Na tomorrowland en the qontinent was het tijd om de zomer af te sluiten met Q-BASE! Nieuwsgierig of het inderdaad zo goed is als dat ze zeggen vertrokken we vanuit N-Limburg 🇧🇪 rond half 4 met een bus bekenden richting Weeze. De sfeer zat er al goed in en dat de buschauffeur ze ook niet allemaal had was snel duidelijk
Na wat vertraging waren we eindelijk binnen en kon het feest beginnen! Meteen een bezoekje gebracht aan de bunker waarvoor we kwamen: bunker 04-quarantaine zone! Deze zag er origineel uit qua decoratie en lichten, ook het geluid was zaaaalig! Helaas te laat voor gizmo zijn set maar wel op tijd voor stanton die een lekker oldskool/early set neerzette!
Tegen het einde van zijn set wat andere area's gaan bezoeken waaronder bunker 07-security center, de filmbunker, de drum'n'bass bunker en de open air-control towers. Leuke verrassing trouwens die filmbunker, zeker omdat er op dat moment de topfilm 'fear and loathing' draaide
Terug naar bunker 04 voor het einde van bass-d zijn set, maar het was vince die het draaien was, helemaal geen ramp dus! Deze draaide ze weer lekker aan mekaar met de juiste platen. Na vince: leviathan. wist niet wat verwachten maar dit werd weer eens een zalig uurtje! Snelle early die zowat heel de set minstens +160 bpm was. Weer eens genieten dus! Dan was het tijd voor. partyraiser! Staat bekend voor zijn snelle en harde setjes maar qua early setjes was het voor de meeste afwachten. Maar, WAT EEN SET! Wanneer je al snel 'dj promo-king of pain' draait, kan je voor mij weinig meer fout doen. wat een supernummer toch! Draaide veel bekende nummers maar dit stoorde niet, het bleef knallen en de sfeer zat er goed in! Hij eindigde met het zinnetje waar hij op nightmare meebegon 'hallo, daar zijn we weer' waarna iedereen nog een laatste keer los kon gaan
Het is me nog altijd een raadsel wat we tussen 11 en 12 gedaan hebben, ik veronderstel wat gaan eten en nog wat gaan gapen overal. Eindelijk was het zover! part 2 in bunker 04: noize suppressor is serving! Maar bij het zien van de drukte was dit wel even zware tegenvaller! Na zo'n 10 minuutjes hadden we een redelijke plaats rechtsvoor. Wat ging het los, wat een set! De te verwachten nummers kwamen voorbij en wat klonken ze zalig en de typische ns bass kwam gwn perfect door! Je stond tegen mekaar gedrukt maar dit hebben we niet aan ons hart laten komen! super gewoon. Zijn live set op bassleader werd verneukt door het slechte geluid, hier was het gewoon top! Amnesys kroop de kooi in begon zijn set met de anthem (enzyme rmx) super eerste kwartier van deze kleine Italiaan.
De drukte begon vervelend te worden en dus gingen we een bezoekje brengen aan de dirty workz area wat persoonlijk niet mijn stijl is. Transfarmers live zette hun set neer en het was goed te doen.
Iedereen ging weer zijn eigen gang om om 5u samen te komen bij de control towers waar een grote groep bekenden stonden, gezellig wat staan zeveren dus^^ Bij de start van neophyte allstars vanvoor gaan post vatten, maar het geluid was heel wat minder
Na een busrit met super veel pech en een buschauffeur die al eens een afslag mistte waren we tegen half 12 weer terug in België. Toch goed gelachen in de bus! Q-BASE was het feest van '09! toplocatie, vriendelijke mensen, top geluid, goede setjes,. Volgend jaar zeker terug indien er een hardstyle bunker vervangen wordt door early of hc want de drukte was niet te doen in bunker 04 al zal q-dance dit ook wel gezien hebben.
what's next?
min:
drukte in hc-area
heineken
wachtrij bij entree
koude maar was met een trui makkelijk tegen te gaan
mc villian
te weinig wc's
plus:
goede setjes
geluid, decoratie, locatie,. geen vechtpartijen
filmbunker
lekker eten
the prophet die zowat de hele tijd truien stond te verkopen









![[D]edemsvaart84](/images/user/367391_3212279.jpg)

