Trommel @ lowlands paradise
Back to reality, zucht snik
Na drie weken lang flierefluiten zit de vakantie er weer op, vandaag weer eerste werkdag, maar ja we kunnen weer ergens op terugkijken
Lowlands + Solar = leveraandoening, de dokter was trots op me, want hij constateerde dat de scheur in mijn lever toch echt grand-canyon achtige formaten had aangenomen en dat er met gemak een 3 zits leren zitbank in verticale positie inpast.
deze bijvoorbeeld :
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/70084732En dan te bedenken dat de carnaval in november weer gaat beginnen.
Maar ja daar hadden we het niet over.
Over het Solar Weekend in Roermond heeft mijn grote vriend 1Roy al een supervet , sfeerimpressie-belichtend en humoristisch verslagen geschreven, hulde hiervoor Lohmann,
Check hier de link voor dit staaltje artistiek vakmanschap:
https://partyflock.nl/report/9862
Nou goed donderdagochtend kwart voor 11 , Roger komt mij thuis ophalen en nadat we 2 x 24 blikjes bibberende koude Limburgse moedermelk ( Merk : Brand ) vanuit de koelkast in de koelbox hebben verplaatst kan niets ons meer tegenhouden, we zijn er klaar voor , we kunnen vertrekken! Woehaaaaaaaaaaaaaaaaa
We zijn er klaar voor
We zijn er klaar voor
Ow nee kut, Roger moet nog schoenen halen, fuck weer omrijden dan maar, ow ja en tanken niet te vergeten godverdomme schiet weer niet op he. Onze 2 kinderen op de achterbank ( koelbox 1 en 2) begonnen al een beetje onrustig te worden aangezien we al 3 kwartier achterlagen op schema. Maar goed om 11.50 dan toch eindelijk de autobaan in kerkrade op richtung het noorden. Jaaaaa nu zijn we dan toch eindelijk echt op weg.
Roger was zo vriendelijk geweest om een mp3 cdtje in mekaar te frikandellen met een groot deel van de artiesten die we wilde gaan tsjekken komend weekend. Daarnaast voor mij nog het setje van Dr. Lektroluv @ Rock Werchter gewoon, omdat dat zo fukking briljante set is.
Dolentousiast stuiteren we over de autobaan, meebrullend en schreeuwend op alles wat door de speakers knalde, daarbij vooral geen zelf-schaamte wanneer de songtekst niet geheel correct meegezongen kon worden, dus vooral onder het motto “NIET MOOI, MAAR WEL HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL HARD” en ook de andere autobaanbezoekers ( vooral de 70 jarige lagesnelheidsterroristen duidelijk maken dat we goedgeluimerd zijn ).
De heenreis voorliep voorspoedig , en een kippenvel moment bij het eerste bordje met lowlands “foooooooooooooookking hell” we zijn er bijna ( lichte tegenvaller want het was zeker 40 kilometer ) maar ja het boeide ons geen flikker , het volume knopje van de radio ging nu echt helemaal naar standje gehoorbeschadiging en maar schreeuwen)
De bordjes met lowlands-parking kwamen in zicht, en we hadden echt moeite om onze kinderen op de achterbank met rust te laten. 5 minuten later. Kind 1 werd geopend en de eerste blikjes met een inhoud die voor ruim 90 % uit water bestaat werden gelanceerd, yesss lowlands we komen eraan.
Minpunt was dat het vanaf hier nog steeds een half uur door de polder crossen was. En dat je van bier moet pissen.
Eindelijk dan die ijzeren brug over, auto geparkeerd en PISSSSSSSEN MAAR
Woehaaaaa opluchting. We besloten om de tent mee te nemen, 2 stoelen en uiteraard en koelbox vol met heerlijk bibberend koud bier.
Op zoek naarde ingang kwamen we langs camping 5 en 6, die pas het vrijdags opengingen, behalve de caravan- en campercamping.
