Zojuist het feest van het jaar achter de rug, ben er nog helemaal dol in de bol van. Zeker omdat ik flink wat te nakken had ingenomen en ik vast niet kan slapen tot dinsdag, maar goed we waren geeeeeeeeeeeek!
Afijn, ik ga mijn verhaal beginnen bij het begin.
Rond een uur of tien nog ff op partyflock gezeten, en de laatste voorbereidingen voorbereid.
Chris kwam wat nakkies brengen zodat mijn avond zonder voorbehoud een pretje zou worden.
Vervolgens even douchen en wat kleding uitzoeken, dat laatste was niet een heel fijn karwij aangezien die dresscode zo onduidelijk is, wel/geen kisten, liever met zwart vetertje of toch nog wat kleur bekennen ala rood of wit etc. Maar goed het werd dus een simpel zwart shirt met de letters WHITE (lekker controversieel) en een zwarte spijkerbroek. Toch maar voor de zekerheid maxies aan en gaan. Die pogo'en wel minder maar ja zomaar word je tegenwoordig geweigerd als je kisten aan heb, hallo in het leger dragen ze toch ook kisten, niets aan het handje toggg?
Bijna klaar om te gaan, belt Japie op dat ie niet meer mee ging, dus fijn ik het kaartje van die goos verkocht aan een knaap.
Om 23.00 uur stipt ging de deurbel en kwam Aadje het kaartje ophalen om vervolgens met zijn gappies naar het feest te gaan.
Ik moest nog even wachten op rooie Ed en zn vriendin Marloes.
Mijn vriendin zou iets later komen – zoals het echte vrouwen betaamt- maar ze zag er dan ook weer donders uit. Hou van je moppie!
Ook zij had nog 2 vriendinnen mee, die kende ik niet maar goed het was wel dolletjes.
Met 2 auto’s vertrokken we dan rond half 12 richting het hol van de duivel aka de Arena waar Sensation gehouden werd.
De Black editie wel te verstaan.
Daar aangekomen nog even onze tikkels verstoppen en de GeHaktBallen een gezellige plek geven.
Het wachten in de rij viel reuze mee.
Nog even langs de kaartcontrole, jas ophangen en shit gehaald om drank van te halen.
Daarna effe flink handen geschud, wat een hoop bekenden weer. Gerrit en ze vriendin Marian waren er, een paar kameraden uit Zwolle, Pietje Vieux uit rotterdam en lekker ding Marielle
De line-up:
22:30 - 23:45: Scot Project
22:30 - 07:00: MC: Ruffian
23:45 - 01:00: Luna
01:00 - 02:15: Dana
02:15 - 02:45: Live: Black Identity
02:45 - 04:00: Zany
04:00 - 05:15: Vince
05:15 - 06:30: Outblast
05:15 - 06:30: Promo
06:30 - 07:00: Live: Angerfist
Volgens kenners moest het wel een vette line-up zijn. Een hoop namen die ik niet kende, al staat persoonlijk favoriet Angerfist wel als afsluiter en daar ben ik blij om. Deze man vind ik altijd erg sterk draaien en we moesten en zouden hem ff checken
Bij mij rees heel lang de keuze voor dit feest of Noisekick.
Noisekick is muzikaal gezien meer mijn ding, lekker snel en mop mop gas erop.
Maar qua bekenden heerstte dit feest wel, eindelijk met zijn allen dus vandaar de keuze.
Toen we binnen kwamen was Dana al bezig. Ken haar wel van vroeger maar nu is het een beetje slapjes.
Al is het al met al nog steeds wel een aardige verschijning zo’n griet achter de draaitafels.
Beetje gare hardstyle/techno ofzo, snap dan ook niet wat ze kwam doen.
Heb nog een filmpje gevonden van haar
Vervolgens kwam er iets live ofzo, grote commotie om die act die ik ook erg saai vond.
Van mij mocht het iets meer los, net wat meer snelheid erin ofzo.
Van snelheid houd ik altijd wel . Maar dit sloeg nergens op, ook me drugs begon te werken dus ik had ff een dip momentje en rooie Edje hield me ff op de been want ik trok het niet meer toen, thnx kameraad!
Daarna nog meer slappe hap, een geval dat zichzelf Zany noemt. Zomaar verneukt hij een geweldig nummer van Metallica met een of andere valse zang er doorheen, dit was echt het dramatische toppunt van de avond
Ik had even het idee dat ik op de kermis stond, maar het was hardstyle. Hoorde trouwens ook wel een paar mixfouten hoor, dus toen hadden we maar besloten om even de Arena te verkennen.
