Echt veel verwachtingen hadden we niet bij het feest. We dachten een beetje Reverze stijl, maar dan iets harder met een heftige show erbij. Vol verwachting klopt ons hart
We kwamen rond 22.00 uur aan voor het Sportpaleis waar de rijen al flink aanwezig waren. Het verliep allemaal redelijk vlot, zonder moeilijkheden. Wel stond er iemand midden in de rij te kotsen, maar dat was ook wel grappig!
We werden gefouilleerd(zéér snel) en we konden doorlopen. Hierna kregen we van een vrouwtje de timetable en een aardige gadget; Een polsbandje met daarop het logo van BassEvent. Snel doorgelopen naar de kluisjes, muntjes gehaald en hóp de zaal in! Daar draaide op dat moment Ghost, die al heerlijk aan het tekken was.
Het podium zag er best mooi uit. Er hingen verschillende schermen, waarvan één bioscoopscherm. Daarnaast verschillende lichten, lasers en een vuurshow! De show eromheen was ook leuk geregeld, mooie intro's met filmbeelden en het nodige commentaar van Villian
Rond 02.00 werd het echt vet! de 10-deck battle begon met Greg C, Chigago zone, Lobotomy Inc & E-Max vs Coone. Heerlijk French Tek gemixt met hardstyle elementen! Was echt top! Hierna, het moment waarop we(Ik in ieder geval) toch op hebben gewacht: HEADHUNTERZ!
Draaide eindelijk lekker hardstyle en heb wel goede beats voorbij horen komen.
Om 4 uur kwam Coone vs D-Block & S-TE-FAN ft Villian en dit was toch wel het hoogtepunt van de avond! Veel afwisseling in platen en beats. "Crump" van Noistecontrollers heb ik zeker voorbij horen komen, toen ging de zaal ook echt los!
Een zeer spectaculair stukje uit de show(herinnerd door Geertos
We hebben nog tot half 7 doorgeknalt, toen hadden we het wel gezien. Op naar de kluisjes en nog 3 kwartier gewacht op ons vervoer. Hierna eindelijk in mn bed, en rust voor m'n voeten! Geweldig!
Slotconlusie:
MUZIEK: 9
veel Jump/FrenchTek met beetje hardstyle.
SHOW: 7
Had het eigenlijk iets grootser verwacht, aangezien dit toch wel was aangekondigd. Toch was het leuk om te zien!
PEOPLE: 9
Geweldig publiek; Iedereen deed gezellig mee en zeer weinig agressiviteit.
DRINKS & FOOD: 6
Drankjes kreeg je op zich snel, maar zijn duur en klein(als altijd). Eten heb ik zelfs niet gezien de hele avond, beetje karig.
SOUND: 7
Blijft Sportpaleis met die achterlijke 90 db. Desalniettemin klonk(en voelde) de bass lekker.
ORGANISATIE: 8
Alles verliep vlot. Voldoende stands voor tickets, gadgets etc. Drugs/ID controle was weer doodsimpel
Toch al met al een geslaagd feest! Voor die 25 euro, kan je het niet laten. Volgende keer weer
Koiven















