Partyflock
 

Verslag van HRD NRG, 18 januari 2003

door , gepubliceerd op
FeestHRD NRG · Tom Harding
Datumzaterdag 18 januari 2003
WinactieHRD NRG actiegesloten
LocatieDe Kade
Gister naar de Kade geweest in de partystad van Nederland, Zaandam.
Ik was er nog nooit eerder geweest en om er te komen was voor ons natuurlijk een hele klus :D
Anyhow eindelijk kwamen we ergens waar we mooi de auto kwijt konden en op het punt waren om te vragen waar de freakin' kade nou was, toen pas deden we onze ogen echt goed open en vlak voor onze neus scheen een blauw verlichte neon logo van de Kade! :P Ok hier is het dus.

We waren er nog maar vroeg en besloten eerst maar even de kaartjes te halen en dan nog even een rondje te doen over de dam (uitgaansgebied van zaandam, Club u en alle HEEHOO,WE GAAN SKI-EN, top40 plekkies om uit te gaan). De zoektocht naar een coffeeschop liet ons belanden in ,volgens mij, de onguurste en meest afgelegen coffeeshop van Nederland. Even wat ingeslagen en dan naar de Kade dan maar.

Ik had mijn digicam mee en hoopte dat ik er gewoon mee naar binnen kwam, en het lukte dus gewoon. Vet relaxte tent dacht ik gelijk, en die gedachte is niet veranderd in de loop van de avond :) Het was nog rustig en Kruzeman draaide naar mijn meinig wel lekker, maar sinds Innercity niet echt uitgeweest dus wilde ik automatisch ff gelijk UK HH, maar daar moest ik even op wachten.

De zaal werd al redelijk druk toen danny D begon te draaien.
[img]http://nl.msnusers.com/_Secure/0RQAAAOMT4pgZ*EM10o935Bgl*5jXVBHoEEVRTYXXPxodF75HjDM6pOIPBi2SkPRGsDtLKmR9Cwardo8aiLM3G93BYXgySPSnVGeY5w4qHSQ/HAR-034.jpg?dc=4675406075714499461 [/img]

Danny had zijn eigen harem meegenomen en die mochten lekker gaan dansen op het podium, iets wat ze volgens mij voor geen meter konden. Een beetje je kontje showen en vaag dansen, niet op de maat van de beat, wekte bij mij en mn vrienden meer lachstuipen dan gevoelens op :D. In iedergeval Danny D's platenkeuze was goed alleen hij neigde op het einde meer naar progressive te gaan. Iets wat ik iets minder vond.
En toen kwam de man waar ik natuurlijk voor was gekomen. Tom Harding.

[img]http://nl.msnusers.com/_Secure/0RQBAA!MT4ZgZ*EM10o935Hu9RjYfJK**B5Zyv*spm1qARajcikmPYmTZeVdZo0uNeKj4D7Iyw9Nt8V0qB!bvTj1ZIjphcvQqvv0UWzxqCvg/HAR-025.jpg?dc=4675406075700103367[/img]

Tom is een man die eigenlijk vroeger goed was. Tegenwoordig draait hij ook wel mooi (scratch scratchie) maar het is in mijn oren toch allemaal wat minder geworden. Ook al kon hij wel lekker het publiek opzwepen toch vond ik dat Tom net als onze Dana een beetje een hype is. Maar even goed draaien kan hij wel.

[img]http://nl.msnusers.com/_Secure/0QAANAykThWTZlIUujqEI6wnYwaPwE9eTmswLa62REjkwUH2eVHBLjRMavM83*W!GJdxs3VdoynPxmzluBAR8YB8d4Kf2Gn1j7B4AAKgSCTo/HARd.jpg?dc=4675406076373772169[/img]

Tom eindigde geloof ik rond 04:00 en Danny D mocht de klus afmaken, zijn laatste set had zeker niet mis staan op een feest die ook op hetzelfde tijdstip in zaandam bezig was (QT). Het was in het begin nog uk hh, maar tegen 04:30 werd het al keiharde Hardstyle knallers (turntable junkie! ). FF laatste uur even knallen bij de boxen vooraan. Dat verklaarde denk ik mn gigantische koppijn na afloop :D :D
Maar aan alles komt een einde en ik moest uiteindelijk toch weer naar huis gaan :(

Al met al was het wel een strak feest. Jammer alleen dat Tom niet zn oude HQ stijl meer draait.
Zeker leuk publiek, ook al hoorde ik wel iemand achter me zeggen;" ga je wel eens vaker naar dat soort feesten met van die dj's?". Maar dat was denk ik een uitschieter in de over het algemeen goede partycrowd die er was.
[img]http://nl.msnusers.com/_Secure/0RQAAAOETapgZ*EM10o935PVb3s2lE4q4XBxljYVpEInWcsY5qvE2ZO7*uY7UcRwc7DaF7ioqa*JwyCKbxQkUCKtM7AJk50g8FGeFhe6YFt8/HAR-014.jpg?dc=4675406075660112449[/img]

HardNRG krijgt van mij toch wel een 7,8, en dat zeker doordat het in de Kade werd gegeven. Biertje 1,70 niet betalen voor de toiletten etc. kan een feest op eens stukken beter maken :)

Greetz Klen aka Soundwave

7 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
ja de kade was klein maar toch een goeie lokatie !
 
Waarschuw beheerder
jep gewoon goed! was leuk feessie
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nou ik heb echt weer een leuk feessie gehad !!

Ik kom ook altijd weer vrienden van vroeger tegen.
De Kade is gewoon een leuke lokatie, niet groot maar dat is juist gezellig vind ik.
Ik heb echt de hele avond gelachen... :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb het ook zeker naar mn zin gehad en was blijkbaar niet de enige die vond dat die meisjes er niets van bakten:D
 
Waarschuw beheerder
neppe wijven :D
Waarschuw beheerder
In tha HOUSE!