Wat zeker grappig is om te vermelden, was het feit dat de politie al bij de boot stond omdat er door de bewoners al was geklaagd over het geluid welke de installatie van de boot wist voort te brengen. Maar bij het wegvaren stonden deze zelfde bewoners wel vrolijk naar ons te zwaaien! Aan boord heerste een leuke, vrolijke uitgelaten sfeer.
We kregen een paar regels waar we ons aan moesten houden.
Sorry van de regels weet ik alleen dat het niet de bedoeling was dat we van boord af sprongen. Dat we geen openlijke sexuele handelingen mochten doen, dat we geen drugs mochten verhandelen en dat als we ergens een snoertje zagen liggen, dit door moesten geven, zodat de muziek door kon spelen.
Er was een soort van chemisch toiletje voor de dames, afgeschermd door een provisorisch hokje en voor de heren een ton met een soort van trechter, waar ze dan maar in moesten mikken. Leuk zicht hoor allemaal van die half bukkende mannen ahahahah. Maar goed. We werden voortgesleept door trekboot 'Het Sleepertje'. Alles goed en wel, maar dit bootje had volgens mij niet zo'n trekkracht en was ook niet echt gestabiliseerd. We werden door iedereen en alles ingehaald en de schipper en zijn maatje werden regelmatig overspoeld door de boeggolven van de passerende boten. Het gezicht van het scheepsmaatje was op zulke momenten wel goud waard. Ze keek zwaar gestressed en hield het bootje erg stevig vast. denk dat haar nagels nu nog daarin in te vinden zijn. Na 2u varen kwamen we eindelijk aan op de verzamelplaats achter het Centraal Station. Vol verwachting klopte mijn hart, zeker toen de boot met Sinterklaas ook nog eens langszij kwam
De Parade nam haar aanvang en we hebben echt een prachtige dag mee mogen maken. De sfeer aan boord was zeer goed, de muziek was ook geweldig en de mensen aan de wal deden erg goed mee als onze dj riep : 'Put your hands up'! De boten, de mensen echt dit was een goed feestje en ik hoop het volgend jaar ook weer op de boot mee te mogen maken! Zelfs de miezer regen heeft de dag niet mogen ontmoedigen, want die kwam pas aan het einde van de reis.
GAYPRIDE was echt een feest voor blije en trotse mensen die allen staan voor het recht om jezelf te zijn!