Langs camping 5 hoekje om, en dan BAM dikke vette rij voor de ingang. Geen al te prettig vooruitzicht, maar een beetje aan de rechterkant langs de helft van de rij weten te frommelen en hier aangesloten. De blikjes bier vonden gretig aftrek bij Roger & Trommel en zodoende kregen de tijd nog wel een beetje om. De lange rij schoof als een trage slak langzaam richting ingang, en na anderhalf uur waren we dan toch echt binnen. Niemand werd gefoejeerd, niemand die in een tas of koelbox keek HELEMAAL NIKS waarom hadden we dan godverdomme zo fukking lang in de rij gestaan, alleen maar voor die kutpolsbandjes ! Maar goed, niet teveel aan irriteren en doorlopen dan maar, brug over en gauw op zoek naar camping 2 of 3 . vrij snel een plekje gevonden en de tent opgeklopt, dat alles onder een lekkere beat waarvan wij vermoedde dat die van het festivalterrein af kwam.
Uurtje later kwamen we er dus achter dat dit de 24-uurs tent op de camping was. Okee chill dachten wij. Verder er geen rekeing mee houden dat die tent de hele nacht door beukt tot de ochtend erop 12 uur. Iets wat niet al te bevorderlijk is voor je nachtrust. Het leek godverdomme alsof er een 1250 watt subwoofer tegen onze tent aan lag te knallen iedere nacht. Maximaal 4 uur slaap per nacht en kleine ogen en een brak gevoel bij opstaan gegarandeerd.
Ff een rondje langs de buren gemaakt, en toen verder over de camping, ff die tent tsjekken waar die herrie vandaan komt. Erg kleine tent overigens, en het was dan ook iedere dag stevig persen om die tent überhaupt in te komen, maar goed.
Verder een grote tent ingericht voor de inwendige mens, verder nog een hema campingwinkel en de tenten voor de munten.
Rond 9 uur wilde we terug naar de auto lopen om de rest van de spullen te halen. Eenmaal aangekomen bij de uitgang stond er nog altijd een flink lange rij, en er waren 450 mensen van de beveiliging die we gevraagd hadden , die zich allemaal tegenspraken op de vraag of er voor mensen MET polsbandjes een aparte ingang was zodoende we niet weer in de rij hoefden te staan. Uiteindelijk besloten we maar om de gok te wagen, spullen opgehaald en toen maar weer in de rij aangesloten. Gelukkig gingen de meeste mensen netjes aan de kant toen we vroegen of we langs mochten omdat we immers al een bandje hadden. We konden doorlopen tot bijna vooraan. Daar was het echter zo duwen dat we maar besloten om dit stukje dan maar in de rij te blijven staan. Gelukkig stonden er relaxte gasten naast ons, die overigens zeer verbaasd ( doch zeer verheugd ) waren toen we ze een biertje aanboden. Chille gasten en de tijd in de rij vloog voorbij. Terug naar de campingplaats, luchtbed opgepompt en als een ware interieurarchitect al mijn spullen in de hoek geflikkerd HOPPAAAAA en weer in mijn stoeltje gaan zitten om bier te drinken. Savonds nog een uurtje naar de tent geweest. Maar hier was het echt veel te druk. Uiteindelijk nog een paar uur met de buren gezopen en tegen 2 uur het bed in en snurken maar. Voor zover dat mogelijk was. Aangezien de muziek die uit de tent kwam nu pas echt HARD stond. rond half 6 weer wakker, en de muziek beukte nog altijd vrolijk erop los,, vanaf toen nog een beetje liggen draaien en maar besloten om op te staan rond 7 uur of half 8. waar ik mezelf vroeger toch echt veel te stoer en mannelijk vond om me op een festival te doesjen . ben ik tegenwoordig al een tijdje weer van dat idee afgestapt, en ga ik dus ook heerlijk doesjen op een festival. Alhoewel je wel moeite moet doen om fatsoenlijk schoon te worden. Aangezien we in de de lowlands krant lazen dat ze waterbesparende doesjkoppen hadden gemonteerd in de campingdoesjen.
