Partyflock
 

Verslag van Mayhem, 10 januari 2003

door , gepubliceerd op
Mayhem
FeestMayhem · Club hell
Datumvrijdag 10 januari 2003
LocatieLuxor Plaza
Mayhem - Club hell

Place: Luxor Plaza (Deventer)
Date: vrijdag 10 januari 2003
Time: 22.00 - 05.00
Damage: 15 Euro

Het was echt jaren geleden dat ik voor het laatst in Deventer uit was geweest (denk 95) Maar ik ging dus maar weer eens daar kijken want club heel ga een feestje in Luxor plaza.
Eerst even bij mijn ouders geweest want die wonen vlak bij deventer dus mooi met de trein daar heen en dan met de auto van mama verder, dat scheeld weer poen :) Toen ik deventer in reed was daar ineens een dikke verkeerscontrole :D iedereen werd aan de kant gehaald! Dus ik ook. ik doe netjes mijn raapje open en die agent zeg "we houden een controle in verband met een house feest, maar u ziet er niet uit als de doelgroep dus reid u maar door". Dus dat was ook weer snel gepiept! Op naar het feest!

De auto geparkeerd vlak bij het centrum en op weg naar Luxor, ik was er nog nooit geweest maar ik wist waar het zat dus dat was geen probleem. In de stad zag ik direct al allemaal politie dus de verwachting voor het feest waren blijkbaar bij hen niet al te goed.

Bij luxor voor de deur stond al een dikke rij toen ik aan kwam, daarin zag ik direct al o.a. Yojo. lady xenon en kokka broeder staan. Het schoot niet echt op maar dat kwam omdat iedereen verplicht was een ID te laten zien omdat het feest anders niet door mocht gaan van de politie!
Van mij mogen ze dat standaard maken! geen kleine kinderen binnen en het schrikt mensen met foute bedoelingen af! Na dus een tijdje in de rij te hebben gestaan (gelukkig had ik mijn jas aangehouden!) was ik binnen :) binnen zag ik backham al direct staan, ff een handje gegeven en toen mijn jas opgehangen en in de rij voor de mathaal detector. daar werd grondig gecontroleerd! porthomomees werden doorgekeken pakjes sigaretten onderzocht, ze wouden duidelijk laten zien dat ze echt hun best deden om de drugs buiten te houden!

Binnen gekomen was het al lekker vol, maarja het was nog vroeg dus wat zou dat worden? direct kwam ik al Mr Hardstyle en de hele groep lui met wie hij altijd samen is al tegen. ff bij hun staan springen op de dansvloer, mar toch maar eerst eens even verder gekeken hoe het er nu verder uitzag voordat het daar tedruk voor zou zijn!
Boven was het wel grappig alleen de muziek stond veel te zacht dit omdat er alleen maar boxen benden stonden. Beneden stond het dus knetter hard en boven was het te zacht :S
De terror kelder was niet veel speciaals, het was er koud en er was bijna niemand, dus daar ben ik maar snel wer weg gegaan.

Op de dansvloer werd het steeds drukken, de muziek stond lekker hard allen de boxen waren hier niet echt op berekend die begonnen zo af en toe wat te kraken! volgens mij mogen ze die gaan vervangen na dit feestje! op een gegeven moment werd het mij al iets te druk op de dansvloer dus ben ik maar naar boven gegaan waar de hele eastside present was. dat staat meestal garant voor een goed feestje! er stonden daar nog meer bekenden van mij o.a. via pf dus daar ben ik maar eens gaan staan. het was daar nog niet zo druk en ja kon nog een beetje staan te stampen daar :)
Het was daar echt gezellig! alleen jammer dat het ook daar steeds drukker werd! de muziek was zacht en de kwaliteit van het geluid was boven gewoon slecht! maarja je kan niet alles hebben he het is de keus of vooraanstaan met goed gluid en geen ruimte of achteraan met minder gluid en wel ruimte, nou doe mij het laatste dan maar!

Rond een uur of 3 begon het leeg te lopen, door omstandigheden moest de eastside ook al naar huis en ik had het ook wel een beetje gehad, het was maar een vrijdag avond en voor zaterdag stond er ook nog een heeeel goed feest op de agenda dus ik deed een beetje zuinig met mijn energie.

Al met al was het wel een leuk feest, weer eens een andere lokatie maar volgende keer moeten ze echt speakers boven neer hangen! Gluid een 5
Licht een 5 Wel 2 lasers maar die bewogen nieteens %)
deco een 6 (eigenlijk niets maar het pand is mooi)
VJ een nvt
Sfeer een 7

8 opmerkingen

Waarschuw beheerder
donateur
hey frans, was gezellig:D heb dus wel de hele avond op de dansvloer gestaan en oooohhhhw, heb toch nog steeds een lekkere suis in me kop:D

vondt het zeker de moeite waar, jammer dat je al zo vroeg weg ging, ben zelf aan het eind weggegaan:D:D:D
Waarschuw beheerder
Goed verslag Frans, je geeft het goed weer hoe het daar was.

En ja, tot het einde doorgegaan, al was het jammer dat ze om half 5 al wilden ophouden, maar na aandringen nog ff een kwartiertje doorgingen met de lampen aan :vaag: Kwamen toch nog ff een paar lekkere platen voorbij :D

Was netjes om half 6 thuis :)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Nice Report sluit me dr volledig bij aan...
Ik stond hele avond te stampen op de dansvloer idd wel kleine piep na afloop :P

al1 me horloge kwijt geraakt van 3mijers enige nadeel :S

Verder mooi feessie :D

Whehhehe verkeerKontrollers Whehhe
waar dan.. ghehe.

Hoezo d88 ze dat het een risco feessie was..

Nix gebeurd togg ;D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik vond het wel een aardig feestje. Geluid was niet echt daverend, en kan ook niet zeggen dat ik vreselijk uit mijn dak gegaan ben, maar het was gewoon bere-gezellig. Véél oude bekenden tegen gekomen van school enzo, dus overal ff babbeltje gemaakt. Hier en daar ff foto geschoten en ff wat gedronken. Daarna op het fietsie weer terug naar huis (was niet eens koud!?)

Wat mij betreft mag het er veel vaker gehouden worden (middelste weekend van de maand? Kan ik ongeveer om het weekend feesten. Luxor + Palladium Reunion, hehe)

// De foto's staan op www.terrion.net/clubhell (nog ff vergeten te melden)
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
Ik baal best wel dat ik niet binnenkwam, maar we zijn wel doorgereden naar Harderwijk. Niet dat het daar veel aan was...

Volgende x beter!
Waarschuw beheerder
donateur
goed verslAg en was weer gezelli!!:D
het is iig beter als in lochum met dat nazi gebeuren altijd in lochem en veel strenger en dat is 10 keer beter!
alleen het waren de uitsmijters van het danspaleis en dat zijn echt schijt lui en hebben een vriend van mij zonder reden eruit gezet en dat sloeg nergens op!
maar ja verders wel goed vermaakt!:)

alleen zaterdag vond ik gezelliger frans ;) hahahaha
Waarschuw beheerder
donateur
Goed verslag,toppie!!!
Zwaar vermaakt!!!!!!!!!!
(K)
Waarschuw beheerder
Alleen wel shit van Catscan...dat ie dezelfde (100% zeker) set draaide als in de waakzaamheid (Koog a/d Zaan)...Was ik ook heen