Ik was er al erg vroeg zo rond half negen, dus ja er was nog niemand wat logisch is als de deuren nog dicht zijn!
Het begon rond 10 uur toch al redelijk te lopen, muziek stond al lekker hard.
De kleine zaal vond ik erg mooi versierd de grote zaal was daarintegen een klein beetje kaal. Heel veel lonsdale gezien, wat hier in het noorden niet altijd meer toe gelaten wordt dus dat was grappig om te zien.
Ook nog even bij de meeting langs gelopen, altijd gezellig alleen ben ik de namen wel weer vergeten sorry! Enige wat ik nog weet was iets met een kroket maar dat was makkelijk want de snackautomaat zat er tegen over!
Het was erg gezellig de sfeer zat er lekker in. alleen jammer dat er een relletje was, wat er aan de hand was weet ik niet ik was op dat moment net weg ! Moest dansen in de grote zaal. Vond het een geslaagd feestjuh wat jullie? Liefs
-=A.m.A=-