NU KWAM ER GODVERDOMME NOOOOOOOOOOG MINDER WATER UIT. Maar goed toch schoon en fris geworden tandjes poetsen. Gauw een ontbijt scoren, tot mijn grote vreugde hadden ze spek en ei ( het ultieme ontbijt voor de carnaval en alle andere dagen waarbij er meer dan 1 dag achter mekaar stevig bier gekiept wordt ). Minpunt was alleen dat het spek op was, maar goed jammer dan. Een broodje spek en ei zonder spek dan maar.
Hierna tijd voor een biertje en we konden met goede moed richting festivalterrein vertrekken.
Na het terrein aan een grondige gestapo-inspectie te hebben onderworpen begaven wij ons richting alpha tent waar het voor ons het grootste deel van de dag “ um die knikkers geht”
Oi va Voi : Alpha 14.00 – 14.50
Voor ons de opener van het lowlands festival WOEHAAAAAA Kippenvel, de band werd aangekondigt en de hele tent ging uit zijn dak, alleen maar omdat het festival dan nu echt ging beginnen. De eerste 2 liedjes waren een beetje vreemd en erg traag. Beetje jammer , maar daarna kwam “de schjwoeng “ erin en speelde ze wat meer up-tempo plaatjes. De muziek viel een beetje te tieperen als frietje oorlog, van alles en nog wat op mekaar geflikkerd , maar uiteindelijk klonk het echt leuk. Vrolijke Blazersensemble erbij. Een scherpe negerin die af en toe wat zong, en acrobatisch bewegende vrouw op gechip-tunede viool en dat alles met iets wat schijnbaar een rage aan het worden is, aangezien je het geluid vaker tegenkwam dit weekend : Balkanbeatz, een soort Russische hoempapa met Hongaarse folk en een beetje lada-salsa erbij zeg maar. Al met al voor ons een heerlijke opener.
Hierna zoals altijd weer ff de bierkraan opgezocht ( ze hadden een soort van die karretjes waar de romeinen vroeger hun paarden voor spanden). Die reden dan tussen het publiek door en zo kon je gemakkelijk je biertjes scoren. Hulde voor de hansworst die deze dingen bedacht heeft. Hansworst BEDANKT ( ook namens mijn katers, vrijdag- zaterdag- en zondagochtend )
Heideroosjes : Alpha 15.15 – 16.15
Woeeeeehoeeeee limburgs trots en dat moeten we natuurlijk wel ff met een bezoekje vereren. Muzikaal vind ik het nog steeds nog bar weinig voorstellen en heel stoer allerlei maatschappij- kritische onderwerpen vanaf je podium schreeuwen, nou ja ook daar ben ik tegenwoordig wel beetje klaar mee. Publiek bleef beetje lauw bij al deze wereldpolitiek en kwam pas echt los bij de minder serieuze plaatjes zoals : Sjonnie & Anita ( vroem vroem vroem. Blijft leuk uitzien als een hele tent het gas-geef-gebaar nadoet) Tering-tyfus-takketrut hakte er ook lekker in, maar verder vond ik het beetje mat optreden. Maar ja zoals ik al zei , wij limburgers mogen zo nu en dan ons reservaat ( provincie limburg ) verlaten om de wijde wereld te verkennen en dan moeten we onze lotgenoten natuurlijk wel een warm hart toedragen.
Editors : Alpha 16.40 – 17.40
In een woord : WAANZINNIG.
Nou goed , iets meer woorden dan. Het programmaboekje schreef : 2 jaar geleden stonden ze ook al op lowlands, toen met geleende instrumenten. Nu komen ze terug met hun mooie, gestilleerde update van het aloude , doemerige wavegeluid. Let op dit wordt hun doorbraak.
