect:Jorn van Deynhoven
:respect:Kay Wilder
:respect:Marc Simz
:respect:Morninglory
:respect:Nightbob
:respect:Ramon Rev
:respect:Richard

We wilde nog ff een tukkie doen, maar ja daar kwam achteraf weer erg weinig van terecht! …Toen zijn we, maar onder het genot van een borreltje aan de voorbereidingen begonnen. Toen wij eenmaal klaar waren zijn wij in de auto gesprongen. Het cd’tje van Dendrite “To Remember”… opgezet! … Deze set van John op Cd is echt waanzinnig goed! (Heb je deze nog niet, dan zou ik deze set zeker downloaden op de site van Dendrite! HiHiHi kleine tip! Groot plezier!). Wij zijn toen rond half twaalf ons zeer fraaie pitoreske dorpje uitgereden! Nog ff gestopt op de A-9 voor de aankoop van een paar sigaretjes (helemaal fout, ja. ja. dat weten we hahaha!). en toen konden wij onze weg vervolgen richting ORGANZA! Organza HERE WE COME! :LOL:

Wij kwamen om ongeveer 12 uur aan bij Organza! … De vip trip is van 23.00-05.59 uur! ….En wat denken jullie? De sprankelende fontein met het welkomsdrankje van de Vip Trip, lachte ons alweer uitgebreid toe! en wat denken jullie nog meer. wij lachte vrolijk terug hahahahaha!:lol:. Hmmmmmm! Eenmaal binnen kwamen de klanken van Dendrite ons al tegemoet!:yes:! Klonk goed! Ladies And Gentleman! The Vip Trip werd geopend door Dendrite himzelfffffffffff!Yehhhh! :yes:! Zoals Dendrite zelf al gezegd had op het forem van de vip trip:
[img width=677 height=380 [url]https://album.partyflock.nl/72644326.jpg[/url][/img]{non-image link}“Deze keer zal ik verrassend openen, niet met een trance set zoals jullie zijn gewend ,maar met een club/house set die je meteen naar de dans vloer zuigt.”…! Hi haaaaaa! Nou niks teveel gezegd, het klonk heerlijk! :respect::bounce:

Bij het afgeven van de jassen konden wij al niet meer stil blijven staan! …Onze vriendjes Reginald en Bianca (party-tyger) stonden ons al op te wachten samen met Manolito en Hetty (Mano).
Na een paar dikke smakkers, zijn wij richting de zaal gelopen! … Het was al aardig druk, maar wat ons gelijk opviel was de mooie aankleding! Wij zullen er een paar foto’s bij plaatsen. Want wij kunnen het hier wel uitleggen hoe het er uitzag, maar zien met de eigen oogjes is toch wel veel meer overtuigender! (meer foto's te zien bij het feest hier op pf).
Zo te zien werd het een leuk feest, met goed relaxt publiek. Iedereen zag er goed gekleed uit! Een aantal mannen hadden een zilver shirt aan. Paste goed bij deze editie, Zilver en Black! Shirtjes werden verkocht door Naf - Mie, de dame die in het tuingedeelte van Organza stond (en altijd staat met de vip trip) met kleding. Zij vertelde ons nog dat zij 8 shirts mee had genomen en al deze shirts binnen een half uur uitverkocht waren! Nadat wij een lekkere borrel hadden besteld begon voor ons het rondje gedag zeggen! Altijd heel eg leuk, maar daar zijn wij altijd wel ff mee bezig! Toen wij in de tuin kwamen zagen wij gelijk de giga aankleding van de tuin. Petra en John hadden zichzelf weer eens overtroffen.
Petra had ‘s middags al tegen ons gezegd, toen wij haar nog ff belde, dat wij Organza niet meer terug zouden herkennen! Nou niets was minder waar, het zag er allemaal schitterend uit![img width=677 height=380 cacheid=0002ca5c000684e40e5b4ecc2000002d35]https://album.partyflock.nl/72644321.jpg[/img]
Zelfs de lampen-bollen aan het plafond waren voorzien van “jasjes” met gaas! Heel leuk bedacht! Marciano vond dit zo leuk die gebruikte “de gazen "jasjes”. later op de avond als een denkbeeldige paal! Hij wist hier heel frivool en charmant om heen en onder door te zwieren! [img width=677 height=380 cacheid=0002ca5d000684e53cdebb192000002d35]https://album.partyflock.nl/72644679.jpg[/img]

Toen wij in de tuin aankwamen draaide Kay Wilder zijn set. Wij moeten zeggen, het klonk veelbelovend! Goede “move” van John en Petra om Kay Wilder, een snel rijzende ster in de Dance scene in te huren, na de afzegging van Tony D’A Groove, ivm privé redenen. Het was inmiddels een drukke boel geworden! Lekker druk, maar niet zo druk dat je over de koppen moest lopen. Later hoorde wij van John en Petra dat er 250 mensen binnen waren! …Dit is een aantal waar je trots op kan zijn. De Vip Trip gaat nu eindelijk de goede kant op. Het feest, de Vip Trip krijgt nu, na de vele en goede inzet van de organisatie, eindelijk de eer die het toekomt! Dit was bij de vorige editie, maar ook zeker bij deze editie goed merkbaar! Wij zijn van mening dat dit Trance feest absoluut een van de betere Trance feesten, aan het worden is![img width=677 height=380 cacheid=0002ca5e000684e7e24dee442000002d35]https://album.partyflock.nl/72644466.jpg[/img]