Je had er overal barretjes als je naar buiten liep, heel verwarrend allemaal. En eten maar goed dat kon ik toch niet binnen krijgen. Ik besloot maar weer een nieuwe bier te halen en een merchandise stand te zoeken. Heb hem niet eens gevonden, jammer.
Soms verkopen ze wel van die geinige van Angerfist afgeleide maskers, had er best een willen hebben.
Vince is een man met pit, eindelijk kon ik los gaan op de bekende nummertjes. Al vond ik hem technisch erg tegenvallen, ook veels te veel gescratcht wat echt de nummertjes vergaarde.
Zelfs mijn vriendin vond dit niet leuk, maar goed ze is dan ook meer van de terror en speedcore dus ze vind al snel iets saai.
Kortzichtig noemt men dat maar goed mop zal je er verder niet mee plagen
Verder was het wel een heerlijk early setje zoals vanouds.
Ik vond alleen die rob gee plaat een beetje minderss na alles wat er vorig jaar is gebeurt. De vriendinnen van Sonja begonnen zich ook steeds meer te vermaken, de okkenoten deden aardig hun werk.
Stonden ze zomaar opeens voor mijn neus te zoenen, gek en aardig dol.
Zo te zien was ik niet de enige die dat plezant vond
Daarna zou er zich een duel afspelen tussen grootheid Outblast en Promo.
Outblast vind ik altijd lekkere chille nummertjes draaien, maar waar Promo mee aankwam
Outblast kijkt tenminste ook nog lekker vrolijk de zaal in maar bij die Promo kan er geen lachje vanaf, weet ook niet hoe dat zit maar goed.
Aadje rond dit tijdstip nog wel gezien, de man was flink aan het spacen en vond alles wel best. We zijn nog even naar de tribune gegaan en hebben lekker een nakkie gedeeld.
Daarna weer ouderwets los in de zaal.
Ik bedoel, slapen is niet voor apen en mop mop gas erop dus zitten doen we later wel.
Nog wel even de euromaster plaat gehoord
Vervolgens eindelijk wat ik zo lief heb: Angerfist
Ik heb er echt al maanden naar uitgekeken naar deze act.
Er was een hoop negatieve commotie over, fuck you haters.
Met de telefoon in gereedheid stonden wij klaar voor het podium om Danny in ontvangst te nemen
Angerfist presteerde heel erg goed, lekker los gaan op alle snelle bekende nummertjes.
Angerfist ramt tenmiste lekker door.
Man o man wat kon ik los gaan, eindelijk.
Ik heb Yes nog gehoord, en het lekkere ragnummer Vato was ook present.
Oook nog het heerlijke take u back gehoord
Heb heerlijk ongecontroleerde bewegingen gemaakt, af en toe nog een klein pogootje ingezet maar het was apart en mensen snapten dat niet.
Raar volk dat sensation black publiek. Ook liepen er heel veel homo's rond had ik het idee want gare leren broeken enzo
Toen het afgelopen was zijn we met de auto nog ff naar het pompstation gelopen en deden we net of we em kwamen overvallen was echt zoooo lachen whahahha, en nog ff met brood gegooid naar een of andere familie die lastig waren en zeiden of we rustig konden doen
Beoordeling
De sjow kan me niet veel schelen, ik kom voor de muziek.
Muziek: beneden peil maar goed al met al toch vermaakt.
Hitte helaas erg warm, zweetparels op mn voorhoofd.
Bar gelukkig makkelijk te vinden, helaas wel elke keer weer buiten de zaal dus ik ging liever niet tijdens de laatste act.
Het was opzich wel een leuk feessie alleen jammer van het trieste volk, maar ja dat blijf je toch houden, die arena blijft wel kut en het was naar mijn mening iets te druk, je kon niet eens goed pogo'en. respect voor de mensen die gewoon met ons mee deden
Nou nu vlug naar mijn after gaan, gaan we lekker nog even verder
groetjes, Menno a.k.a Traumen
Cheers






















![[NL]TRAUMEN :bier: [NL]](/images/user/424660_602909.gif)







![[SF] Schñjoep [2x5]...](/images/user/20546_3138593.jpg)




