In hoeverre ze niet al doorgebroken waren ( bij mij waren ze in ieder geval al erg lang een absolute topband ) dan is het idd nu wel gebeurd, wat een waanzinnig strak optreden. En de spastische gebaren van zanger Tom Smith neem ik wel op de koop toe, als het dergelijk vette muziek oplevert. Van het oude album kwamen o.a. “all sparks” en “munich” langs die van mij regelrecht de top 2000 in geslingert mogen worden op radio 2, maar ja zal wel weer net iets te revolutionair zijn voor de Volvo-rijdende-grijze-muizen-massa luisteraars. Het nieuwe album kwam ook uitgebreid aan bod, met natuurlijk de hit “the smokers outside the hospital doors”
Kasabian: Alpha 18.20 – 19.20
Voor mij een totaal onbekende band, maar Roger verzekerde me dat het wel goed zou komen. En dat deed het dus ook. de band schijnt te neigen naar Oasis vanwege hun eveneens ruige zangstijl. Verder viel er veel te genieten van wat men dus indie-rock noemt. Ook bij dit optreden weer een aantal strijkers en mensen die vrolijk op trompetten stonden te toeteren. De enige bekende plaat voor mij was “Shoot the Runner”
Damien Rice : Alpha 20.15 – 21.15
“DAAR GA IK DUS ECHT NIET HEEN” roept een stellig overtuigde Trommel tegen Roger. Die hier alleen maar bij kon instemmen, maar waar gaan we dan wel heen ? “zullen we dan toch maar in het gras gaan liggen naast de alpha tent” vooruit dan maar. Onze schrikbeeld kwam uit toen hij zijn concert begon met een nog verkeerde uitgeklede versie van “nine crimes” waar ik het in de radio –uitvoering al een draak van een plaat vind, werd het dus nu alleen maar nog erger. Hoe dan ook vanaf dat moment neem ik voor altijd mijn vooroordelen en slechte uitspraken terug over Damien Rice. Fokking hell wat speelde hij vanaf toen het publiek ( inclusief Trommel & Roger ) helemaal plat. En wond hij iedereen om zijn vinger. Ik wil alleen niet weten wat voor ontzettend beroerd en bagger liefdesleven deze vent tot nu toe heeft gehad. Hoe anders kun je 1 uur lang zo ontzettend veel melancholiek en weemoed in je muziek leggen. Kippenvel tot in de diepste vezel en ader die we hadden , en na 3 liedjes stonden we alsnog in de tent best ver vooraan om te genieten. Brok in de keel, kippenvel, bijna-tranen-in-de-ogen-momenten. Vooral de platen “I Remember” en “The Blower’s Daughter”
lieten een waanzinnig diepe indruk achter. En nu ik dit verslag aan het schrijven ben, luister ik die plaat nog maar eens, en weer even stilte…………….
Maar door alleen deze 2 platen aan te prijzen zou ik de rest van het concert te weinig eer meegeven. Dat Damien nog een snaar van zijn gitaar doormidden harkte , en dat het stemmen van de andere snaren zeker 5 minuten duurde , intresseerde niemand en toen hij weer verder speelde meteen een staande ovatie.
Het applaus aan het eind van het concert lijkt me duidelijk. Op Rock Werchter heeft hij het langste applaus ooit op werchter in ontvangst mogen nemen.
The good, the bad & the Queen: Bravo 21.00- 22.00
Helaas maar heel eventjes naar kunnen kijken omdat we pas om rond kwart over 9 bij damien wegliepen , en rond kwart voor 10 weer bij The killers wilde staan. De paar plaatjes die we wel hebben gehoord klonken erg relaxed. Het geluid blijft toch vertrouwd en naar mijn idee dicht bij Blur, alleen is het allemaal wat rustiger. Verder spelen er nog mensen uit beroemde bands zoals The Clash en The Verve mee. Al met al een leuk optreden, maar te kort om er echt veel nuttigs over te zeggen.