Er werd in de main als zowel in de tuin lekker gedraaid. Alleen vonden wij dat het op bepaalde momenten qua muziek iets te mat was! Wij vonden het iets teveel “trancie”…soms iets te zuinig en te mild, maar dat is ons oordeel.
De muziek had naar onze mening iets meer mogen knallennnnn! Maar verders totaal geen klagen! Er werd goed gedraaid. Voor ons persoonlijk waren de uitschieters: Kay Wilder, Nightbob, Marc Simz, Ramon Rev, en Dendrite zelf! Later op de avond draaide Dendrite op veler verzoek nog een set…en die was zo goed, dat bijna iedereen uit Organza in de tuin stond! HaHaHaHa!:banana:
De tuin was volgens ons nog nooit zo vol geweest":NO:! Jeetje wat kan die John knallen:bounce:! Op onze Wedding had hij al een aantal mensen doen verbazen, maar daar ging hij nu gewoon nog ff vrolijk meedoor! :yes:! Complimenten Dendrite, wij samen en nog vele met ons, zijn op jouw set, heerlijk uit het bolletje gegaan! De avond ging gestaag verder en voordat wij er erg in hadden was het al laat, of liever gezegd vroeg! Hahahahaha:LOL:! De Vip Trip ging om 05.59 uur over in de MM! Want dat is toch wel wat, de entree voor de Vip Trip plus de entree van de MM, samen voor 17,50! WAANZINNIG!:banana:!:YES: Dus feest vieren vanaf Zaterdagavond 23.00 uur tot Zondagmiddag 14.00 uur! Waanzinnig, :yes:super en leuk:yes:, goede :yes:Dj’s en super goedkoop:yes:! :yes: en natuurlijk een super heerijke locatie! Kortom deze Vip Trip was er zeker een voor in de boeken. Een waar John en Petra trots op kunnen zijn!:yes:
Wij en vele met ons hebben het erg naar hun zin gehad! Muziek, aankleding & verzorging waren weer top!
Vooral de Magnums die werden uitgedeeld door Petra, waren een ware traktatie, if a me say so myself! hahahaha! :bounce:

Wij zouden zeggen op naar de volgende Vip Trip die zal zijn op Zaterdag 19 december
Met als thema Industrial:bounce:
[img width=351 height=480 cacheid=0002ca5f000684e8ca311c472000002d35]https://partyflock.nl/images/user/286958_large.jpg[/img]

Petra en John waanzinnig bedankt voor een heerlijke avond.:yes:
[img width=677 height=380 cacheid=0002ca60000684e93efab6902000002d35]https://album.partyflock.nl/72644564.jpg[/img]
Ga zo door en natuurlijk van harte gefeliciteerd met het succes van deze editie van de Vip Trip, Zilver and Black!:yes:
:yes:Eer wie eer toekomt! (K)(K)(K)(K)(K)

Heel veel liefs,
Het Las Vegas Famous Couple
(K)(K)
Marciano en Karin Talens
[img width=677 height=380]https://album.partyflock.nl/72652491.jpg[/img]

5 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Heel erg leuk geschreven ,zoals jullie de avond hebben beleefd ,en de voorbereiding ect.
Bedankt voor de complimenten ,die we de avond zelf ook hebben ontvangen van diversen bezoekers ,en ja daar doe je het voor he! het loopt zeker erg goed met the VIP-TRIP de laatste drie editie lekker druk ,wat wel eens anders is geweest.
Dit is voor mij en petra een kroon op ons werk ,wat nog steeds een hobby is bedankt bezoekers tot de volgende TRIP.

Nog even dit : de cd TO REMEBER en nog meer demo,s zijn te downloaden via :


http://dendritedemo.mypodcast.com/
of
http://www.house-mixes.com/artists/dj_Dendrite/
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Geweldig verslag.........!!!!!!!!

En ik moet me hier helemaal bij aansluiten Yeah Vip-Trip
John en Petra Klasse...........:-)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Mooi geschreven lieffies!!!

We hebben genoten van dit feest, fijn dat we deze Trip weer hebben meegemaakt.

Op naar de volgende Vip...............
Waarschuw beheerder
Leuk verslag kanjers!
Was idd een heerlijk feest en tja.. trance is trance dus verwacht ik het ook en is het ook geen teleurstelling... Marc Simz was echt een heerlijke afsluiter van de Vip Trip en voor degenen die toch wilden knallen was het oh zo lekker om door te kunnen gaan voor dezelfde prijs op de Morning Mission, goed geregeld!
Heb me goed vermaakt en heb weer genoten van de aankleding, complimenten John en Petra!! :respect:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Leuk verslag kanjers!

Dank je wel Inge voor het compliment!!!(K)
(hhihihi!! Toch weer ff veranderd....tja..Snap je Ing!!..:LOL:).

Uitspraak van lioness28 op zondag 25 oktober 2009 om 08:05:
Was idd een heerlijk feest en tja.. trance is trance dus verwacht ik het ook en is het ook geen teleurstelling...


Inderdaad trance is trance helemaal mee eens!!
Voor ons was het ook zeker GEEN teleurstelling hoor mocht het zo zijn overgekomen in ons verslag maar, alleen was de muziek naar ons oordeel bij sommige dj´s te mild en te matig....!!!!
Het had meer mogen knallen!!...Dat is wat wij er mee bedoelen in ons verslag!!.
laatste aanpassing