The Killers Alpha 22.00 – 23.00
Sinds Somebody told me in 2004 uitkwam ging het hard met deze band. Dat was dus ook te zien aan de afgeladen tent en de velden naast de tent. Het was echt afgeladen vol, helaas maar ja, niks aan te doen. Het concert was echt retestrak, lekker dampend en soms stampend. Alles wat bekend en ook minder bekend was kwam voorbij. “Mr. Brightside”, “Somebody Told me”
, “Bones”, “Smile like you mean it” en “Read my mind” en dat alles geïnspireerd door o.a. Pet Shop Boys en Duran Duran en wat er nog meer allemaal voor inspiratiebronnen toendertijd rondrenden. Ik heb er vrede mee want het was een waardige afsluiter van dag 1.
Het programma in de alpha tent hield er voor vandaag in ieder geval mee op.
Wij besloten wat te gaan eten en hebben verder nog wat rondgehangen en uiteraard vrolijk verder gegaan waar we al de hele dag mee bezig waren, BIER drinken.
Om half 2 kwam James Holden Nog een poging doen om de India tent op zijn kop te zetten. Beetje tegenvaller vond ik uiteindelijk, de tent was te klein, het publiek aanwezig in een te groot aantal en het geluid was echt te matig. Gezien de lange dag en de hoge mate van vermoeidheid tegen half 3 dan toch maar de “rust op de camping” op gezocht. Immers de 24 –uurs tent was ons weer vrolijk aan het trakteren op een trillende grond onder onze tent. Gelukkig hadden we watten om in onze te proppen ( hielp geen fuck overigens) zodat we misschien nog iets konden pitten.
Dag 2 begon al weer lekker vroeg aangezien de ergste vermoeidheid na een uurtje of 3 a 4 wel weer over is, en je dan schijnbaar in iets minder vaste slaap beland, en tja…. Als er dan op 100 meter afstand een tent staat met daarin een overijverige dj is de nachtrust uiteraard weer voorbij. Na een uurtje heen en weer draaien dan toch maar weer opgestaan. Richting doesj-tent maar weer, er stond echter op dit afgrijselijk tijdstip alweer een dikke rij, dus maar beperkt tot het wassen aan de kraan…. ( meer doesjes svp de volgende keer ! )
En omdat we toch al zo vroeg wakker waren, besloten we ook maar meteen het terrein op te gaan. Na een rondje te hebben gewandeld en een ontbijtje naar binnen gewerkt, was het tijd voor de serieuze ochtendgymnastieklessen:
Goedemorgen Jumpers: Bravo 11.30 – 12.15
Patrick jumpen ( LOSER) kwam hier 3 kwartier lang zijn achterlijke dansje voordoen. En Dolf Janssen lulde het allemaal vrolijk aan mekaar. En volgens mij is het gewoon de open-minded gedachte van het hele lowlands publiek, want de tent was voor 2/3 deel opvallend goed gevuld, en na een moeizaam begin, en na het achterlijk huppeldansje 6 keer voorgedaan te hebben, begonnen er steeds meer en meer mensen mee te jumpen. Echt weer een supervet ochtend moment, alhoewel we dan niet mee hebben gejumpt vond ik het echt supermelig dat iedereen lekker debiel stond mee te springen. Het grootste gedeelte van de mensen volledig ongecontroleerd, en systematisch een halve seconde te laat…. Maar goed het was lachen. En uiteindelijk stond ( behalve ondergetekende en Roger ) echt de hele tent te jumpen of iets wat er voor moest gaan.
Toen maar weer ff een rondje gewandelt en 1 liedje van Marike de Jager bekeken. Totaal niks aan en dus maar weer verder gehobbelt. Uiteraard een paar biertjes voor onderweg ( BVO noemde Andre Hazes dat ) en toen naar de bravo tent voor C-mon & Kypski. Het kan aan het vroege tijdstip of de ernstig galmende geluidsinstallatie in de bravo tent gelegen hebben, maar het sprak mij totaal niet aan. En hebben er een minuut of 20 naar staan kijken, om toen maar weer onverrichte zaken de tent te verlaten.
We besloten om onze 3-fm-plastic-lig-deken-matje-met-zuipspelletje neer te leggen naast de grolsch tent, zo konden we op een ergonomisch verantwoorde manier liggend genieten van The Rifles. Ware het niet dat ik binnen 3 seconden vrolijk schaapjes-aan-het-tellen was en zodoende geen enkele noot van het hele concert heb meegekregen, jammer, maar ja.
Nu we er toch lekker comfi bijlagen besloten dat we op deze manier dan ook maar het concert van Turbonegro konden beluisteren. Een of ander stelletje leerfetisjisten die hard-rock meende te kunnen spelen. Nou ja weinig opzienbarende muziek. We hadden in ieder geval een goed zicht op het doorsnee lowlands-publiek. Iets wat ons op dit moment eigenlijk pas echt goed opviel. Alle leeftijdscategorien zijn ruim aanwezig, jong oud, iets minder jong en tevens waren er ook iets minder oude mensen aanwezig. Verder valt er wel bij iedereen een soort lowlands-relaxtheid te bespeuren. Maar het grote verschil tussen pinkpop en lowlands is toch wel de campings en het feit dat voor lowlands geen dagkaarten te verkrijgen zijn. Zodoende krijg je dus alleen maar echte festivalgangers voor 3 dagen en geen 14 jarige gilmeisjes die alleen pinkpop-maandag voor de Peppers komen ofzo. Hulde Hulde Hulde hiervoor.
Saybia : Grolsch 18.50-20.00
WOEHAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Hier keek ik zo ontzettend naar uit.
Volgens het programmaboekje: Een band voor het grote gemoed, vol weemoed en verlangen. Muziek in het straatje van Travis en Coldplay, maar van een pijn en hartstocht die alleen Scandinaviers zo walvisbreed kunnen uitmeten.
Juist daar gaan we dan, half uur van tevoren al in het voorste vak gaan zitten, om zodoende een goede blik op het podium te hebben. Na een in mijn ogen ellelange wachtijd van toch wel 53 seconden later dan 18.50 uur begonnen ze eindelijk te spelen. Ze begonnen met “Briljant Sky” godverdomme wat een vette opener. Hierna volgenden een flink aantal nieuwe nummers die door het publiek goed werden ontvangen. Uiteraard afgewisseld met “oude bekende” zoals “bend the rules” “the day after tomorrow”, “the second you sleep” en “in spite off”
Ik zweefde bijna 1 uur lang op een knackebrod wolk, godverdomme wat was dit genieten van een waanzinnig bombastische melancholische meebrul muziek. Genieten genieten en nog eens genieten. De band bedankte de tent voor het luisteren van hun muziek en kopen van cd’s. en maakte bekend dat ze aan het eind van dit jaar nog een paar concerten gaan geven in Nederland . Woehaaaa ik ben van de partij.
Men liep van het podium onder een oorverdovend applaus en geschreeuw en gejoel. En dit hield enkele minuten aan totdat je band terugkwam en zei dat ze vanwege het vele geluid dat de zaal maakte zelfs een extra plaat mocht spelen. Joepieeee nog 2 nummers dus…
Minpunt vond ik dat ze een nieuwe plaat speelde. en hierna uiteraard “ I surrender”
Kippenvel op en top en de koude rillingen liepen tot over de kleine teen de grond in. Waanzin en dit was dus achteraf bekeken ook mijn mooiste Lowlands-optreden.
Hier spelen ze “Angel” hun huidige single
Hierna nog de helft van een goed optreden van Interpol bekeken in de Grolsch tent en toen maar weer naar de kaiser chiefs gaan kijken, ik als niet heel fervent festivalbezoeker heb ze nu ondertussen ook al 4 keer gezien.
Maar goed we gaan dan maar voor de gezelligheid weer eens kijken. Het was natuurlijk een grote hit-expresse via “i predict a riot” “Everyday i love you less and less”
“modern way” “na na na na naa” “oh my god” en we kunnen zo nog wel ff verder gaan met hun hits.
Nieuwe singles van hun bevielen erg goed, en achteraf waren we eigenlijk toch wel weer best blij dat we ernaar waren gaan kijken.
En toen was het 23.00 en begon mijn dag/avond/nacht eigenlijk pas echt. Ze waren immers zo vriendelijk geweest om de grootmeester der betere beukplaten een paar uurtjes programmering toe te kennen die hij volledig naar eigen inzien mocht inrichten. Woehaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dit wordt fukking geniaal dacht ik bij mezelf. Vanaf 23.30 darko Esser gezien die een lekker , doch beetje tamme set neerlegde, waarbij tevens vermeld moet worden dat ik het geluidsnivo de hele nacht te zacht vond, behalve toen Clarke zelf draaide.
Na Darko Esser kwam Antony Rother. Een live act waarvan ik eigenlik niet zo heel veel kende, had een live setje van hem Thuis helemaal scheel gedraaid, omdat ik het echt supervet vond. Het mooie was dan ook dat die liveset die ik Thuis had ongeveer voor 75 % uit dezelfde platen bestond als nu de revue passeerden . allemaal eigen werk van meneer Rother himself. Met als dikke Vette uitsmijter “Moderntronic” wat een knetterdikke plaat OUWHOOOOEEEERRRRRRRRRRR
Verder stonden deze avond nog geprogrammeerd: Andrew Weatherall en Abe duque. Met alle resepct maar ik heb geen flauw idee meer of ik deze gasten wel of niet gezien heb. Ik weet wel nog dat ik een hele tijd bij de 3fm studio-glazen-kooi-achtig ding heb staan springen en dat ik daarom misschien deze 2 sets gemist heb. Desalniettemin vanaf 3 uur stond mijn held geprogrammeerd in een afgeladen bloedhete te drukke en veel te kleine bravo tent. Overigens niet vergeten te vermelden dat de tent echt fukking vet uitzagzie hier voor sfeerfilmpje ( geluid is echt bagger maar het gaat om de beelden
. Heel veel “led-lichten” “moving heads”en lasers al met al zag deze tent er 10 keer vetter dan de “boiler-room”( lees dance/technotent ) op Pukkelpop. Ook niet te vergeten dat er een waanzinnige rij luidsprekers aan weerszijde van het podium vreselijk erop los aan het beuken was : -)
Over de set van Meneer Clarke kunnen we kort zijn, fok fok fok, wat ging het er weer vies smerig hard aan toe woehaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa springen kon niet, daar was het te druk voor.
Via deze links is de set trouwens in 2 gedeeltes te downloaden:
http://rapidshare.com/files/49944995/01-Dave_Clarke-Lowlands_Festival_2007_Biddinghuizen-FM-18-08-2007.mp3
http://rapidshare.com/files/49948024/02-Dave_Clarke-Lowlands_Festival_2007_Biddinghuizen-FM-18-08-2007.mp3
Wel genoeg plek voor een stevige partij luchtgitaar spelen .
Hilarisch was ook dat er op een gegeven moment door een paar gasten een Ola-ijswagen naar binnen geduwd werd. Geen idee waar ze deze gevonden/gestolen/geript hadden en of ze de verkoper die er normaal mee rondliep in mekaar hadden getimmerd ofzo.
Supervette actie dus, al gauw klommen er een paar gasten op en probeerden er een cabrio versie van te maken door het dak eraf te custom-sizen. Toen dit niet helemaal lukte begonnen ze het ding maar leeg te plunderen en al het ijs wat er nog in lag uit te delen door de hele zaal. Superstrakke actie heren HUUUUUULDE ! Ook erg gezellig was het met Jaap uit de Achterhoek. Chille gast en genoeg bier mee weggewerkt, tevens ook nog het bier dat voor zijn vrienden was opgezopen. Sorrie vrienden van Jaap. 4 februari is weer Carnaval in Kerkrade, krijgen jullie een biertje terug “if you feel like”
Moe maar voldaan terug naar de camping gezwalkt en ergens tegen half 6 de ogen gesloten. En ze om half 9 maar weer geopend aangezien de overijverige dj in de 24 uurs tent weer vreselijk gas stond te geven. Godverdomme fok fok kater of toch niet. Hhmmm misschien als ik nu meteen een bier ga drinken blijf ik die kater voor. En ja hoor mijn truc lukte weer volledig, en zodoende weer flink vroeg aan het pils.
De laatste dag was de energie op. deze dag werd weer vooral doorgebracht met het hangen op dat 3fm-lig-plastic-deken-achtig-ding-met-bierspel.
alleen hebben we deze keer dat spel dan ook maar daadwerkelijk gespeeld. hetgeen leidde tot hilarische taferelen bij ons en de mensen om ons heen. en ja hoor het lukte mij zelfs weer om bij de hardste band van het festival vrolijk in slaap te vallen. hulde aan mezelf en de 24-uurs tent die ons toch echt gesloopt had. helaas heb ik deze dag arcade fire, tool en ritchie hawtin moeten missen omdat ik echt op tijd in mijn slaapzak gekropen ben, en deze nacht ook daadwerkelijk wat meer dan 4 uur geslapen heb. joooooeeepieeeeeeee.
al met al was het lowlands festival bijzonder goed geslaagd. mijn dank aan Roger voor het gezelschap en tevens de andere 54998 mensen, ook jullie bedankt, en hopelijk tot een volgende keer
Verslag van A Campingflight to Lowlands Paradise 2007, 16 augustus 2007
door Trommel, gepubliceerd op
9 opmerkingen
SUPER lachuh, informatief en boeiend verslag, Trommel!!! Jou kennis van muziek is echt ongeevenaard. Top hoe je alle bands en hun songs omschrijft. Volgend jaar ben ik er zeker bij als het programma bevalt!!!
Ennuh:".....en ja hoor het lukte mij zelfs weer om bij de hardste band van het festival vrolijk in slaap te vallen."
Als je Motörhead bedoeld, dan was je dus echt aan het einde van je latijn, hahaha. Maar geen nood, ze treden binnenkort op in de Rodahal. Kunnen we samen rocken!
Ennuh:".....en ja hoor het lukte mij zelfs weer om bij de hardste band van het festival vrolijk in slaap te vallen."
Als je Motörhead bedoeld, dan was je dus echt aan het einde van je latijn, hahaha. Maar geen nood, ze treden binnenkort op in de Rodahal. Kunnen we samen rocken!
Mooi verslag. Ik was vorig jaar soort supervisior van die ola ijskarren. We hadden er in totaal 12 op het terrein staan. Was wel een mooie baan, de hele dag een beetje rond lopen op het festival.
Ik had de verkopers dan ook op het hart gedrukt dat ze de ijskar nooit alleen mogen laten staant. Anders worden ze gejat.. haha
Ik had de verkopers dan ook op het hart gedrukt dat ze de ijskar nooit alleen mogen laten staant. Anders worden ze gejat.. haha
donateur
die ola ijskar _0-
dat gebeurde 2 meter achter me vandaan dat was echt te droog voor woorden
probs voor je verslag!
dat gebeurde 2 meter achter me vandaan dat was echt te droog voor woorden
probs voor je verslag!















